Para Kazan

YORUM YAP PARA KAZAN

YORUM YAP PARA KAZAN
Çok konuşanlar her iş hakkında fikri olanlar eleştirmeyi sevenler, pozitif negatif herkes para kazanabilir. Nasıl mı kazanır beraber inceleyelim.
YORUM YAPARAK KAZANMAK
Konuşmayı seven akıl vermek isteyen bir toplum olarak her konuda bilgisi olsun olmasın fikir beyan etmeyi yada eleştiriyi maharet sayan kişilerde vardır. Eleştiriler acımasızlık boyutunda olduğu zaman kırıcı olmakla beraber bazı şirketler için olumlu olarak görülebilir. Gerçekten objektif bir yorumcuysanız bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Her fikre yoruma eleştiriye açık olan bu sistem birde size bunun için para ödeyecek. Tek yapmanız gereken bu sisteme giriş sağlamak ve size tavsiye edilen ürünleri kullanmak. Saçma eleştiriler, çok öven, acımasız olan yada basit her türlü yorum rahatlıkla yapılabilir. Her yorumunuz klişe sıradan bir yorumsa para kazanmanız pek mümkün değil. Gerçekten o ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve tarafsız yorumlar yapılmalı.

Diyelim size bir telefon kullanmanız istendi. Kullanmaya başladınız ve çok beğendiniz. “Çok beğendim” yorumu yerine neden çok beğendiğinizi telefonun dokunmatik , kamera, ağırlık, pil ömrü gibi bir çok nedeni açıklama olarak sunabilirsiniz. Yada beğenmediyseniz nedenini teknik sorunlarını yorum olarak gönderebilirsiniz.
Kendinize ait kişisel fikirleriniz yorumun puan alıp para kazanması için kısacası amacı kırmak değil yönlendiren yorumlar para kazanmak için önemlidir.


Kaydolduğunuz bu sistemde kullanıp yorum yapacağınız ürünler size bir önceki ay para olarak değil ürün hediyesi olarakta gönderilebilir. Kulaklık, powerbank, tablet telefon gibi elektronik eşyaların yanı sıra piyasaya yeni çıkacak bir boya kalemi-kağıdı, ıslak mendil gibi evinizde olan bir çok ürün kullanılıp yorumlanması istenebilir.

Yorum yap para kazan bizler için saçma görünse de firmalar için çok değerli olabiliyor. Ürünlerini geliştirme aşamasında yorumlar önemli rol oynayabiliyor. Çok güzel demeye değil gözden kaçabilen yada diğer müşterilerin görmek istediklerini birebir satışlardan öğrenmiş oluyorlar. Böylelikle siz fikrinizi sunarak yorum yaparak para kazanırken, şirketler ise tarafsız tüketicilerden yorum alarak önerileri göz önünde bulundurup kendilerini geliştirmek için çalışıyorlar.

Yorum yap para kazan konumuz ile alakalı görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz web sitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan bakabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

158 thoughts on “YORUM YAP PARA KAZAN”

 1. Para icin agzı olan konuşur ,lakin hangi dalda yorum yapacaksa o konu hakkinda yeterince bilgiye sahip olmasi gerek.arti yaptigi yorumlar yaniltmamali.

 2. Buradaki yazıları okuya okuya yorumlara baka baka sayenizde nasıl kazanılacak öğrenmiş olduk ilk paramı kazandım dürüst insanlr

 3. Yorum yaparak ve yorum okuyarak gwrcwkten para kazanılıyor bu işde bize faydası olanlar cok tesekkur ederimmm

 4. Bilgin varsa kelime haznende kuvvetli ve genişse ve konuyada hakimsen kaçırılmayacak bir fırsat bence.

 5. Yorum yapmayı seven kişiler için oldukça güzel bir fikir bence. Hem kendi fikrini yorum kısmına yaz hemde ek gelir kazan güzel iş bence.

 6. Boyle ekonomik krizin oldugu bir zamanda telefondan yorum yaparak para kazanmak cok guzel vesile olanlardan Allahbrazi olsun cok tesekkirler.

 7. yorum yapma işi ustalık gerektiren bir iştir,öyle sıradan yapılan yorum para da kazandırmaz, değer de verilmez.O yüzden yorum yaparken kurallara uymak gerekir ki bu çok güzel bir para kazanma yöntemi.

 8. Yorumlar okuyup da para kazanmaya başlayan arkadaşlar tecrübelerini nasıl kazandıklarını yine yoruöçm yaparak başkalarının kazanmasına vesile olursa güzel olur

 9. Yorup yap para kazan yazısının okuyunca aklıma inek şaban bir reklam filmi geliyor nedense oda reklamda güzel diye gösterdiği seylerin aslında güzel olmadığını farkediuordu burada da sadece yorum yap gerisi sorun değil

 10. Yorum yaparak kazanmaya devam ediyorum.Ne mutlu.Yorum yaptıkça hevesim daha da artıyor.Herkese tavsiye ediyorum.

 11. Para kazanma yöntemlerinin içinde bence en iyisi ve en güzeli yorum yaparak para kazanmak. Yorumumu yapıyorum puanları kapıyorum.Teşekkürler.

 12. Yorum yapmak güzel bir konu fakat karşı tarafı rencide etmeden yapılmalıdır bence ayrıca bu sayede para kazanmak çok güzel denemek gerektiğini düşünüyorum.

 13. Buradadda cok yorum yapan var aynen dolar ya düşecek ya inecek zaten başka şansı yok ki yorum daha ziyade yok gösterici olmalı güvenen insana bilmeyen insana yardımcı olmalı diye düşünüyorum bak buda Bi yorum

 14. yorum yaparak para kazanmak kazançlı bir yol ama yorumu yaparken kesinlikle farkındalık yaratmak ve özgün olmak gerektiğini düşünüyorum çünkü o şekilde daha çok para kazanabilirsiniz. makale için teşekkür ederim gerçekten çok keyifli bir is olacağından şüphem yok

 15. yorum yaparak para kazanmak icin bence en önemli teknik espiri yoluyla veya kivrak bir zekayla yorumu ortaya koymaktir. kırıcı ve aşağılayıcı şekilde yorum yapmamalıyız. onun dışında faydalı bir makale olmuş gerçekten teşekkür ediyorum

 16. En çok yorum galiba bu makaleye yapılmış sanırım …
  Yorum yapıp para kazanmak tam bu site için uygun bir makale olmuş ..emeğinize sağlık 🙂

 17. Güzel yorum yaparak insanlara faydalı olmaya calışan güzel insanlar teşekkürler daha faydalı ve güzel makalelrde buluşmak dileği ile

 18. Güzel bir fikir bende yorum yapmayı severim. Burada yorum yaparak para kazanıyoruz iyilik varsınız teşekkürler.baska arkadaşlara da tavsiye ederim.

 19. tam bizim millete göre ne de olsa herşey hakkında en iyisini biz biliriz değil mi! ama her yorumu kabul etmeseler iyi olur, çünkü önüne gelen herşeyi yazar, sırf yorum olsun diye.

 20. Makale gayet güzel ve açıklayıcı bir şekilde yazılmış, mesele para kazanmak ise her türlü kazanma imkanı var tıpkı bu makalede belirtildiği gibi. Kalemine güvenen yorum yazarakta kazanır parasını.Herkese bol kazançlar diliyorum.

 21. Günlük olarak çok az bir vakit harcayarak ev giderlerinin bazılarını karşılamak bence çok iyi bir yöntem

 22. Makale için teşşkür ederim. Yorum yaparak para kazanmak kolay bir yöntem. İnsanlar bilgili olduğu konular hakında yorum yaparak çok güzel kazançlar elde edecektir.

 23. Yorum yaparak para kazanmak iyi fikir gerçekten konu hakkında özgün bir anlatım ile Para kazanmak kim istemez Faydalı bir makale olmuş teşekkür ederim sizlere..

 24. Yorumlarin bazilarini okudum cok mantikli geldi bazi fikirler elinize emeginize saglik guzel makale olmus.

 25. Baya iyi bir kazanç yöntemi daha ne olsun hem ürünü kullan hemde ürün hakkında yorum yap kazan…

 26. Güzel yorup yapmadan da para kazanılıyor arkadaşlar yeterki doğru ve gerçekleri yazıp faydalı olun o kadar paraya ya muhtaç insan varki

 27. guzel makale aslın yorum yap parq kazan guzel yorum yaparsan makleye kırmadan fikir belırterek yorumlar yapılırsa parada kazana bılırsın bu sotede yorum yapıp parada kazanıyorum bundan guzelı daha ne olsun .

 28. Herkes makale yazamadığı gibi her insanda yorum yapma özelliğine sahip olamayabilir, İnsanların bazı özellikleri eğitimle yada kendi özel çabalarıyla gelişebilir, yorum yapabilmekte kendi çabansonucunda elde edebileceğim işlerden biridir. Bu özelliğin sayesinde parada kazanabiliyorsan ne mutlu. Herkese yaptığı ve yapacağı işlerde başarılar diliyorum.

 29. bu güzel makaleniz için teşekkür ederim gerçekten yorum yapmayı seven bir milletiz. ama eleştiri yaparken kesinlikle kırıcı olmamak ve kendi düşüncelerini kullanarak yorum yapanlar bol kazanç sağlayabilir

 30. Evde yatağımın içinde sadece bir kaç parmak dokunuşları sayesinde para kazanıyorum bu kadar güzel bir şey yok bence.

 31. selamun aleyküm makale güzel usta eline sağlık yorum yap para kazanla ilgili bir çok sistem mevcut mantıklşı bir ek gelir usta umarım bu makale bir çok kişiye ulaşırda insanlar ek gelir sağlar faydalı makaleler ekliyorsunuz usta sayenizde çalışamayan kendine güvenmeyen bir çok kişi belkide sayenizde bir işe atılıyor ben yorum yap para kazan ile ilgili bir çok sistemden faydalanıyorum bu tür sistem çok umarım buradaki arkadaşlarada faydalı olur makaleniz şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

 32. Saçma eleştiriler, çok öven, acımasız olan yada basit her türlü yorum rahatlıkla yapılabilir.o yüzden dikkatli yorum yapılmal

 33. Saçma eleştiriler, çok öven, acımasız olan yada basit her türlü yorum rahatlıkla yapılabilir.o yüzden dikkatli yorum yapılmalı

 34. Evde yatağımın içinde sadece bir kaç parmak dokunuşları sayesinde para kazanıyorum bu kadar güzel bir şey yok bence.

 35. Bir konu hakkında yorumlar yapmayı seviyorum ve yorum yaparak para kazanmak çok ilginç geldi bana denemek gerektiğini düşünüyorum.

 36. Yorum yapmak ve herkesin ilgisini çekecek bir yazı için ilgili konuda söz sahibi ve bilgili olmak ßart bence.

 37. hazırladığınız makale için teşekkür ederim para kazanmak hiç bu kadar kolay olduğunu düşünmemiştim ayrıca da cok keyifli bir is olacağından şüphem yok

 38. bu güzel makale için teşekkür ederim yorum yapmayı ve özellikle kendi düşüncelerini kullanarak yorum yapanlar için kazanç sağlayacak bir is olacağından şüphem yok

 39. Valla çok iyi bir sistem her türlü yorumlar yapılır para kazandırması çok güzel
  Kazanç yapmak için ideal bir program

 40. Makale için teşşkür ederim.yorum yaparak para kazanmak Beyendiğim bir kazanç çeşidi. Bildiğimiz konu hakında yorum yaparak ve özgün yorumlar ile ürünleri yorumlamak basit olsa gerek. Kazançalrımızı da artırmanın beli yolarıda var. Klişe cevaplar vermemek ve kendi özgün yorumlarımızı yapamak ekstradan ve daha fazla kazanç sağlıycaktır bize..

 41. Çok konuşkan bir millet olarak işe yarar bir kazanç yöntemi daha nediyeyim yorum yap hediye kazan yada nakit para kazan Çenenize yorumlarınıza kuvvet olsun..

 42. Para kazanmanın en güzel şekli bu olmalı, uykusuz kalmıyorsunuz siteye giriş zamanını kendiniz belirliyorsunuz bide yorum yapıyorsunuz ve para kazanıyorsunuz.Çok güzel bir kazanma şekli bence.

 43. Bu sistemi ilk defa duydum güzel makale açıklayıcı olmuş.Çok bana göre bir fikir değil ama kendini bu konuya yatkın görenler nir an önce kendisini fikir üzerinde geliştirip işe atılmayı denesinler derim.

 44. yroum yaparak para kazamak kim istemez. Ürettikleri veya piyasa sürülen hakkına bir fikir sahibi olmak isteyen genellikle böyle bir yola başvurabilir. Anket ve yorumlama tarzında populer şuanda.

 45. AGZI OLAN KİŞİYE GEL YORUM YAP SANA PARA VERECEGİM DEMEZ KİMSE.YATIRIMDAN ANLAMAK LAZIM.BORSAYI YAKINDAN TAKİP ETMEK LAZIM.HER ÖNÜNE GELEN BU İŞİ YAPAMAZ.YİNEDE MAKALE İÇİN TEŞEKKÜRLER

 46. bu güzel makale için teşekkür ederim gerçekten çok keyifli bir is olacağından şüphem yok özellikle biz toplum olarak yorum yapmayı cok seviyoruz bununla kazanç sağlayabilir ve güzel vakit gecirebiliriz

 47. Makale için teşşkür ederim. Yorum yaparak para kazanmak kolay bir yöntem. Sadece yorum yapacağımız konu hakında bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Ve klişe kelimeler yerine daha farklı yorumlar yaparsak kazancımız daha da artacaktır.

 48. Mesele para kazanmak için yorum yapmak sa herkes Bi şekilde yapar önemli olan doğru ve dürüst gercwkler soyleyerek yorum yapmak insanları aldatmadım helalinden kazanmış olursun

 49. İşte bu kadarını beklemiyordum. Süper bir girişimci fikri hem ürünü kullan yorumunu yap para kazan . Başarılı olarak buldum yazılan bu makaleyi.

 50. Yorum yapmak mı tam benim işim. Birde bundan para kazanmak mükemmel. Ama keskin bir yorum yapma yeteneğim vardır.

 51. yorum yaparak para kazanma için çok farklı bir girişim olduğu kesin. denemekten zarar gelmezuygulama cok guzel emegınıze saglık .

 52. Zaten hep ceken kimseler yorum yapan kişilerin ağzına bakarak yanılmış lar dır aslında güvenlir yorum yapanlara takılıp kazanmak lazım

 53. Bir konuda uzman olup eleştirmen olursak zaten hayatımızın rahat ve güzel anlarını yaşarız güzel kazançlar elde ederiz.Tavsiyedir herkes yeteneğini keşfetsin.

 54. makale yararlı olmuş. ürünü kullanarak ürün hakkında yorum yaparak para kazanılması gayet iyi daha ne olsun her yeni bir ürünü kullanıp incelemesini yapıyorsunuz daha sonra hakkında yorum yaparakta ödüller veriyorlar. çok iyi bir kazanç yöntemi…

 55. Biz bu işi bazı uygulamalarda zaten yapıyoruz. Makalelere yorum yapıyoruz ve para kazanıyoruz. Uygulamayı hazırlayan ekibe teşekkürler.

 56. Aynen bu sitede olduğu gibi yorum yaparak puan almak gibi …
  Konuyu okuyup anlayıp fikir beyan etme gibi yani …
  Bazen telefonla arayıp “fikirleriniz önemli ” dedikleri gibi …

 57. Bizim milletin en cok para kazanaca bir sektor makaleyi okurkenn bazi yerlerinde gulumesidim.tam bizim on yargili milletimize gore olmus.elimize makalenize saglik.

 58. Güzel bir iş ve bu iş zor degil. Ben her gün yeni makalelere yorumu atıyorum ve hiç sıkılmıyorum
  Keşke dağa fazla makale olsa dağa çok yorum yazabilsek

 59. Makale için teşşkür ederim. Yorum yaparak para kazanmak kolay bir iş gibi gözüküyor. Ama size sunulan ürün hakında yorum yapabilmeniz için bilgi sahibi olmanız lazım. Size verilen ürünün tarafız ve doğru bir şekilde yorumlarsanız daha çok kazanç sağlayabiliriz.

 60. Bir şirket kendi ürünü hakkında çalışanlarından olumsuz yorum alamayacağını düşünür ve çalışan olmayan bağımsız kişilere ücret ödeyerek belki kim olduğunu bile bilmedi insanlardan kendi ürünü hakkında olumlu yada olumsuz yorum ,fikir alabilir.
  Bu ürünü değiştirmede kendini geliştirmede şüphesiz etkili bi çözüm.

 61. kazançlı ve keyifli bir is olduğunu düşünüyorum kesinlikle eleştiri yapmak gerçek hayatta da önem verip yaptığım birşey ayrica eleştiri kaldıran bir insanim. gerçekten çok faydalı bir makale olmuş teşekkür ediyorum

 62. Yorum yapmak için ilgili konuya hakim olmak ve iyi bilmek şart.Ayrıca kelime telaffuzu ve bigiside gerekli.Kolay iş deģil bence.

 63. Güzel fikir. Her şeye bir yorumu olanlar için eğlenceli ve kazançlı bir yöntem. Yetenekleri de boşa gitmemiş olur.

 64. yorum yaparak para kazanma için çok farklı bir girişim olduğu kesin. denemekten zarar gelmezuygulama cok guzel emegınıze saglık .

 65. Çok farklı buldum bu para kazanma yöntemini Denenebilir konuşmayı seven herkes için ek gelir kaynağı çenenize kuvvet 🙂

 66. Güzel makale olmuş.Yanlız gerek yok bencede.Çünkü kazanma oranları düşük.Boş zamanı olan insanlar için uygun.

 67. Yorum yaparak para kazanmak orijinal bir fikir zaten bizim milletimiz her konuda yorum çok sever. Fakat hangi siteler olduğu makalede belirtilmemiş. Bu işi yapacak arkadaşlara kolay gelsin. Yararlı bir makale emeğinize sağlık.

 68. Biz TÜRK milleti olarak yorum yapmayı,eleştirmeyi çok seviyoruz.Bundan para kazanma fikri tuhaf geldi ama buyrun yorum ve eleştiriden para kazanmak isteyenlere….. kolay gelsin

 69. Hem eglenceli hem güzel bir iş bende yapmak isterdim zaten herkes biryerlere yorum yada eleştiri tarzı mesaj atmıştır bide üstüne para kazanmak güzel olur teşekkürler

  1. Gerçekten çok güzel bir makale olmuş.Bunu yaparken hem fikirlerimizi açıkça ifade edebilmesi sağlıyor ve ayrıca bize bir gelir sağlıyor. Gerçekten çok faydalı bir makale olmuş.

 70. Guzel bir makale emeginize saglik. Sadece makele biraz genis bir cercevede tutup bu konudaki siteler hakkindada bilgi verilseydi daha guzel olurmus. Ben bu sekilde para kazandiran bir siteye denk gelmedim. 🙂

 71. Bence güzel. Yorum yapmak çok da zor bir şey değil. Aklımıza gelenleri yazarsak zaten orta derece bir eleştiri sayılabilir. Yani kolay para kazanılabilecek bir uygulama ama makalede ne kadar para kazanabileceğimiz söylenmemiş. Bir rakam vermeleri gerekirdi.

 72. Sonuçta ürünü alacak olan normal insanlar. Bu yüzden adamlar ürünü benim senin gibi normal insanlara soruyor. Üretici içinde bu sistemi kullananlar için de faydalı.

 73. Yorum yaparak para kazanmak güzelmiş. Daha fazla makale olursa daha iyi olur. Bu tarz basit yollarla para kazanabileceğimiz seçenekler artmalı bence.

 74. Laf olsun torba dolsun mantığıyla yorum yapan o kadar çok insan varki günlük hayatımızda.Önemli olan samimi olabilmek böyle olunca kazanan olunur..

 75. Gayet mantıklı bir para kazanma yöntemi , makalede konu , fikir vermek açısından iyi yazılmış ama yorum yapacağımız sitelere de örnek verilse daha iyi olurdu . Herhangi bir ürün hakkında yorum yapmak , size para kazandırdığı kadar makalede de belirtildiği gibi ürünün kullanılıp gerçekten iyi ve kötü taraflarının ortaya çıkarılması nedeniyle de firma içinde faydalı olacaktır . Önemli nokta bu işin sürekliliği için anlatım ve yazınızın anlaşılır olması , açık net , kelimelere boğmayan ama çok da yüzeysel olmayan yazılar , bu noktalara dikkat edilirse işe yarayan bir kazanç yöntemine dönüşecektir .

 76. Bu makale çoğumuzun işine gelecek türden, ben dahil çoğu kişininde deneyeceğini tahmin ediyorum teşekkür ederim

 77. Çok güzel yorum yap eleştir kırmadan üstüne para kazan değerlendirmeli teşekkürler emeğinize saglik

 78. firmalar sunacakları ürün hakkında kamuoyu araştırması yaparlar bunun içinde tüketiciyi kullanırlar yazınızda belirtildiği gibi bu telefon da olabilir makyaj ürünü yada aksesuar bir çok firma anket yada bire bir tüketiciye sorar bizim yapmamız gereken bu firmalara üye olup firmanın yönlendirmesiyle para kazanmak herkese bol kazançlar makale için de teşekkürler

 79. Biz millet olarak peşin hükümlüyüz herşeyde mutlaka ön yargıyla yaklaşırız, tabiki bu dogru bir yaklaşım degil hayat şartları buna itmekte korkak ve tedirgin negatif yansıma oluşumu.. Buda bir çok araştırma firmalarını şaşkına çeviriyo ön yargılarımızdan kurtulup şeffaf bir şekilde yorum yapıp para kazanmak hem zevkli , heyecanlı bir o kadarda özgürce fikirlerimizi paylaşmak bundan para kazanmak harika olacaktır… Yazmış oldugunuz makaleniz cok aydınlatıcı yalın ve akıcı bir dille yazılmış elinize saglık başarılar..

 80. Makalede de belirtildiği üzere objektifseniz bu işi çok iyi ve de rahatlıkla yaparak para kazanabilirsiniz..

 81. Firmalar ürettikleri ürün hakkında fikir sahibi olmak, diğer insanlarında görüşlerini iyi yada kötü eleştirilerini merak etmektedir.

 82. Yorum benim işim herkesi eleştirebilir tabiki kırıcı olmaktan çekinirim para kazanmakta cabası

 83. Bunun için tek yol, çok daha fazla yorum sitesine kayıt olunması ve olabildiğince daha çok yorum yapılmasıdır..

 84. Güzel bir iş ve bu iş zor degil.Bu isi yaparak Ürün hakkında bilgisi olmayanlar için yardimci olmuş olurlar. Boş laf yapmak yerine bi işe yaramiş olur bazı insanlar .

 85. İyi makale olmuş. Bana uygun bir iş. Hoşuma gitti. Yapmak istiyorum. Nasıl ulaşabiliriz böyle sitelere?

 86. Yorum yapmayı gerçekten cok cok severim.Bu sitede de yorum yaparak puanlar ve aynı zamanda para da kazanıyorum. İyi ki varsınız.Çok teşekkürler.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla