ParaKas.NET

YORUM YAP PARA KAZAN

YORUM YAP PARA KAZAN
Çok konuşanlar her iş hakkında fikri olanlar eleştirmeyi sevenler, pozitif negatif herkes para kazanabilir. Nasıl mı kazanır beraber inceleyelim.
YORUM YAPARAK KAZANMAK
Konuşmayı seven akıl vermek isteyen bir toplum olarak her konuda bilgisi olsun olmasın fikir beyan etmeyi yada eleştiriyi maharet sayan kişilerde vardır. Eleştiriler acımasızlık boyutunda olduğu zaman kırıcı olmakla beraber bazı şirketler için olumlu olarak görülebilir. Gerçekten objektif bir yorumcuysanız bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Her fikre yoruma eleştiriye açık olan bu sistem birde size bunun için para ödeyecek. Tek yapmanız gereken bu sisteme giriş sağlamak ve size tavsiye edilen ürünleri kullanmak. Saçma eleştiriler, çok öven, acımasız olan yada basit her türlü yorum rahatlıkla yapılabilir. Her yorumunuz klişe sıradan bir yorumsa para kazanmanız pek mümkün değil. Gerçekten o ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve tarafsız yorumlar yapılmalı.

Diyelim size bir telefon kullanmanız istendi. Kullanmaya başladınız ve çok beğendiniz. “Çok beğendim” yorumu yerine neden çok beğendiğinizi telefonun dokunmatik , kamera, ağırlık, pil ömrü gibi bir çok nedeni açıklama olarak sunabilirsiniz. Yada beğenmediyseniz nedenini teknik sorunlarını yorum olarak gönderebilirsiniz.
Kendinize ait kişisel fikirleriniz yorumun puan alıp para kazanması için kısacası amacı kırmak değil yönlendiren yorumlar para kazanmak için önemlidir.


Kaydolduğunuz bu sistemde kullanıp yorum yapacağınız ürünler size bir önceki ay para olarak değil ürün hediyesi olarakta gönderilebilir. Kulaklık, powerbank, tablet telefon gibi elektronik eşyaların yanı sıra piyasaya yeni çıkacak bir boya kalemi-kağıdı, ıslak mendil gibi evinizde olan bir çok ürün kullanılıp yorumlanması istenebilir.

Yorum yap para kazan bizler için saçma görünse de firmalar için çok değerli olabiliyor. Ürünlerini geliştirme aşamasında yorumlar önemli rol oynayabiliyor. Çok güzel demeye değil gözden kaçabilen yada diğer müşterilerin görmek istediklerini birebir satışlardan öğrenmiş oluyorlar. Böylelikle siz fikrinizi sunarak yorum yaparak para kazanırken, şirketler ise tarafsız tüketicilerden yorum alarak önerileri göz önünde bulundurup kendilerini geliştirmek için çalışıyorlar.

Yorum yap para kazan konumuz ile alakalı görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz web sitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan bakabilirsiniz.

4.6
64