Güncel Para kazanma Yöntemleri

YOUTUBE VİDEO YÜKLEYEREK NASIL PARA KAZANILIR

YOUTUBE VİDEO YÜKLEYEREK NASIL PARA KAZANILIR
YouTube video yüklemek hem eğlenceli hemde güzel Para kazanma yöntemidir. Peki nasıl kazanacağınızı merak ediyormusunuz?


YouTube öğrenme amaçlı eğitim videoları veya eğlenceli videoları bulmak için hepimizin başvurduğu bir platformdur. Para kazanmak isteyenler için eşsiz bir yöntem YouTube videoları hazırlamak. 12-13 yaşındakiler dahi YouTube videoları hazırlayıp yükleyebilir. Video yüklemek ve kanal açmakta çok basit bir işlemdir. Mail adresiniz ile hemen başlayabilirsiniz.
YouTube videoları hazırlamak için dikkat edilmesi gereken bir kaç özellikten bahsedelim. 1- Yaratıcı olun
2-Özgün olun
-Yaratıcı olmak, insanların eğitim amaçlı yada eğlence amaçlı videolar izlediğini unutmadan, daha farklı nasıl olabilirim, neler anlatabilirim, neler hoşuna gider diye düşünüp en güzel videoyu hazırlayıp, sunmaktır.
Özgün olmak ise birilerini taklit etmeye çalışmayın. Çok çabuk farkedilir. Videolar izlemekten çok tepki toplarsınız. Kendi fikirleriniz olsun, akıcı bir dille konuşun, ve sıkıcı olmayın.


YOUTUBE VİDEOLARINI DİKKAT ÇEKECEK HALE DÖNÜŞTÜRMEK


Çok eğlenceli bir video hazırladınız, içinize sindi ve yüklediniz. Yakın çevrenizde çok beğendi..! Şimdi sıra geldi videoyu ön plana çıkarmak. İzlenmesi sayısı artırmak. Bu noktada sosyal medya yine devreye giriyor. Videolarınızı paylaşın, arkadaşlarınızın ve onlarında çevresinin bu videoyu izlemelerini beğenmelerini YouTube kanalınıza abone olmalarını sağlayın. 10.000 izleme sayısı olduğunda para kazanmaya hazırsınız, emeklerinizin karşılığını alacaksınız demektir. Bir video beğenildiyse düzenli olarak YouTube videoları hazırlayın. Kanalınızın devamlılığını sağlayıp daha fazla paralar kazanırsınız. Şuradan kanal acma detaylarıni inceleyebilirsiniz.

Ancak benim videom tutmadı, çok uzun zaman bekledim istediğimi alamadım diyorsanız, daha cazip gelecek başka bir video hazırlamayı deneyin. İnsanlar videoyu sıkıcı bulmuş, içeriği dikkat çekmemiş yada en kötüsü sempatik gelmemiş olabilirsiniz.


YOUTUBE VİDEOLARINI İLGİ ÇEKİCİ HALE GETİRMEK
-Video konusunu araştırın. İnsanlar neleri çok beğeniyor, neye gülüyor.
-İlgi çekici bir video başlığı bulun.
-İlgi çekici bir video müziği yapın yada bulun.
-Videolarınızı sosyal medyadan paylaşın.
-Dikkat çekici görseller ve resimler seçin.

Websitemizdeki diger kazanç yöntemlerine şuradan ulaşabilirsiniz.

Ayrica yorum ve önerileriniz icin bize destek olursanız seviniriz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

25 thoughts on “YOUTUBE VİDEO YÜKLEYEREK NASIL PARA KAZANILIR”

  1. Video çekerken önerdiğiniz kurallara uyularak video çekilirse izleyici oranı bir o kadar artar kazancı olumlu yönde etkiler.

  2. ÖZELLİKLE GENÇLERİN YAPTIĞI GÜNÜMÜZ İŞLERİNDEN BİRİ MAKALE İÇİN TEŞEKKÜRLER.

  3. Tam aradığım bilgiler burda ya supersiniz reiss eyvallah 😂😂

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla