Network marketing

YATIRIM NETWORKÜ PARA KAZANDIRIRMI

YATIRIM NETWORKU PARA KAZANDIRIRMI

Yatırım NETWORK ile zengin olma hayali peşinde koşan birçok insan var ülkemizde yatırım networklerine nasıl guvenebiliriz ve hangi yatırım networklerinden uzak durmalıyız biraz sizlere bunlardan bahsedelim.

Öncelikle kısa zaman önce ülkemizde birçok insanı mağdur eden yatırım network yapan firmaları hatırlamak için birkaç örnek ile devam edelim.

Çiftlikbank en popüler olan ve birçok insanı mağdur eden yatırım NETWORKU peki çiftlik bank ne yapıyordu hayali bir sistemde tavukların inekleri keçileri besle depoyu boşalt altın örnek A tavuğu Şu kadar B tavuğu bukadar gibi rakamlardan satılıyordu birçok tv kanallarında boy boy reklamları yer aldı sonuç birileri paraları topladı ve kayboldu.

HİPPER A.Ş Bu yatırım network işi yapan kişiler ilk başladıkları dönem de oyun parası satışı yapmakta ve araç kiralama yöntemleri ile yatırım yapan kişilere para kazandırmayı vaad ediyordu sonuç buraya tıklayarak yapılan milyarlık vurgun okuyabilirsiniz.

Yukarda ki örneklere ilaveten kairos epitelyum,mmmtürkiye, birçok buna benzer yatırım networkleri belirli paket adı altında insalara satılan ve aylık neredeyse yüzde yüz kar payı veren bu tür sistemler 3 ay kazandırır veya en fazla 1 yıl sonunda kasa dolar ve buhar olur uçar gider paralar.

HANGİ YATIRIM NETWORKLERİ PARA KAZANDIRIR

Para kazanmak için yatırım network arayışı icinde iseniz yapmanız gereken bulduğunuz firmayı araştırmak bu firma gerçekten bir real iş yapıyor mu veya bu firmanın kaynakları nedir ki yatırım yapan kişilere kazanç getirisi ödeyebilsin.

Yatırım NETWORK sistemine dahil olmadan firmanın örnek sizin yatirim yaptığınız miktara ayda veya yillda vaad ettiği geri getiririsini mutlaka dikkate almanız şart neden mi paranızdan olmamak adına bunuda nasıl araştirabilirsiniz.

Yapmanız gereken örneğin diyelim siz 1500 tl rakam para ödediniz eğer burada size vaad edilen rakam senede 10 bin TL kazanacaksınız bu tamamen bir hayal ürünüdür burada ki kar oranı çok uçuk rakamdır daha çok insanı cezbederek daha fazla kullacidan para toplamak adına 2 veya 3 yıl gidecek seneryodur.

Bunlara dikkat etmelisiniz firmanın geçmişi ve sponsor olduğu alanlar mutlaka ki araştırma da çok büyük önem taşır firmanın sponsor olduğu klüp olabilir veya basketbol takımı veya birçok alanda sponsorluk faliyetide olabilir.

Bu tür firmaların zaten bir geçmişi vardir yaptıkları real bir iş vardır size ve bir başkasına burada da belirli bir yüzde ile para kazanma imkanı sunan yatırım networkleri para kazandırır diğerleri en tepedekilere kazandırır sona doğru katılan insanlar zarar görür.

Yatırım NETWORKU ile para kazan konumuz burada sizleri bilgilendirmek adına gördüklerimizi bilgilerimizi sizlerle paylaştık sizde düşüncelerinizi yorumda belirtebilir diger kazanç yöntemlerine buradan bakabilirsiniz

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

59 thoughts on “YATIRIM NETWORKÜ PARA KAZANDIRIRMI”

  1. Yatırım Networkü ile para kazanmak güzel ancak kime yatırım yaptığınız çok önemli.

  2. Kendi ağınızı kurabilirseniz kazancınız yüksek ve de devamlı olur Ekip işinde gerçekten para var

  3. Kazandıranda var kasasını doldurup ortadan kaybolanda var ama en iyisi bitcoin sistemleriyle uğraşmak..

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla