Mobil uygulamalarNetwork marketingPara dünyası

trucks-tr.com

trucks-tr.com ismin’dende Anlaşılacağı üzere kamyon veya tır da diyebiliriz bir önceki konuda bahsettigimiz sistemle birebir neredeyse aynı sadece isim ve görsel iconlar degistirilmiş okadar.

Zombi avcısı yerine trucks ( kamyon ) konulmuş istasyon mevcut yakıt alabilmek için buradan istediginiz kamyon yeterli elmas olduğunda satın alabilir ve kiralayabilirsiniz.

Depo doldugunda yükleri boşalt şeceneğini kullanarak yükleri boşaltıp elmas kazandırmakta.

Yine aynı şekilde depo limitini yükseltebilirsiniz oyun kısaca kurgu aynı fakat iconlar degiştirilmis bir şekilde sunulmuş kişilere.

“Fakat şurada unuttukları birşey var bu tarz sitelerin sayısını çok fazla artırdıklarında google ile sorunlar yaşanacak geçmişte bu tip site sahiplerinin 6 veya 7 sistem kadar site açmaları malesef oyunlardaki reklamları tehlikeye soktugu gibi bu tür sistemlerinde 1 kaç ay sonra yine aynı sorunları yaşayavakları bellidir”

Sisteme katılmak isteyen kişiler kendi iradelerine baglıdır biz sadece geçmişte olanların notunu biraktık yarında olmayacak diye bir kaide yok.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

15 thoughts on “trucks-tr.com”

  1. Tipik biriktir sat , paraya dönüştür mantığı ile çalışan bir sistem . Makalede sistemi anlattıktan sonraki uyarısı çok yerinde olmuş çünkü bu tür sistemlerde genellikle 2 aydan önce para kazanılmıyor , o süre içindede makalede yazıldığı gibi googla takılıyor ve kapanıyor , bu risk her zaman var ona göre sistemi kullanmak lazım .

  2. Tır oyunlarını hep sevmişimdir zaten. Üstüne bir de para kazanmak harika olay. Şimdi hem eğlenip hem de kazanmaya başlayalım bakalım…

  3. Hemen hemen her sistem aynı şekilde para kazanıp dağıtıyor. Ancak google her şeyin farkında artık

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla