Güncel Para kazanma YöntemleriPara Kazan

YANDEX TOLOKA İLE PARA KAZAN

YANDEX TOLOKA İLE PARA KAZAN

Yandex toloka ile para kazan konumuza biraz değinelim yandex toloka da neyin nesi bunu yazan ne yaşıyor diyebilirsiniz ozaman konumuza geçelim.

YANDEX TOLOKA NEDİR ?

Yandex toloka yandex in arama sonuçları içerisin de birebir insan kontrolü ile gereksiz kullanıma uygun olmayan içerik video web site ve benzeri yerleri herhangi bir algoritma yerine insanların denetleyip görev halinde halinde sunulan hizmet birimi olarak belirtebiliriz.

Yandex toloka ile para kazanmak mümkün fakat bu okadar da kolay bir durum değil görevler geldikçe ve verilen görevlerin analizini doğru yapmak gerekmektedir aksi taktirde kazandığınız ücretlerde düşüşler yaşarsınız.

Ne gibi görevler çıkıyor aklınızdan geçirebilirsiniz yandex toloka da video içerikler web site analizleri veya herhangi bir konum veya yerin birebir fotoğrafını çekip yüklemek gibi birçok görevler bulunmakta.

Yandex toloka da altını çizerek bahsetmek istiyorum anında yüz tane görev yok size verilen görevler incelenir ve sizin gerçekten bu görevlere özverili olduğunuza kanat getirirse yandex toloka size verilen göreve tam olarak paranız yansır yandex toloka da hile veya sahte hesaplar alamazsınız.

YANDEX TOLOKA YA NASIL ÜYE OLURUM

Yandex toloka ya üye olmak için buradan olabilirsiniz. Üye olurken sizden istenen şehir ülke bildiğiniz diller telefon numarası onayı istenmektedir.Telefon numaranızı başka bir yandex toloka hesabında onaylı ise o telefon numarası ile birdaha üye olamazsınnız. Sizden bir adet mail adresi istenmektedir.

Yandex toloka ile para kazan konusunda kurallara mutlaka uymalısınız uymadıgınızda hiçbir kazanç elde edemezsiniz.

Yandex toloka dünyanın heryerinde kullanabilirsiniz size verilen görevleri tamamlayabilirsiniz

YANDEX TOLOKA DAN NASIL PARAMI ÇEKERİM

Hesabınızda 1 dolar olduğunda para çekebilirsiniz parayı nasıl çekebilirim. Yandex toloka hesabınıza giriş yapın paralarım kısmına girin orda çekim cüzdanları karşınıza çıkacaktır.

Yandex toloka dan skrill ödeme cüzdanı papara ödeme cüzdanı yandex money paypal ile para çekimlerini yapabilirsiniz

Yandex toloka ödeme süresi 30 günü bulmaktadır ve kesintileride hesaplayaral yandex toloka dan çekim işlemlerini yapınız.

Yandex toloka konumuzun sonuna geldik görüş ve önerilerinizi yorumda belirtirseniz seviniriz web sitemizdeki diger konulara buradan ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

36 thoughts on “YANDEX TOLOKA İLE PARA KAZAN”

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla