Güncel Para kazanma YöntemleriPara Kazan

TESBİH YAP SAT PARA KAZAN

TESBİH YAP SAT PARA KAZAN
Yükselen sesler, tavsiyeler ve erkeklere ek iş yok mu diyenler için çok zevkli ve tutkunu olanlara tesbih yapımından bahsetmek istiyoruz.

TESBİH NEDİR
Tesbih yüzyıllardan beridir bilinmektedir. Allah’a dua ve zikir çekmek için kullanılan ipe takılan boncuk dizinidir. 99 luk tesbih zikir, 33 lük tesbih ise erkeklerin elinde bir tutku haline dönüşmüştür.


Öyle bir hal almıştır ki çok sevenler tabiri caizse tesbih aşığı olanlar koleksiyonlarını yapmışlardır. Günümüzde de hala çok değerli koleksiyonerler bulunmakta.

Gelelim yapım ve satış aşamasına. O kadar basit bir yapımı varki 5 dk sürmeden bir tesbihi yapabilirsiniz. Çevrenizde hangi taşların daha çok rağbet gördüğünü belirleyin.

Eğer tesbih hastası değilseniz pahalı olmayan taşlarla başlayın, çok seviyorum kendimde kullanırım elimde kalmasında sakınca yok derseniz belirlediğiniz taşı alarak başlayabilirsiniz.

Özel gün hediyelik isimli tesbih hazırlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler boncuk, pense, imame, kapama gibi bir kaç ufak parçalar. Gümüş ve imitasyon seçenekleri de size bağlıdır.


Çam ballarının toprak altında uzun süre kalması değerli bir kehribar, denizden çıkarılan narin inciler, kırmızı mercanlar, kaplan gözü, ametist, el emeği verilen kazaz, Oltu, kuka, sedef, Tibet işlemesi, azurit, kuvars, Malahit, varasit, jasper, onix gibi bir çok değerli taştan tesbihler yapılmaktadır. Hatta çok değerli Necef taşı içeriğinde damla su bulunduğu dahi söylenmektedir. Bazı değerli taşların içeriğinde hayvan fosiller bulunmaktadır.

Bütün bu taşları firmalardan almanız mümkün. Tesbihi dizeceğiniz ipin kalitesi çok önemlidir. Değerli taşların bir tesbih (40 adet kadar bulunmakta) fiyati 25-150 tl e kadar alabilirsiniz. İmame ve ara taşlar imitasyon 5 TL, gümüş olan 30-50 TL arasında alabilirsiniz. Yaptığınız tesbihi karınızı koyarak çevrenizden satmaya başlayabilirsiniz. Sosyal medyadan hesaplar açarak tesbih satıp para kazanabilirsiniz.


GERÇEK TESBİH NASIL ANLAŞILIR
Tesbih yap sat para kazan Art niyetli kişiler tarafından imitasyon tesbihler gerçek diye satılabiliyor. Bir kaç ufak test ile gerçek olup olmadığını çok rahat anlayabilirsiniz.
1- ateşte ısıtacağınız iğneyi boncuk tanesine batırın iğne geçiyorsa sahte, geçmiyorsa gerçektir.
2- çakmak kullanarak boncuk tanelerinin birini ısıtın. Sonra koklayın. Güzel bir koku alıyorsanız gerçektir. Plastik kokusu varsa gerçek taş değildir.
3- boncuk tanesini kıyafetinize sürtün. Sonra saçınıza yada küçük bir mıknatısa yaklaştırır. Boncuk kendine çekiyorsa gerçektir.
4- UV ışığına tutulduğunda sahte boncuk beyaz, gerçek boncuk mavi ışık yansıtır.

Genelde bu işlemler kehribar gibi çok değerli taşlara uygulanmaktadır.
Evinizden tesbih yapıp satarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Tesbih yap sat para kazan konumuz ile alakalı düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.Websitemizdeki diget kazanç yöntemlerine buradan bakabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

157 thoughts on “TESBİH YAP SAT PARA KAZAN”

 1. Gerçek tesbihin nasıl anlaşılacağı kısmı beğendim. Ama tesbihler ilgi alanım değil maalesef. Yapmayı düşünen arkadaşlara kolay gelsin 🙂

 2. tesbih vazgeçilmezdir erkekler için gercekten güzel bir gelir kapısı ve tesbih satarak ev araba alanlar bile olabilir kalabalık şehirlerde turistlerin olduğu yerlerde neden olmasın çok mantıklı.

 3. Erkeklerin geleneksel el takısı tespihleri değerli taşlarla hazırlayıp satışa sunmak iyi bir kazanç kapısı olabilir. Bu işi yapan kişiler genellikle internet üzerinden açık arttırma yöntemiyle satış yaparlar buda iyi bir kazanç olur .

 4. Aslında çok mantıklı zaten artık herşey internette insanlar dışarıya cıkıp bişeyler almak için uğrasmıyor kıyafet ayakkabı hediyelik esyalar aksesuarlar herşey internette elinizin altında bir tıkla istediginiz adrese geliyor gençler bunlara yönelmeli

 5. Tesbih yaparak para kazanmak bazı kişiler için para değil de bir eğlence meselesi sevdiği işi yapan bir insan çalışmış sayılmaz insanlar tesbihe gerçekten çok büyük önem ve çok büyük paralar verebiliyor herkesin bütçesine uygun tesbihler bulmak mümkün Bu işle uğraşanlar ise güzel kazançlar elde ediyorlar

 6. Değerli taşlardan yapılan tesbihlerin meraklısı çok olur, kolleksiyoncular tespitleri elde etmek için açık arttırma yolu ile satışı yapılan sitelerden bu kıymetli tespitleri satın alıyorlar, satıcıda kazanç elde etmiş oluyor. Güzel bir uygulama değerli taşlardan anlayanlar bu işi kolaylık la yapabilirler.

 7. Bu iş el emeği göz nuru harcatan bir iş ve bu konuda yeteneği olan insanlar için keyifli ve kazandırıcı olur, eşsiz boncuklardan yapılan tesbihler daha da göz alıcı olabilir.

 8. Çevremde bu işten anlayan çok insan var. Bundan para kazanılabileceğini onlar da öğrenmeli.

 9. tesbih kullanmayı seven bir kesim erkek var dogru elinde kullanmayı sevmeyipte koleksiyon yapanlarda çogunlukta buda farklı özel taşlarla yapılmış tesbihlerin yöresel özellikler taşıması dahada cezbedeci meraklıları için.öncelikle bu işi yapmak içinde meraklısı olmak gerekli.Ayrıca vermiş oldugunuz bilgiler için teşekkürler.

 10. Gerçekten çok güzel tesbih çeşitleri var ama bir çoğu bilinçsizce ve rahatsız edici bir şekilde kullanılıyor halk arasında.Tesbih çekmenin ve saklamanın bir adabı var delirmiş gibi hunharca tesbih sallanmaz bence. çok güzel bir iş tesbih yap para kazan

 11. Gerçekten çok güzel tesbih çeşitleri var ama bir çoğu bilinçsizce ve rahatsız edici bir şekilde kullanılıyor halk arasında.Tesbih çekmenin ve sallamanın bir adabı var delirmiş gibi hunharca tesbih sallanmaz bence.

 12. Gerçekten çok güzel tesbih çeşitleri var ama bir çoğu bilinçsizce ve rahatsız edici bir şekilde kullanılıyor halk arasında.Tesbih çekmenin ve saklamanın bir adabı var delirmiş gibi hunharca tesbih sallanmaz bence.

 13. Acab insanlar hurma ve zeytin cekşrdwklerşnden de tesbih yapılmış oldıgunu biliyorlarmıki geçmişimize olan şeylerde bilmekte fayda var

 14. Teşbih tüm insanların vaz geçilmezlerindendir. 33 lü tesbih özellikle erkeklerin ellerinde çekme ve aksesuar amaçlı çok kullanılır. Uzun yolculuklarda tesbih çekenler, insanların sinir kat sayılarını artırırlar. Keyif üzeri tesbih çekenler , kaliteli ve taş tesbihlerin gürültüsü insanları çileden çıkarır.
  Eğer ki pazar bulunursa tesbih yapıp satmak hem zevkli hem kazançlı olabilir.

 15. Tespih meraklısı başka bir şey bu işten para kazanmak bambaşka bir iş.Hem hobi hemde ek gelir olarak düşünülebilir..

 16. İyi fikir bence. Tesbihe özel merakı olanlar var. İnternetten de satış yapılabilir. Tabii tesbih yapmak ta beceri ister. Ayrıca tesbih yapmak için ayıracak zamanınınz olmalı.

 17. .tedih yaparak para kazanmak güzel fikir evde biraz uğraşarak bu işi yapabiliriz hem çokta eğlenceli olur. Artık mevlutlerde özel günlerde misafirlere tashih hediye edilebiliyor. Daha kaliteli özel tesbihleride insanlar kullanmayı seviyorlar. İnternetten veya arkadaş çevrenizde de kendinize müşteriler bulabilirsiniz.yapan arkadaşlara kolay gelsin.

 18. Tesbih yaparak para kazanmak ilgi gösterdiğim makalelerden birisi. Zaten merakım vardır tesbihlere. Güzel tesbihi ve kaliteli tesbihi herkes beyenir. Bende sosyal medyadan takip ederim insanların çok ilgisini çeken tesbihlere büyük paralara satılıyor. Güzel ve bol kazançlı bir meslektir.

 19. Tesbihin tarihine baktığımızda insanlık tarihi kadar eskidir. Tesbih her asırda bir başka amaçla kullanılmış ve bir alışkanlık haline gelmiştir. Şöyle ki; insanlığın ilk yıllarında tesbih avcılık maharetini gösteren bir bonservis olarak kullanılıyordu. Avcılıkla uğraşanlar avladıkları hayvanların kemiklerini ( her hayvan için farklı bir kemik) kullanarak bunları boyunlarına, başlarına veya tesbih olarak kullanıyorlardı. Tesbih bir nevi takı olarak, süs olarak, güç gösterisi olarak zaman içinde şekillenmiştir. Kemik tesbihin tarihi de işte buradan gelmekte. Bnece güzrl bir kazanç yöntemi

 20. Ne güzel şeydir tesbih İnsan huzur mutluluk veriri yalnıziığini alır işte bu ve buna benzer makaleler cok faydalıdır

 21. Güzel bir makale olmuş. Özellikle benim gibi insanlar için severek tesbih koleksiyonu yapıyorum ve bu makalede olduğu gibi boş vakitlerimde tesbih yapıp satıyorum.

 22. Şimdilerde tesbih sayısı bayağı revaçta özellikle sosyal medya da ihale mezat usulü güzel satışlar yapılıyor. Is yeri adam bir ayda satamayacagi tesbihi bi gece de mezarda satıyor. :))

 23. Güzel makale olmuş teşekkür ederim. Tespih yaparak para kazanmak Anadolu insanı tarafından ilgi gören ve sevilen bir meslek. Çeşit çeşit tesbih yapımı var. Çeşitlilik yönünden çok zengin bir sanat. Sosyal medyada hergün tesbih satışları gerçekleşiyor ve çok iyi kazançlar elde ediliyor.

 24. Bir o kadar ilgi çekici ve bir o kadar da eğlenceli bir şekilde para kazanma yöntemlerinde biri bence. El işleri ile ilgilenenler için hele hele bu el işini para kazanmaya olayına çevirmek isteyenler için güzel bir yöntem bence.

 25. Abi zaten çok pahalı ya satılan tespilerde var ama sen sadece satiyorsun zaten tespihede neden para verilirki anlamadim :);)

 26. Genelde herkesin aradığı bir iş hem basit hemde kazançlı kesinlikle tavsiye ediyorum bol kazançlar

 27. Tesbihe ilgi duyanlar ve el yatkınlığı olanlar için iyi bir gelir kaynağı olabilirler. Tabiki tesbih taşlarından iyi anlamak gerekir imitasyon tesbih taşlarını size satabilirler bu konuda dikkatli olmak gerekir. Yapılabilir bir iş neden olmasın.

 28. tesbih çekmek nasılki sabır öğretiyorsa yapmakta aynen öyle birşeydir,değerlidir yani.Özellikle erzurum ve diyarbakır gibi yerlerde tesbih yaparak para kazananlar birçok kişi var. Çok güzel bir kazanç yolu.

 29. Tesbih çekmek çok güzel ama yapmak dahada güzel tabiki yapabilirsen bu işi ek iş olarak yapan arkadaşlar güzel paralarda kazanıyorlar

 30. Güzel iş imkanı yapımı zevkli olabilir tesbih koleksiyonu olanlar var güzel kazanç elde edilebilir

 31. Erkekler için demişşimiz başlıkta ama bu iş erkeklerin de yapacagı bir iş değil ve o kadar da kolay değil yani biraz gercekcş olmak lazım

 32. Tesbih yaparak para kazanmak güzel ve bol kazançlı bir iş. Anadolu’da zaten bilinen bir el sanatı tesbih. Herkesin el zevkine hitap eden tesbihler var. Çeşit çeşit yapılış maddesi var. Herkesin bütçesine uygun tesbihler bulmak kolay. Güzel bir makale olmuş teşekkür ederim

 33. Bazı el aletleri ve bazı malzemeler ile bir başlangıc yapilabilinir.İlerlettikçe malzeme ve aletler çoģalacaktır.

 34. Çevrenizdeki insanların isteği üzerine yapabilirsiniz. İnternetten mezatlar düzenleyebilirsiniz yada tanıdık iş yerlerine komisyon usulü bırakabilirsiniz

 35. Çok güzel bir makale olmuş evet bu is oldukça güzel bir isi bazı yerlerde yapıyolar hatta her yerde satılıyor herkes yapabilir bence bu isi

 36. bi internet sitesi kurup da satış yapılabilir bu konuda aynı zamanda park tarzı yerlerde seyyar satış ile de yapılabilir satış.

 37. Tesbih satmak isteyen kişiler kendisi de tesbih kullanan bu işten anlayan bir kişi olursa yaptığı işten zevk almanın yanında ciddi gelirler elde edebilecektir.cok guzel bı makale tskurler

 38. Bu işte gerçekten çok iyi para var. Facebook ta canlı yayında tespih satışları yapan profesyonel kanallar var. Onlardan da bilgi almanızı tavsiye ederim.

 39. Tesbih yaparak para kazanmak büyük ilgi gören ve bence çok güzel ve ince detaylar isteyen bir sanat. Tesbih yaparak para kazanmak zaten ülkemizde yilardandır var olan bir meslek. Çoğu insan geçimini böyle sağlıyor ve gerçekten güzel gelirler sağlıyorlar.

 40. Tesbih aslında zikir için kullanılır ama özellikle Türk erkekleri için bir aksesuar olmus.
  Bazı firmalar evlere ek iş olarak teşbih dizme isi de gönderiyor.
  Bunun yani sıra evde kendi imkanları ile teşbih yapıp satmakta mantıklı.

 41. Gerçekten yararlı bir makale olmuş tesbih gerçekten zevkli bir hobi güzel ve kaliteli bir tesbih çekerken elde yap gibi kayıt gitmesi, iri bozcukların çekerken çıkartmış oldukları ses hobiciler için güzel şeylerdir son zamanlarda güzel çekilsin diye vazelin sürüldüğünü duydum ayrıca teşbih alacak ardaşların makalede belirtilen hususlara çok dikkat etsinler etrafta o kadar çok sahtekar varki para kolay kazanılmıyor herkese bol kazançlar dilerim

 42. Aslında tesbih Hz Allaha zikir için kullanılır daha önceden hurma cekşrdwklerşnden tesbih yapılmıştır günümüzde ise farklı çeşitleriyle beraber başka amaç için kullanılmaya başlanmış

 43. Evet çok güzel ve doğru bir makale olmuş.Benim çevremde bu işi yapan bir çok kişi var.Bazen oluyor güzel kazançlar elde ediyorlar.Sattığınız yer çevre faktörü çok önemli durumda.Bu işi yapacak herkese başarılar diliyorum.

 44. Çok güzel bir makale olmuş evet bu is oldukça güzel bir isi bazı yerlerde yapıyolar hatta her yerde satılıyor herkes yapabilir bence bu isi

 45. Cok yararlı bi makale olmuş öncelikle admin bey teşekkür ederim efendim. Ek gelir isteyen herkes yapabilir hem basit hemde tesbih hastalığı olan bile var. Evde tesbihinizi kendiniz yapabilirsiniz yaptığınız tesbihleri internette, mezat olarak satış yapabilirsiniz gruplarda artı caddelerde de satabilirsiniz herkese bol şans.

 46. Tesbih satma fikri oldukça iyi bir fikir fakar doğru tesbihi bulmak ve uygun fiyata almak biraz tecrübe gerektirebilir. Bunun yanında Türkiye tesbih pazarında dünyada 1 nurmara bir ülke ve bunu avantaja çevirmek tesbih tutkusu olanların elinde olabilir. Yurt dışına satış yapmak için farklı platformlar kullanılabilir

  1. yurt dışına satanlar var canlıfacebook’ta yayın açıp açık atırmayla gurbetcilere baya satıyorlar. tesbih satmanın en iyi platformu şuan cidden facebook’tur…

 47. Yine çok yaralı bilgiler olmuş teşşekkür ederiz. Evde yapılacak tesbih işi ev ortamında yapılacak en kolay ve karlı işlerden birisidir. Bu işi sadece sürekli evde bulunan ev hanımları veya kişiler değil az veya çok boş vakti olan herkes kolaylıkla yapabilir. Ek gelir elde etmek isteyenlere güzel bir imkan sağlayan bu işte yapmanız gereken tek şey tesbih tanelerini uygun şekilde dizmektir.

 48. Güzel ve para kazanmak için açıklayıcı bir makale olmuş. Tesbih yaparak para kazanmak bir çok insanın belirli bir eyitimden sonra yapıp satabilecekleri bir kazanç yoludur. Sosyal medyada tesbih yaparak herkesin bütçesine uygun canlı yayında tesbih satışları yapılıyor ve bir gecede binlerce lira kazanabiliyor gerçekten bol kazançlı bir meslek.

 49. Tespih işi sabır işi ben denedim satış iyi oldu ama isimden dolayı biraz zamanımi ayiramadim tavsiye ederim özelikle evde olanlara

  1. Cok yararlı bi makale olmuş öncelikle admin bey teşekkür ederim efendim. Ek gelir isteyen herkes yapabilir hem basit hemde tesbih hastalığı olan bile var. Evde tesbihinizi kendiniz yapabilirsiniz yaptığınız tesbihleri internette, mezat olarak satış yapabilirsiniz gruplarda artı caddelerde de satabilirsiniz herkese bol şans.

 50. Güzel iş imkanı yapımı zevkli olabilir tesbih koleksiyonu olanlar var güzel kazanç elde edilebilir

 51. Güzel Ve Eski Bir Zanaat Türüdür. Tespihçilik Biraz Sabır Ve Değişik Taş Çeşitleriyle Gerçekten Güzel Gelirler Elde Edilebilir.Ayrıca Eser Bittikden Sonra İzlemeside Keyif Verir İnsana Herkese Kolay Gelsin Bol Kazançlar Şimdiden…

 52. İyi fikir. El becerisi olanlar değerlendirebilir. Sosyal medya ile güzel satış yapılabilir. Meraklısı için güzel bir iş. El emeğini kazanca çevirmek harika.

 53. Guzel bilgiler verilmis ozellikle sahte tasi ayirt edebilmek onemli gauet zevkli bir ugras olabilir boncuk dizmek terapi gibidir ayni zamanda para kazanmak icin iyi yontem cok rastlanir bir cesit degil.makale icin tskler

 54. Güzel iş imkanı yapımı zevkli olabilir tesbih koleksiyonu olanlar var güzel kazanç elde edilebilir

 55. Tesbih geleneksel bir zikir çekimi olmakla beraber nerdeyse erkeklerin ellerinin aksesuarı haline gelmiş vaziyette, internet üzerinden online açık arttırma apışarak satıldığını bilr gördüm. Değerli taşlardan yapılmış tesbihlerin bir o kadar da değerli paralara satılfığınafa biliyorum. Değerli olan herşey değer verdiğinin elinde güzeldir.

 56. Günümüzde tesbih hediyelik eşya çok kullanılıyor mevlutlerde veya başka dini aktivitelerde. Çok pahalı olan tesbihler de var boncuk kalitesine göre boncuğu un kalitesinin yazıda anlatıldığı gibi test edildiğini bilmiyordum. Evde tesbih yaparak para kazanmak eğlenceli olabilir çocuklarıyla bile yapabilirsiniz .yazı için teşekkürler. Yapacak arkadaşlara kolay gelsin.

 57. Güzel biriş kapısı olunabilir evde yapıp satılabilir tespih meşur olan yerlerde daha çok satış olur kolay gelsin

 58. Tespih deyince akla gelen şey Oltu taşı tespihi gerçeği pahalı gerçek yerine sahte satip kandırıyorlar güzel kazanç kapısı olabilir

 59. Tesbih geçmişten beri süregelen bir geleneğimiz haline gelmiştir.İnsanların dikkatini çeken herşeyden elbette kazanç sağlanır ama teşbih yapmak göründüğü kadar hic kolay değildir.

 60. Hapishanedekilerin yol arkadaşı dert ortağı olan tesbihler en yakın arkadaşı olmuştur hep tesbih ile alakalı yapanlar hakkını veriyor

 61. Harika bir anlatım olmuş terapi de olur böyle işler uğraşmak değerli konusunda da kendi yaptığımız hediye ettiğimiz herşey zaten değerli bence de tabiki kehribar Necef onlar maddi anlamda değerli çok güzel makale

 62. Çoluk çocuk tüm aile bireyleri ile yapılabilir.Zevkli bir işe benziyor bir yandan çayını yudumla bir yandan boncuk diz hemde kazanç sağla

 63. Güzel makale olmuş teşşkür ederim tesbih zaten Türk miletinde yerin almış bir sanat. Tesbih zaten tanin bir pazar ve çok ilgi görmekte insanların tesbih konusunda eğitim almaları şart herkesin yapabileceği bir sanat deyil.

 64. Bu iş aslında tam bana göre tesbih işinden anlarım bu yüzden makaleyi çok keyifle ve merakla okudum teşekkürler 🙏

 65. Değerli taşlarla yapılan tesbihler çok hoşuma gidiyor.bunda çokta ustalık gerektiğini düşünmüyorum. Güzel zevkli bir iş bence, yapsınlar derim.

 66. Tesbih çok önemli bir eşya …dua etmek veya elinde bulundurmak (sallamak) amacıyla kullanılan bir eşya ..kaliteli ve temiz çıkaran musteride bulur .parayı da …

 67. Bildiğimiz tesbihin ,bilmediğimiz detaylarını öğrenmiş oldum . emeğinize sağlık .
  Tesbih koleksiyonu olan .tesbih tutkunları var …yani alıcısı hazır bir iş ….

 68. Aslında el becerisi olan yapabilenler için çok güzel bir fırsat. Şimdi buz zaman da genlerin elinden düşmeyen ilk şeylerden sigara tlf ve tesbih :(( kazanç kapısı olarak kullanılabilir.

 69. el emeği dediğimiz zaman türlü türlü işler gelir aklımıza tesbih bunlardan biri yanlız çok güzel bir meslek yapmasını bilene tabiki işçilik ister emek ister ben her zaman derim el emeğinin göz nurunun hediyesi olmaz emeğin karşılı ne ise ödenmesi lazım kim bilir o kişi allah bilir kaç gün yada ay uğraştı bilemeyiz doğrusu yanlız makale çok güzel olmuş böyle şeyleri burda görmek güzel oluyor kim bilir belkide bu işi kaç arkadaşımız yapacaktır bilemeyiz katkılarınız için teşekkürler

 70. Güzel bir makale olmus elinize emeginize saglik.Bu işi herkes yapabilir yetenek olmasına vs gerek yok.önemli olan ufak bir sermaye ile malzemeyi almak ve tüm hâline getirip satmak.bilgi için teşekkürler.

 71. Harika bir uğraş. Boncukları ipe dizmek adeta bir terapi gibi. Ben denedim. Zevkli yani. Ama bunu işe dönüştürmekte çok mantıklı. İyi kazançlar elde edilebilir. Sadece sabırlı olmak gerekiyor. Birde satışta dürüst olmak gerekiyor.

 72. Aşk ve sabırla yapılması gereken bir iş şahsen tesbihlere ilgim ve alakam var . Bu işe girecek olanlara Allah kolaylık versin bol kazançlar .

 73. Gerçek tesbihin nasıl anlaşıldığını bilmiyordum öğrenmek bugüne kismetmiş.Çok duyuyorum bu isi ama hic denemedim.Bilgi güzel anlatılmış ellerinize sağlık

 74. Günümüzde bu şekilde para kazanan insanların olduğunu düşünüyorum, ama bu şekilde para kazananların imitasyon yaparak para kazandıkları mutlak bir gerçektir ki bu benim çevremde mevcut..

 75. Makalede gayet açık ve net bir şekilde konu anlatılmış , özellikle gerçek tespihle sahtesini birbirinden ayırmak için yapılması gerenleri yazmaları güzel olmuş . İşle ilgili olarak da şunları söyleyebilirim , ucuz tespih yapsanız pek istek olacağını tahmin etmiyorum , kaliteli taşlardan yapınca da maliyetin yüksek olacağını , eve bir ek gelir getirmek için tesbih yapıp satmayı düşünenlerin pek tercih etmeyeceğini düşünmüyorum ama buna bir sermaye ayırıp ciddi ciddi düşünenler için kazançlı bir iş olabilir.

 76. Güzel makale için teşşekür ederim tesbih konusunda zaten yüzyilardir Türk toplumunda yerini almış çok güzel bir sanat dalı diyebilirim. Gerçekten bu meslekte çok büyük kazançlar sağlayanlar var sosyal medyada canli yayında tespih satışları yapiliyo 100 tut 1500 liraya kadar alıcısı var sosyal medyada bizzat kendim katildim ve 150 TL güzel bir tesbih almıştım.

 77. makale gayet açıklayıcı olmuş tesbihin sahte olup olmadığını tesbihin nasıl yapıldığını anlatıyor. ama şu yönde var bence tesbih işine giren kişi eğer kendisi yapamıyorsa yada uğraşmak istemiyorsa. tesbih yapan bir atölye ile anlaşma yapabilir aldığı tesbihleri facebook gibi sosyal platformlarda rahatlıkla satabilir. şuan günümüzde genelikle tesbih işine girenler facebook’ta canlı yayında açık artırmayla satışı yapmaktalar…

 78. El becerisi iyi olana bu devirde iyi bir iş imkanı olabilir , becerikliyim ben bu işin üstesinden gelirim diyorsanız yapmaznızı öneririm.malzemelerini toptan alın ve evde kendiniz imalat edip bir fiyat belirleyip satabilirsiniz satış sitelerinde veya açık arttırma yöntemleri ile canlı yayınlar yaparak iyi fiyatlara satabilirsiniz.Bu sayede para kazanan çok insan gördüm .İkan kabiliyetiniz satış yapma eğiliminizde varsa güzel satarsınız.Bu işten iyi ekmek yersinizi ben size söyliyeyim. Denemekte fayda var ufak bir sermaye ile dünyaları bile kazanabilirsiniz işinizi iyi yapabilirseniz.Güzel el becerisi ve yetenek ile işi rahatlıkla götürebilirsiniz.Yanında ufak hediyelerde verirseniz daha çok ilgi görebilirsiniz ürünlerin yanında.Benim söyliyeceklerim bu kadar iyi günler iyi kazançlar dilerim.

 79. Bende tesbihler çok seviyorum. İnci, sedef, kehribar, mercan, akik, oniks tesbihler koleksiyon olarak büyük özenle saklıyorum. Boncukları alırken yanılmamaya dikkat edin. Doğal Taş diye plastik satmaya çalışıyorlar.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla