Evde ek işiş FikirleriPara Kazan

YÜZ RESSAMLIĞI İLE PARA KAZAN

YÜZ RESSAMLIĞI İLE PARA KAZAN
Yüz ressamlığı ile para kazan.Bir çok kadının makyaj yaptığı ve çok sevdiği bilinen bir gerçektir. Bu makyaj nasıl kazanca dönüşüyor gelin beraber inceleyelim.


YÜZ RESSAMLIĞI NEDİR
Makyaj bazılarına göre bir kaç boyadan ibaret gibi görünse de aslında başlı başına bir sanattır. Hatta öyle ki kozmetiğe aylık olarak ciddi miktarlarda bütçe ayrılmaktadır. Makyaj, makyaj olmaktan bir adım öne geçerek yüz ressamlığına, sanata ve ciddi paralar kazanacak bir yönteme dönüşmüştür. Bu eğlenceli ve hayal gücü gerektiren bu işe sinema, dizi, eğlence sektöründe çok fazla rağbet gösterilmektedir.
İlk başta yapmanız gereken çok uzun sürmeyen bir kaç aylık makyaj kurslarına katılmak. Makyaj malzemelerinde o kadar fazla çeşit varki öncelikle isimlerini öğrenin. Hiç bilmeyen insanlar 1-2 bin TL ile yüz ressamlığı malzemelerini kozmetik mağazalarından rahatlıkla temin edebilir. El beceriniz ve makyaj konusunda uzmansanız videolarla kendinizi geliştirip kendi yüzünüzde denemeler yaparsınız.

Yüz ressamlığı ile para kazan Nasıl başlayacağınız size kalmış.
3 yolla para kazanabilirsiniz. Bu yollardan hemen bahsedelim
1- bilim kurgu filmlerine, dizilere özel karakter, yaralanma gibi profesyonel ressamlık yapabilirsiniz.
2- eğlence merkezlerinde, çocuk oyun parklarında profesyonel olmadan da amatörce yüz ressamlığı yapılabilir.
3- sosyal medya ressamlığı yapabilirsiniz. Kendi yüzünüz yada uygun bir yüze ünlü simaların yüzlerini resmederek fotoğrafları paylaşarak, satarak para kazanabilir ve kısa sürede İnternet fenomeni olabilirsiniz.

Belki bir karaktere hayat vermek saatler sürebilir ama keyifle yapacağınız kesin gibi görünüyor. Bu işi yapan kişilerin kazançları yıllık 10.000-150.000 dolar olarak hesap edilmiştir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Ürünlerin üzerindeki son kullanma tarihlerine dikkat edin ve sürekli yenileyin. Cilt sorunları alerji gibi durumlarla karşılaşmamak için markalı ve kaliteli ürünler tercih edin. Farklı insanlara makyaj yapacaksanız yardımcı fırçaların yıkanıp temizlenmesi ve hijyenine dikkat edin.


Kendiniz için makyaj yaparak paylaşımda bulunacaksanız eleştirileri, yapamazsın diyenleri görmezden gelin. Başkalarının sözleriyle hareket eden insanlar hiç bir zaman başarılı olup kazanamamıştır.

Yüz ressamlığı ile para kazan konumuz ile alalakı görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.Websitemizdeki diger para kazan konularına buradan ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

126 thoughts on “YÜZ RESSAMLIĞI İLE PARA KAZAN”

 1. Çok aydınlatıcı bir makale… Tabi bu iş birazda yetenek işi yenilikçi işi bu kişiler bu yeteneklerini kurslarla pekiştirirse ortaya çok güzel şeyler çıkabilir..

 2. Güzel makale için teşekkür ederim. Yüz resamlığı yaparak para kazanmak emek isteyen bir şey fakat eyer severek yapıyorsanız emeğiniz size tatlı gelir. Sanat yönünden gelişmiş insanlar çok güzel kazançlar elde edeceklerine inanıyorum. Yetenekli ve resimi seven insanlar için ilgi görücektir.

 3. Güzel sanat okuyan birisinin değerlendirileceği bir iş bende ama tabiki yeteneği olan her insan denemeli herkes şansını denemeli ileride pişman olacağına şimdi girişim yap bu işe keşke deme

 4. Resim çizme yeteneği olanlar için harika bir fırsat şimdiden deneyenlere bol kazançlar dilerim

 5. makale açıklayıcı yanlız herkesin yapabileceği bir iş değil el sanatı sabır ve titizlik isteyen bir iştir çünkü bir eseriniz yeri gelir haftalar alabilir bu yüzden sabırlı olmak lazım allah kimsenin emeğini ziyan etmez bu şekilde inanarak çalışırsa insan her daim kazanır

 6. bir duygunun, tasarımın, güzelliğin vb. dışavurumunda, anlatımında kullanılan yöntemlerin tümü sanat. Yüz ressamlığıda bunlardan bir tanesidir ve maharet gerektirir.

 7. Yurt dışında sokaklarda çok fazla yüz ressamı var.Müşteri gelip kendisini çizdiriyor ve gerçekten iyi miktarda para kazanıyorlar ama Türkiye de bu işi yapan sanırım çok az kişi var ki sokaklarda ben hiç rastlamadım bu işi yapanı.

 8. Pratiklik, el yatkınlığı, beceri, yetenek ve sabrın bir araya gelerek yapılabileceği herkesin yapamayacağı, yapanın da karşılığını fazlasıyla hakkettiği bir meslek. Emeğinize sağlık teşekkürler

 9. Benim en çok hoşuma giden ilginç yüz ressamlığı resme karşı İlgim çok ama beceri yok beceri isteyen bir meslek bence.

 10. Dün AVM de 23 nisan etkinliklerinde yüzlerimizi boyayan çocukların mutluluğu görmemeye değerdi ama işin otu tarafı o boyadı yüzlerinden temizlemek annelere bir eziyet

 11. Güzel bir makale olmuş teşekkür ederim. Kozmetik ürünlerine ve başlı başına bir sanat olan yüz resamlığı ile para kazanmak zor geliyor bana. Öncelikle eğitimini ve belirli bir atölyesinde olması lazım. Sağlam bir bütçeyle ve el sanatlarına ilginiz olmasa başarılı olunamaz diye düşünüyorum.

 12. Şimdi bu zamanlarda artık herkes sosyal medyada birşeyler paylaşım yapıp fenomen olmaya çalışıyor ressamlıkta güzel birşey beceri gerekiyor

 13. Güzel bir makale olmuş çok teşekkürler. Yüz ressamlığı yaparak hem eğlenceli vakitte geçirebiliriz özellikle çocuklarla çalışmak harika olur. Doğum günleri çocuk bayramı yada diğer kullananlarda bu yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. Yapan arkadaşlara kolay gelsin.

 14. Yüz resamlığı yaparak para kazanmak ilk defa duyduğum ve ilgimi çeken bir sanat oldu. İnce detaylar isteyen bir sanat. Yetenekli kişiler çok güzel gelirler kazanabilir diyorum. İnsanların göz zevkine hitap eden resimler iş, ev gibi yerlerde kullanılarak güzel bir görüntü de sağlanabilir.

 15. Makale güzel ve bilgilendirici olmuş bu konu en çok bayanlar tarafından rağbet göre bilir ama yetenek ve beceri sahibi olan insanlar için güzel bir meslek olabilir aslında insanoğlu kendini çabuk yetiştirir yeterki sevdin ve istesin hem iş sahasında oldukça geniş gibi bu devirde bayanlara hitap eden işler revaçta herkese bol kazançlar dilerim

  1. Bencede güzel ve yararlı makale olmuş böyle makaleler benim hoşuma gidiyor.El becerisi ile sanatı buluşturursanız parayı her türlü kazanırsınız.önemli olan işinize sevginizi katmanızdır.

  1. zor iş değil aslında biraaz yetenek isteyen bir meslek yeteneğiniz birazda sanatla bağınız olsun yeter yapmayacağınız şey yoktur.

  1. Türkiyede sokak sanatçılarına pek önem verilmiyor çoğunlukla bulundukları yerlerden bile kovuluyorlar.Zabıtalar böyle şeylere izin vermemekte.Tabiki sokaklarda güzel sanatçılarda gördüğüm oldu hepsi birbirinden güzel seslerdi.

  1. Bu yöntemle bu meslekle milyarlar götüren ünlü makyajörler var isimleri nasıl yazılıyor tam bilmiyorum öok iyi para kazanıyorlar.Yetenek ve el becerisi herkesde olmaz yani.

 16. Herkesin yapacagı bir iş değil demiştim gwrcwkten de bu iş zor insana zarar da verebilir saglık lı seyler demiştiniz ama onları vereceğim parayı kendim kullanırım daha karlı olur

 17. Güzel bir makale olmuş teşşekür ederim yüz reaamlığı yaparak kazanmak zor ve meşaketli bir iş olarak görüyorum. İlk defa duyduğum bir sanat dalı ilgimide çekti. İnsalar beyendiği resimleri bulunduğu ortamda kullanırsa çok güzel bir görüntü sağlıyacaklardır.

 18. ”Makyaj bazılarına göre bir kaç boyadan ibaret gibi görünse de aslında başlı başına bir sanattır.” Harika bir söz. Sanatsal yeteneği olanlar için bulunmaz fırsat.

 19. Yüz ressamlığı ile ilgili güzel yazılar verilmiş. El becerisi olan bu işle uğraşmak isteye güzel paralar kazanabilir tabiki. Genelde popular yerlerde şipşak çizimler yapanlar daha güzel paralar kazanıyolar. Seven uğraşssın tabikide.

 20. Makele icin tesekkur ederiz. Guzel bir kazanc sistemi ama bunun yani sira guzel bir meslek. Yetenegi yatknligi olan insanlarn meslek olarak bu isi yapip guzel kazanclar elde edebilirler.

 21. Harbi harbi makyaj yapmaktan iyi anlayan kişi sayısı çok az ama becerikli olanlar için bu fikiri değerlendirmeli çok kıymetli bilmeyenlerde öğrenmiş olur hem

 22. Genellikle avm lerde ve yeni mağaza ve açılışlarda bu tür işler ile çok karşılaştım.Ozellikle çocukları mutlu etmek için çok güzel bir meslek

 23. Eğlenceli bir iş. Herkesin yapacağı bir iş değil. Bir kursa katılarak adım atılır. Kolay bir iş değil. Emek vermek gerekir.

 24. Sosyal medyada görmüştüm neler yapılıyor neler inanılmaz şeyler çıkıyor ortaya, ressamlık sanatı bu boyutuyla da çok ilgi çekici, gerçekten maharet ve el becerisi gerektirir. Bu işlerle uğraşan emek veren kişileri tebrik ediyorum hayal güçleri çok geniş, Sanat muazzam bir şey Atatürk ün dediği gibi herşey olabilirsiniz ancak sanatçı olamazsınız.

 25. Resim yapılacak başka alternatifler de bulunabilir. İnternet fenomeni olmak Videolarınızın izlenmesi daha ayrı bir keyif verecektir.

 26. Makyaj malzemeleri kaliteli olmalı.son kullanım tarihleri geçmiş ürünler kullanılmamalı.saglik her şeyden önemli.

 27. Makyaj Yapmak kadınları çok güzel gösteriyo ama kaliteli ürünler kullanmak lazım bir kadın sadece eşine güzel görünmek için makyaj yapmalı

 28. bu mesleğin adının yüz ressamlığı olduğunu bilmiyordum ama bu işten gercektende ciddi paralar kazanılıyor yaptıklar makyajlar okadar güzel oluyorki kişi resmen evrim geçiriyor sanki

  1. ama bazende bu çok komik hale gelebiliyor yetenek isteyen bir meslek kurslar bu konuda çok ise yarayacaktır şahsen ben denedim yapamadim

 29. Yüz boyama makyaj becerebiliyorsan uzmansan kuafördede çalışabilir yada kendi işinin patronu olabilirsiniz makale için teşekkürler

 30. Bu iş beceri ister herkes yapamaz kurslarına gidip kendinizi geliştirebilirsiniz ve bu şekilde bir işe girebilirsiniz

 31. Yüz ressamlığı çok iyi para kazandırıyor bence özellikle film sektöründe özellikle kullanılır

 32. Kendime rimeli sürerken taşırıp siliyorum tekrar tekrar tecrübe emek sabır isteyen bir iş ressamlik bence yetenek varsa yapılabilir beni aşıyor biraz bilgi süper ama yetenekli insanlara tesekkurler

 33. Bu iş herkes için ıygunda olmayabilir biraz beceri ve biraz da karakter meselesi ama yapabilen için guzel neticeler alınabilecek

  1. aynen herkes yapamayabilir el becerisi ve yeteneği olanla yapabilir bencede ama sonradan öğrenmek isteyenlerde yapabilir aslında.

 34. Çok şaşırdım de ekki böyle parada kazananlar varmış biz hayatta herşey gerçek zannediyoruz ama demmekki akyajle herşey yalan oluyor

 35. Güzel fikir ama bana uygun değil.Bu işe girmek isteyenler makaleyi dikkatle okusunlar güzel açıklama yapılmış beğendim.Özenle yazılmış dikkatle okuyun ona göre davranın.

 36. Günümüzde yüz ressamlığı yaparak para kazanan arkadaşlar var bunun içinde el becerisi olması gerekir bence. Gayet de eğlenceli bir iş olabilir özellikle doğum günlerinde yada buna benzer partilerde çocuklara böyle makyajlar çok güzel anlar yasatabilir. Organizasyon şirketleriyle anlaşarak yapabiliriz sanırım.

  1. aynen zor bir yeteneğe sahip olan bir meslek ama bu işi başarılı şekilde yapan kişiler iyi kazanç elde ediyorlar.

 37. Kendime rimeli sürerken taşırıp siliyorum tekrar tekrar tecrübe emek sabır isteyen bir iş ressamlik bence yetenek varsa yapılabilir beni aşıyor biraz bilgi süper ama yetenekli insanlara tesekkurler

 38. Yüz ressamlığı evet, bu bence cidden yetenek işi.Yaptiginiz mesleği sevdikten sonra zevkle yapılır. Vucutta o kadar guzel makyaj yapiliyorki sanki gerçekmiş gibi…eeee güzel meslek…

 39. Her ne kadar doğal güzellikten yana olsam bile makyaj yapanlara saygı duyarım..Arz talep meselesi .
  Bu işi yapan birileri tabiki vardır .olacaktirda ….
  Yetenek ……bilgi birikimi …zamanla kazanılacak olan tecrübe şart …

 40. ressamlık cidden kazançlı bir meslek olmasına rağmen en zor bir meslek kimse kolay kolay ressamlık yapamaz

 41. Ressamlık hakikaten el becerisi yanında hayal gücü de gerek.Yüz ressamlığı ilk defa duydum desem yalan söylemiş sayılmam emeklerinize sağlık olsun..Faydalı bir makale oldu benim için teşekkür ederim..

 42. ressamlık cidden kazançlı bir meslek olmasına rağmen en zor bir meslek kimse kolay kolay ressamlık yapamaz baya zaman gerekiyor eğitim almasıda baya uzun sürüyor. ressamlık için bilim kurgu filmlerdeki karakterler den ötürü Türkiye de eski aktörler yesilcam filmlerinde oynayan kemal sunal adile naşit gibi aktörlerin ressamlığını da yapılabilir AVM lerde satılabilir…

 43. ilginç bir para kazanma yöntemi ilk defa duydum.makyaj yapan bayanların ilgisini çekecegini düşünüyorum.bilgi için teşekkürler emeginize saglık

 44. Bu alanda yetenekleri olan arkadaşlar için mutlak değerlendirilmesi gereken bir iş fırsatı olarak görüyorum ne yazık ki benim böyle bir yeteneğim yok, ama olmasını çok isterdim..

 45. Gerçekten emek isteyen bir iş yetenekli insanların buluşmasıyla ciddi mevlalar kazanabilcaginiz bir iş herkese tavsiye ederim

 46. El becerisi gerektiren yetişkinlerin yapabileceği bir para kazanma yöntemi büyük iş adamlarına yapılırsa güzel kazançlar da elde edilebilir .

 47. Çok güzel bir kazancı var biraz zor gibi görünüyor araştırmakta fayda var kurslarına katıldıktan sonra pek sorun teşkil etmeyecektir bence.

 48. ressemlık güzel bir meslek herkes yapamaz zor iştir incelik ister bende benzeri bir iş yaptığım için azda olsa bilgi sahibiyim bu konu ama yinede güzel makale olmuş elinize emeğinize sağlık hobi olarak uğraşmak isteyen arkadaşlar için süper bir iş derim sabır ister

 49. yetegını olmqsı gerek ınsanların yetegını varsa kursları oluyo bunların kurslara giderlerse becerıklı azımlı olurlarsa neden olmasın kaliteli olmasına dikat etmeliler yetenekli olursan yaparsan cok guzel ıs aslında makyaj kadınların vazgeçilmezi guzel makale olmus emeğiniz e saglık

 50. Kendi yüzünüze makyaj yapıp sosyal medyadan paylaşmak gerçekten süper. Yüz harici el, kol ve boyuna yapılabilir. Gerçekten çok dikkat çekeceğini ve fotoğrafların telif ile satılarak güzel kazançlar elde edileceğini düşünüyorum. Resim ve makyaj sanatı birleşerek yüksek ivme kazandırıyor.

 51. internette çok rastlamıştım bu tür makyaj örneklerine biraz sanat ve el beceriniz varsa çok iyi bir meslek ve para kazanma yöntemi.bir aralar çok meşurdu bunlar . öğrenmek isteyenler internetten videolarına göz atabilirler bu mesleğin yapımını felan kolay ama birazda beceri istyiyor tabikide.taktir size kalmış.

 52. Bu makalede anlatılan , pasif gelir değil başlı başına bir meslek türü, herkesin yapabileceği ama eğitim ve yetenek isteyen bir iş ayrıca resim yapmayı yada bayan olarak makyaj yapmayı seviyorsanız tamda , işimi severek yapıyorum diyenlerden olabilirsiniz . Makalede de belirtildiği gibi bende buradan çok para kazanılacağını düşünüyorum , yüz resmi yapmak kolay olmadığı için daha basit bir ek işte olduğu gibi çok sayıda kişi yararlanamaz , kendinizi insanlara da kabul ettirirseniz ömürlük bir iş olur .

 53. Bizim sahillerde gördüm bayağıda yetenekli insanlar çok kısa bir sürede resim yapıp ciddî para kazanıyorlar.Tabi bu işe büyük yetenek lazım

 54. Yararlı bir iş yüz ressamlığı film ve dizilerdeki kisilerin karakterlerine hayat veriyorlar .Kazanç acisindan da iyi .Makale de güzel anlatılmış bunun içinde teşekkürler

 55. Makale gayet açıklayıcı olmuş . emeğinize sağlık .
  Makyaj hanımların vazgeçilmezi .
  Tamamen gorsele dayalı göze hitap eden bir sanattır.

 56. Gerçekten Güzel Bir Makale Buna Ek Olarak Yüz Mankenliğide Yapılabilinir.Emeği Geçen Herkese Teşekkürler..

  1. Güzel bir makale olmuş yüz resamlığı ilk defa duyduğum bir sanat dalı. Nerelerde kullanıldığını bilmiyordum bu makale sayesinde öğrenmiş oldum. Daha çok arştirip beyemdğim yüz resimlerini günlük hayatimdan süsleme amaçlı da kulanabilirim

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla