Bitcoin alt coinlerGüncel Para kazanma YöntemleriİNTERNETPara KazanReklam ile Para kazanma

zombicoin.com zombi oyunu oyna

zombicoin.com oyunu hakkında kısa bilgilendirme yapalim oyunun içerigi zombi leşlerini toplayıp daha sonra oyun içinde sat kısmından satarak coin elde ediyorsunuz.

Eldde ettiginiz bu coinler ile kendinize bir adet karakter satın alıp oyuna devam ediyorsunuz uye olup giris yaptiktan sonra doğrudan karşınıza bildiri grubu, telegram grubu oyunu ögren seçenekleri karşınıza geliyor basit bir şekilde herkes oynayabilir üye olmak için BURAYATIKLAYIN

Oyun içinde para çekim limiti 50 Tl banka hesabına talepte bulunuyorsunuz. Oyuna arkadaşlarınızı davet ederekte elmas kazancınız oluyor.

Ödeme günleri geldiginde biriktirdiğiniz coin ve elmaslar para dönüştürerem ödeme limitine geldiginizde para çekim talebi gönderebiliyorsunuz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

12 thoughts on “zombicoin.com zombi oyunu oyna”

  1. Bu tür para kazanma sitelerinden çok var , tabi ki çoğunluk dolandırırken içlerinde para kazandıran sitelerde var . Site hakkında pek bilgi verilmemiş , sonuçta para yatırmayacağız , vaktiniz varsa denenebilir belkide bu sitede o dürüst olan azınlıktan olacaktır . Ayrıca şahsi olarak zombi ve benzeri korku öğeli şeyler her zaman hoşuma gitmiştir .

  2. Eğlenceli basit bir yöntem aslında denenebilir. Daha önceki kazananlar ile konuşup başlanmalı. Öğrenci, ev hanımı bu yöntemi deneyip cep harçlığını çıkarabilir.

  3. Zombi oyunlarını zaten çok severdim. Üstüne birde bu şekilde para kazanmak mükemmel bir olay olur. Başlayalım bakalım.

  4. Şimdide zombilermi saracak network dünyasını google ile başa çıkabilecek mi dersiniz. Başarılar dilerim:)

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla