Para kazandıran işler

TRANSFER RESİM YAP PARA KAZAN

TRANSFER RESİM YAP KAZAN
Resimler hayatımızdaki önemli olan bazı anların ölümsüzleştirilmesi için çok önemli yer almaktadır. Transfer resmi ilk defa duymuş olabilirsiniz. Nasıl yapılır hemen anlatalım.


TRANSFER RESİM NASIL YAPILIR
Bizim içim önemli anıya sahip ve özel insanların resimlerini duvarda, masa üstünde, işyerinde, araçta taşımayı ve görmeyi çok severiz. Görsel olarakta evleri süsleyen çok şık dekoratif ürünler olabilir.

Fotoğrafçılara bir resim yaptırmak isteseniz bir tabloya 150-200 TL arasında para ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ancak evde kendiniz küçük bir maliyetle istediğiniz anılarınızı özenle yapıp yıllarca duvarınızı süsleyebilir yada özel siparişler alıp satarak para kazanabilirsiniz.


Malzemelerini kolayca temin edebilirsiniz. İstenilen büyüklükte ahşap parçalar, beyaz ağaç tutkalı,zımpara, renkli yazıcıdan çıkan resimler, vernik ve su.


TRANSFER RESİM YAPIMI


Transfer resim yap para kazan Renkli yazıcıdan istediğiniz resimleri çıkarmakla başlayın. İstediğiniz boyutta ve kullanım yerine göre ahşap parçaları belirleyin. Zımpara yardımı ile ahşap parçayı düzleştirin.

Beyaz ağaç tutkalını fırça yardımı ile ince bir tabaka halinde sürün. Resmi alta gelecek şekilde yerleştirip kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra üst kısımdaki beyaz kağıt kalıntısını su ile ıslatarak çok dikkatli bir şekilde resime zarar vermeden ovalayarak çıkartın.

Su ve kağıt kalıntısı kalmadığından emin olduktan sonra vernik sürün. Vernikte kuruduktan sonra resminiz hazır.
Çok zevkle ve çok kolay yapacağınız bu iş ile güzel paralar kazanıp aile bütçesinede ciddi bir destek olursunuz. Ayrıca sevdiğiniz insanlara doğum günü sevgililer günü gibi özel günlerde hazırlayıp hediye olarak verebilirsiniz.

Çok anlamlı ve severek kullanacakları özel bir hediye olacaktır.
Maliyet olarak çok fazla para gerektirmeden zahmetsizce hazırlanabilir.

Sosyal medyadan kişisel sayfa açarak siparişler alarak satış yapabilirsiniz. Çevrenizden bir çok insanda çok begenip resimlerden yaptırmak isteyecektir.
Önceden stok yapmanıza gerek yoktur. Kendi evinize farklı modellerde resimler hazırlayıp örnek olarak sunabilirsiniz. Satışınız daha kolay olacaktır.

Tepsi, yatak başlığı, dolap, pano gibi bir çok ev eşyası üzerine de çalışma yapılabilir. Özellikle çocuklar odalarında görmek isteyecektir ve çok beğenecektir.


Transfer resim yap para kazan konumuz ile alakalı görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Web sitemizdeki diger para kazanma yöntemlerine buradan bakabikirsiniz sizi ve sevdiklerinizi mutlu ederken bütçeniz de rahatlayacaktır. Bol kazançlar

TRANSFER RESİM YAP PARA KAZAN
4.9 (97.78%) 36 vote[s]
Anahtar Kelimeler

104 thoughts on “TRANSFER RESİM YAP PARA KAZAN”

  1. Transfer resim ile koşunuza giden her şeyin resmini bir başka yere transfer edebilme özelliğine sahip bir çalışma şekli oluyor, ister doğa resim leri ister yakınlarınızın resmini istediğiniz bir yere transfer ederek kendinize ve yakınlarınıza güzel süprizler hazırlayabilirsiniz. Emeğinize sağlık makale güzel olmuş.

    1. Resim yapmak yetenek isteyen bir iştir ve herkesin yapamadığı bir iş olduğundan dolayı sanattır bu yetenek.Bu yetenek değerlendirilip ciddi bir ekmek kapısı olabilir. Günümüzde sizlerinde bildiği üzere ekonomik sıkıntı hemen hemen her ailede hatsafhada ve bu ek iş olarak değerlendirilebilir.

  2. Bence makalede anlatılan transfer resim yapma konusu para kazandırmaz çünkü bu bir iş değil hobi , herkes yukarıda anlatıldığı gibi ucuz bir şekilde malzemeleri alıp kendi yapabilir . Örneğin 20 tl ye yapabileceği bir şeyi 40 tl ye niye alsın çok mantıksız geldi bana , daha öncede yazdığım gibi bu iş bir bütünün parçası diğer hobi işleriyle birlikte yapılmazsa işe yaramaz . Evde kafa dağıtmak için yapacaksanız güzel ve zevkli bir uğraş .

  3. Büyük bir ahşap üzerine birden fazla resim çalışması yapılabilir. Özellikle çocuklarımızın ailemizin özel fotolarını anı olarak saklamış oluruz. Maliyeti çok düşük kesinlikle kadın erkek herkes çok rahatlıkla yapabilir. Bence denemeye değer hoş bir çalışma

  4. Transfer resim yap para kazan Renkli yazıcıdan istediğiniz resimleri çıkarmakla başlayın. İstediğiniz boyutta ve kullanım yerine göre ahşap parçaları belirleyin. Zımpara yardımı ile ahşap parçayı düzleştirin. Başlayalım bakalım yapıp satmaya.

  5. Evet bunu biliyorum.Hatta arkadaşım kendi mobilyalarını bu şekilde yapmıştı.ilk olarak kendi mobilyalarınızdan başlayabilirsiniz.renginden modelinden sıkıldığınız mobilyalara, bu şekilde renk katabilirsiniz.guzel fikir teşekkürler

Bir cevap yazın

Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla