Mobil uygulamalar

zombirio.com

Zombirio.com zombi oyunu olarak inceledigimiz ve trucks sitesi ile aynı sekildeki tasarlanmış olup mantıgı ve oynama şekli aynıdır.

zombirio nedir? Kısaca açıklayalım zombi leşlerini toplayarak elmas kazanırsınız kazandığınız elmaslar ile sitede karakter alıp veya kiralayarak daha fazla elmas kazanırsınız.

Sistem referasn linki daveti ile arkadaşlarınızı davet edip bonus kazanma şansınızda var.

NOT: Bu oyun ve benzeri 2 oyun olması demek google takibi altındadır adsense risk yaşaması yüksektir bu sistemlerde 1 veya 1 den fazla siteler kurarak aslında kişiler kendi ayağına çelmeyi kendisi takarak yanlıs yapmaktalar.

zombirio sisteminde yer almam tamamen kişilerin kendi tercihidir.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

8 thoughts on “zombirio.com”

  1. Artık birçok sistem reklam sorunu yüzünden kapandı ve kapanıyor
    Biz üyeler emek veriyor ve karşılığını alamıyoruz.ne deyim hayırlısı olsun.

  2. Daha çok kazanacağım diye birçok sistem açan kişiler sonunu bile bile insanların vaktini çalıyor , gerçekten güvendiğiniz birileri tarafından tavsiye edilmemişse yada siz araştırma yapmadıysanız hiç başlamayın bence .

  3. yazınızda da belirtiğiniz gibi ne yazık ki insanlarımız özellikle site kurup kazanç sağlamak isteyenler hep aynı hatalara düşüyorlar bir de çok basit ve hep aynı tarzda oyun türleri yapıyorlar ne yazık ki bazıları da kazanç sağlayamadığı ve reklam sorunu yaşadığı için oyun oynayan üyelerine para veremiyor ama yine de yatırımsız kazanç sağlayan ve dürüst olan herkese hakkımı helal ederim

  4. Sistem referasn linki daveti ile arkadaşlarınızı davet edip bonus kazanma şansınızda var. Gayet güzel bir para kazanma yöntemi. Bence deneyin…

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla