Güncel Para kazanma Yöntemleri

TATİL TURLARI DÜZENLE PARA KAZAN

TATİL TURLARI DÜZENLE PARA KAZAN

Tatil turları düzenle para kazan Farklı bir kazanç yöntemiyle siz degerli okuyucularımiza bilgi amaclı konumuza göz atalım istek sizlerinde veya vakti olan kişiler için ek iş veya ek kazanç olarak nitelendirilebilir.

TATİL TURU NEDİR NASIL DÜZENLENİR

Tatil turu nasıl ve ne sekilde düzenlenir kısa ve öz sizlerinde kafasını karıştırmadan biraz bahcedegiz o halde konumuza geçelim.

Öncelikle tatil turu düzenlemek için bölgenizdeki veya size yakın bir tur firması ile gerekli sekilde görüşmeleri yapmanız gerekmektedir.Bu görüşmeler dahilinde düzenleyeceginiz tatil turu nereye nezaman ve kaç kişi olacak konaklama olacakmı gibi detaylar önemlidir.

Bu detayların önemli olmasının sebebi fiyat farkıdır günü birlik tatil turlar ile konaklamalı tatil turları arasindaki fiyat farkından kaynaklı önemlidir bunlar dikkar edilmesi gereken durumlar.

Tatil turları düzenle para kazan turunu düzenleyeceginiz tarihi veya kültürel doga gibi birçok kolda ayrılabilir size düşen burada insalara sunacaginiz tur fırsatı veya ilgi cekici yönleri.

Bu noktoda sizin beden diliniz ve insanlara verdiginiz görsel ve anlatım bilgisi çok önemlidir bu bilgiler kişinin dikkatini cekerek tatil turuna katılmasını saglayacaktır.

Bu tip etkinlikleri düzenlemek için ilk önce kendi cevrenizden başlayabilirsiniz fakat cevrenizdeki eş dost arkadaş olabilir mahallle komsunuz olabilir veya merhabalaştıgınız arkadaşta olabilir.

Bu turlari kimle veya kimlerle nasıl düzenleyeceginiz tamamen sizin kendize kalmıs bir durum olacak tabiki kişi sayısıda önemlidir.Tur sirkeleri 10 kişi icin araç tahsis etmez etsede örnek olarak 300 lira olan tur bedeli 7000 lira olur bunlara dikkat etmek önemlidir.

TATİL TURLARI NEKADAR KAZANDIRIR

Tatil turları belirli bir komisyon ucreti icinde kişi bası yüzde 5 veya yüzde 10 civarı olarak degişkenlik göstermektedir. Siz ayda diyelim 2 defa tur düzenlersiniz kazanç az olur.

Fakat siz insalara daha çok erisim sagladıginızi düşünürsek her hafta sonu tur düzenlerseniz kazancınız daha fazla olacaktır.

Ama net olarak sizlere şukadar para kazanırsınız demek dogru olmaz çünkü tur firmalarının yüzdeleri degişmektedir bunları net olarak birebir görüşmelerde bulunarak ögrenmeniz daha mantıklı olacaktır.

Tatil turları düzenle para kazan konumuz ile alakalı yorum yapabilirsiniz.web sitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan bakabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

156 thoughts on “TATİL TURLARI DÜZENLE PARA KAZAN”

 1. Bencede bu tür aktiviteler yaparak işleri buyutebiliriz cok guzel bir fikir harika yerlerede varabiliriz.

 2. Güzel ve anlaşılır bir makale olmuş sunum için teşşkürler. Tatil turları düzenleyerek gelir elde etmek güzel bir şey. Tatilik yerler hakında bilgi sahibi olmak ve gelen türistlere sunum yapmak konusunda uzman bir ekipile çalışarak kısa zamanda tusirstlerden çok güzel kazançlar elde edebiliriz.

 3. Tam boyle rahatina duşkun insanlar için ve organize yetenegi olan kisiler tarafindan keyiflice yapilabilcek bir iş.

 4. Her insan tatil yapmayı sever bunun turların yanında bide kazanç varsa insanın keyfine diyecek yok bence süper bir makale olmuş bence

 5. Sanırım tür düzenleyip gezmek en zevkli işlerden biridir. Insanlara farklı yerler göstermek oraların kültürlerini sergile oldukça ilginç ve zevkli. Bir ülkeyi yada mrmleketimdeki bazı yerleri görmek için tur gezisi yapmak hem ekonomik hemde zevkli olurdu.

 6. Gezmeyi sevenler için güzel bir etkinlik ve hobi,aynı zamanda çok güzel bir kazanç sistemi. Güzel bir makale olmuş.

 7. Bu turları düzenleyerek Oteller ile bire bir bağlantı kurup komisyon almak servis tu4larindan komisyon alarakda kazanç artırabiliriz .

 8. Makele için teşekkür ederim. Tatil turları düzenleyerek para kazanmak birçok insan için ekmek kapısı olabilir. Tarihi yerleri gezdirebilen,Hitap etme konusunda becerikli olan ve turistlere cazip fırsatlar sunarak güzel kazançlar elde edeceklerine inanıyorum

 9. Aslında bunu bi denemek lazım insanlar gezmeye meraklı Uygur fiyata tur düzenlenirse talepte çok olur talep cok olursa kazancta çok olur ilk baslarda akmasada damlar bu işler sabır işi

 10. Tatti turu düzenlemek için bir ekip olursa ve bu ekip içinde Bi bilen varsa işte o zaman hem faydalı olunur hemde güzel hizmet verilip karşılığı alınır

 11. Kafayı çalıştırırsak para kazanmanın birçok yollarını buluruz. Bu yollardan biri de turlar düzenleyerek gezip, görmek hem güzel bir etkinlik , hemde para kazanmak için güzel bir fırsat.
  Bu tür kazanç kapıları oldukça çoğaldı. Ben de imkân bulursam bu turlara katılmak isterim.

 12. Talil turlarıyla seyehat etmek bence çok güzel hem çok fazla yer görmüş oluyorsunuz hemde yeni arkadaşlar ediniyorsunuz. Bu turları düzenleyen kişilerin kazancı da oldukça güzel olmalıki her geçengün bu tür şirketlerin sayısı artıyor.

 13. hem gezip hemde para kazanmak çok eğlenceli olsa gerek.
  ancak bunu yapabilmek için bazı dil eğitimi veya sosyolojik seminerlerde bulunmak gerekir. Ya da koçluk gibi bir şeylerin olması gerek.

 14. Tatil yapmak hem ihtiyaç ve para kazanmak çok güzel bir şey tabiki yapabilene insanları bilgilendirmek te güzel her isan tatil yapmıyı sever imkanı olursa fikirler çok güzel

 15. Biraz kafa yorucu biraz da yorucu ama yinede yapanlarin eline emegine saglik.bana gore bir ic deyil diye. Dusunuyorum
  Guzel anlatimzdan dolayi makalenize murekkeb elinize saglik.

 16. Tatil turları düzenleyip gezmek , görmek ve para kazanmak çok güzel bir etkinliklir ve iş imkânıdır. Zamanım ve imlâmım olsa bu işi fr denemek isterdim.
  Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler…

 17. Makale için teşekkürler. Tatil turları düzenleyerek para kazanmak kazançlı ve eylenceli bir kazanç yöntemi olabilir diye düşünüyorum. Türizm hakında bilgi olan ve bu işleri bilen kişiler turistleri gezdirip para kazanabilir ülke ekonomisine de katkı sağlayabilir diye düşünüyorum.

 18. Güzel bir makale olmuş teşekkür ederim tatil turları düzenleyen Hep para kazanmak gerçekten ilgimi çeken bir makale oldu bu konu hakkında bilgisi olan ve belirli bir tecrübesi olan insanlar çok güzel kazançlar elde edilir

 19. Gezerek gezdirerek para kazanmak ne güzel. Hem bilmediğimiz yerleri gezmek hem de insanları gezdirerek kazanç elde etmek, her iki taraf için güzel bir etkinliktir.
  Bu tür turları düzenlerken, uygun fiyat olmasına, ilginç yer olmasına, ordaki kalacak yerlerin rahat olmasına dikkat edilmelidir.

 20. Makaleniz için teşekkür ederim tatil turları düzenleyerek para kazanmak güzel ve kazançlı bir fikir tatil turları düzenlemek için turistik yerleri bilmek ve güzel doğa ile iç içe mekanları keşfetmek daha da kazanç sağlayabilir turizm hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor Bu sayede daha güzel kazançlar sağlanabilir

 21. Çok güzel bilgiler teşşekürler. Tur yapmak hem gez hem gör güzel ama çok sorumluluk gerektiren bir iş bence o kadar insanla uğraşmak. Güzel para kazanılacak bir meslek.

 22. Bu makaleye birde bu işi kolay yollarını ve bu işe ilk nasıl başlanacağı ile alakalı ve birde sabır edilmesi gerektiğini de anlatırsanız sevinirim

 23. Bu işi iyi yapabilmek için insanlar ile iletişimin çok iyi olması gerekmektedir.Ama zevkli ve eğlenceli bir iş.

 24. Bu işi yapan tanıdıklarım var tür düzenleyerek para kazanıyorlar hem eğlenceli vakit geçiriyorlar hem çevreleri genişliyor. Bu işin çok fazla kazancının olmadığını söylüyorlar. Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

 25. Gerçekten güzel bir keşif fakat tatil turları düzenlemek yani hem eğlenip hem eğlendirerek para kazanmak çok iyi.

 26. Tatil turlarının iyi kazandıracağına inanıyorum eğlenceli ve yorucuda olabilir bol kazançlar herkese

 27. Şahsen bu tip para kazanma yöntemini ilk defa duydum ama neden yapılmasın ki. Hem arkadaşlarınla vakit geçirebilir hem de bu işten kazanç elde edebilirsin. Üstelik birde yabancı dilinde varsa yurt dışı tatili bile olabilir. Kendi araban varsa araba ücretini de sen alabilirsin. Sayenizde ufkum genişleyecek.

 28. Hemen hemen her ilde vardır diye düşünüyorum tatil turları..Bu tatil turlarını düzenleyenler ciddi paralar kazandığınıda az çok bilirim. Tatil turlarını düzenleyenlere tavsiye şudur;her bütçeye uygun,ideal rakamlar belirlemelere..

 29. Hem eylen hem gez bir o kadarda para kazan guzel ismis .yapilmasi gereken en keyifli islerden biri.makalenize murebbep.elinize saglik.

 30. Güzel makale için teşekkür ederim. Tatil turları düzenleyerek para kazanmak kazançlı bir para kazanma yöntemi. Turizm hakkında bilgi sahibi olmak ve belirli bir bütçe ile başlamak gerek diye düşünüyorum hem gezebilir hemde para kazanabiliriz

 31. Bu zamanda akraba eş dotstla bir şeyler yapmak bence mümkün değil, akrabalık ilişkileri günden güne kopuyor..Konu komşu zaten malum hak getire kaç kişi var komşusuyla selamlaşan.?Kapı komşusunu tanımıyor insanlar.

 32. Yazıda da bahsedildiği gibi müşterilerden ilgiyi artırmanız için beden dilinizi ve konuşmadaki etkileyiciliğinizi geliştirmelisiniz.

 33. En önemli makalelerden biri. Ülkemizde yapan sayısı çok, memnuniyet ise bir o kadar az. İnsanları memnun etmenin zor olduğu bir yerde bu işe kalkışacaksan rezervasyonundan ulaşım rahatlığına kadar hepsini ince eleyip sık dokuman gerekir.

 34. güzel bir iş olabilir yazıdada bahsettiginiz gibi, kişi öncelikle cevresinden başlamalı bunun içinde cevresinin geniş elit olması gerekli ama ancak bu şekilde kücük turlara ancak kişi başı komisyonlarla firmalarla anlaşma yapabilir bu iş gercekten epey zor bir iş heleki insan memnun edebilmek .Yinede kendine ve cevresine güvenen kişilere bir yol haritası yazmış oldugunuz makale elineze saglık.

 35. Güzel bir makale olmuş teşekkür ederim. Tatil turları düzenleyerek para kazanmak zor ve meşakkatli bir işe benziyor. Turizm hakkında bilgili ve tecrübe sahibi olmak lazım bu işler için belirli bir geliriniz olması önemli güzel ve bol kazançlı bir işe benziyor

 36. Gerçekten çok güzel bir kazanç yolu. Bu yolla para kazanan bir çok arkadaşım var hatta. Biraz girişken olduktan sonra hiçbir sıkıntı yok.

 37. Hiç bilmeyenler bir kaç defa tur yapanlarla gidip işin püf noktalarını bilmeleri gerekir daha sonra güzel neticeler alır

 38. Her şey çok güzel …anlatımlar sunumlar çok iyi …anlaşılır …her şeye Okey …bu kadar iş varken bu kadar issiz neden var …galiba biraz tembeliz …ya da iş begenmiyoruz…

 39. Tatil turları insanların uygun fiyatta uygun günlerde ayarlanıp gittikleri , gezi amaçlı gittikleri yerlerdir. Günümüzde bu tür geziler oldukça çoğaldı. Özellikle bayanlara ait düzenlenen turlar, rahat gezme, eğlenme amaçlı en fazla tutulan gezilerdir.
  Bu tür gezilere katılırken yine de temkinli olmak, şirketlerin sağlam güvenilir olmasına dikkat edilmelidir. Tur düzenleyip, parayı topladıktan sonra ortadan kaybolma fırsatı verilmemelidir.

 40. Gerçekten çok kazançlı bir iş , yazları bazı hafta sonları yada günübirlik turlara katıldığım için konu hakkındaki düşüncelerimi aktarayım . Müşteri bulmanın zor olacağını sanmıyorum , tanıdık , akraba , arkadaş yeterli olabilir zaten onlar sizin yerinize reklam yapacaklar , her katılan 5 kişiye memnuniyetini anlatsa size dönüşü güzel olacaktır , gelenler kendi tanıdıklarına da sizi tavsiye edecek . Ayrıca çok iyi para kazandırdığını biliyorum . En önemli nokta , tura katılan insanların mutlu bir şekilde eve dönmesi çünkü kötü geçen bir gezi insanların etraflarına kötü anlatmasına sebep olur , yapılması gereken düzgün ve ahlaklı iş yapmak gerisi zaten gelecektir .

 41. Vergisi carti curtu cezasi falan vardir o kadar tur şirketi var meydni birakmazlar zor o yüzden bu sekilde para kazanmak ancak sifirdan şirket kurarsin o zaman belki.

 42. Eğlenerek para kazanmak diye buna derim çok keyifli bir iş olduğunu düşünüyorum bu işi yapma gibi bir imkanım olsaydı hiç vakit kaybetmeden yapardım..

 43. Makale gayet ayrıntılı be bilgilendirici olmuş emeğinize sağlık
  Tur düzenlemek belki zordur ama daha zor olan turu düzenlenecek olan bölgesinin
  Bilgilerini doğru ve düzgün bilmek gereklidir birde ne iş olursa olsun hediyeden önce
  Müşteri memnuniyetini ne önem vermek gereklidir herkese bol kazançlar

 44. guzel bı makale aslında tatil türü yaparak para kazanmak hemi gezip hemi para kazanmak ama bu ısıde ıyı bilmek gerekıyo yapabilmrk için konuşkan ve girişken olmak gerekir emeğiniz e saglık

 45. Güzel bir makale olmuş eşekkür ederim İnsanlar tatil turları düzenleyerek para kazanması çok güzel ve iyi bir fikir Fakat bu işe başlamak için belirli bir geliriniz olması lazım Elinizde bir para olması lazım ve turizm konusunda bilgili olmak lazım biraz zor iş ama Başaranlar için güzel kazançlar bekliyor

 46. Emeginize saglik guzel makele olmus. Bunun icin belli bir butceye sahip olmak gerekir. Bunu yani sirada konuskan girisk3n ve yabanci dilinin de cok iyi olmasi gerekir. Gezip para kazanmak guzel bir kazanc tabiki.

 47. Çok iyi bir düşünce ama bu işi yapmak için sermaye, rehberlik vs gereksinimler var.Tabi işin çokluğu içinde çevre faktörü çok önemli.Bunlar karşılanırsa iyi kazançlar elde edilebilir.Teşekkürler makale için.

 48. Güzel bir iş önerisi.Benim arkadaşım kendi aracı ile tür düzenliyor.Güzel para kazanıyor.allah daha çok versin.imkani olana güzel bir iş.degerlendirmesinde fayda var

 49. Tatil turları elbetteki para kazandırır.çünkü;”Her insan yorgunluğunu yıl sonlarında veya aralarında kafasını dinlemek ya da yeni yerler görmek,gezmek ve zaman harcamak ister.Surekliligi olan bir iş olarak tercih edilebilir.Tabi yabancı dil de olmazsa olmazlardandır.Bu yoksa eksiklik hissedilir.Makale faydalı oldu teşekkürler…

 50. Tur düzenleyerek para kazanmak oldukça kazançlı bir meslek, Bu tür işler sosyal yönü kuvvetli kişiler tarafından düzenlenir, talep oldukça fazladır. Makale güzel ve detaylı yazılmış teşekkür ler.

 51. Hem gezip, hem gezdirip bide üstüne para kazanmak çok güzel bir iş fırsatı. Günümüzde oldukça fazla gezi turları düzenlenmeye başladı. Hanımlara ait düzenlenen gezi turlarına çok fazla teklif gelse de , fırsat bulup henüz katılamadım.
  Burda şoför ve şirketin güvenilir, emin olmasına dikkat edilmelidir.

 52. Her işte girişimcilik çok önemli. Tatil yapmayı seven kişiler, yalnız gitmeye cesaret edemeyenler birbirlerine yol arkadaşı olur. Ve güzel gezi yerlerine götürenler de tabiki kazanır

 53. Aslında bol gelir kazandıran bir iş fakat dil bilmek lazım bide iyi bir çene lazım ama bir o kadar eglenceli olabilir

 54. Bu işte iyi para olabilir sonuçta yabancı turistlerin parasıyla yabancı fonlar da güçlenir. Mükemmel bir iş çok güzel bir iş beğendim

 55. çok geniş bir sektör ve hali hazırda tur düzenleyen çok firma var sizin onlardan farklı bir şey yapıp firmaların önüne geçmeniz lazım yani kısacası iyi bir sektör ama aynı zamanda riskide çok

 56. Tur işleri yapmak için sosyal bir insan olmak lazım. İnsan ilişkileriniz iyi olmalı. Kolay bir iş değil. Organizasyon işi

 57. Çok. Güzel. Bir. Fikir. Ama. Konuşkan. Olacak. İkna. Kabiliyetin. Yüksek. Olması. Lazım. Tabi en önemlisi. Çevren. Olacak

 58. Bu işte iyi para olabilir sonuçta yabancı turistlerin parasıyla yabancı fonlar da güçlenir. Mükemmel bir iş !

  1. Ben de deniz e tur düzenlemiştim. Hem sana para kalıyor hemde yol parası vermeden tatilini yapabiliyorsun. Organizasyon konusunda iyi olmak ve arkadaş çevresinin sağlam olması gerekir.

 59. Çok güzel bir kazanç yolu, ancak bu işi yapabilmrk için konuşkan ve girişken olmak gerekir ki tur şirketleri kolay kolay size işlerini kaptırmazlar ama biraz girişken ve hakkınızı savunabilrcek seviyedeyseniz her türlü yaparsınız.

 60. Bu is icin para lazim bir de tanıtımını güzel yapmaliyiz .Zor olmali tatil turu düzenlemek .Bana göre bir iş degil

 61. Makale gayet iyi hem tur düzenle hem gez hemde üstüne para kazan müthiş birşey .İkna kabiliyetiniz yüksekse çok iyi bu işi yapabilirsiniz.

 62. İşte bu tam da bana göre bir iş yapabileceğime inanıyorum aslında cesaret edip denemek gerek büyük bir zevkle okudum makaleyi

 63. Bunu yapamak için öncelikle çevre geniş olmalı ve ağzın iyi laf yapmalı.

  Ama olmayacak yapılamayacak bişey değil. Güzel anlatım.ve yönlendirme olmus

 64. Herkes bulunduğu yerdeki gezilecek yerlerin Bi not alıp plan yapsa ne güzel olur memleketimizin ker karış toprağında öyle güzel yerler varki

 65. Turla yapılan geziler aynı zamanda çok uygun fiyata geliyor. Tavsiye ediyorum makale çok başarılı teşekkürler

 66. Tatil turları gerçekten çok güzel oluyor nedenmi? Çünkü rehber eşliğinde olduğu için gittiğiniz şehrin tüm tarihi yerlerini gezdirip anlatıyorlar

 67. Bu işi yapmak isteyenler için çok güzel makale olmuş hem gez hem para kazan tabi çevre olması lazım…

 68. öncelikle güzel makale elinize sağlık tatil işi getirisi yüksek bir iş heleki yabancı dil varsa başka iş yapmaya gerek yok diyebiliriz dediğiniz gibi yüzde 10 yada yüzde 5 tabiki bazı yerlerde bu değişebilir turizimin olduğu yerlerde artabiliyor benim biladerde alanyada bu işi yapıyor dil var çünkü dil oldumu keyfinize dicek yok birde eylenerek yapıyorsunuz bu işi iş kolay aslında dil olmayanlarda tabiki yerli turizim şirketleri var onlarlada çalışabilir yanlız yabancılara tatil satmak daha mantıklı bunu tabiki web sitelerinden araştırma yapıp ordan yabancı aileler var aslında tatil işinde ailelerden ziyade gençlere önem verirse insan onlar paraya kıydığı için istediğiniz fiyatı verebilirsiniz bana göre güzel bir iş yanlız dil olmadan bu iş yapılırmı bilemem yani getirisi düşük olur o yüzden dedim tabiki yerli şirketlerlede çalışmak mümkün makaleniz güzel teşvik edici olmuş bir nevi cesaret edemeyen kişilere cesaret olur umarım

 69. Güzel makale olmuş mantıklı.Fakat Maliyetli bir iş.Şu zamanda kimsenin yapamayacağı iş.Gelirden çok gideri fazla…

 70. Çok güzel bir kazanç yolu, ancak bu işi yapabilmrk için konuşkan ve girişken olmak gerekir ki tur şirketleri kolay kolay size işlerini kaptırmazlar ama biraz girişken ve hakkınızı savunabilrcek seviyedeyseniz her türlü yaparsınız.

 71. Aslında iyi fikir ama hiç bana göre değil. Konuşmayı ve insanlardan iyi anlayan biri iyi yapar bu işi.

 72. Aslında Azcık Bir Sermayem Olsa Yıllardır Düşündüğüm Bir İş Küçükden Başlayıp Büyümekde Çok Basit İlk Önce Yakın Yerlerden Başlıcaksın Para Kazandıkca Gap Turu Karadeniz Turu Biraz Daha Büyüyünce Otel Konaklamalı Yaz Tatilleri Falan Emeği Geçen Herkese Teşekkürler

 73. makale yararlı olabilir tatil turlarını yapmak steyein kişlere. genelikle karadeniz bölgelerine tur yapanlar oluyor bence türkiyenin her bölgesine her iline tur yapılması gerekiyor. yada avrupa ülkeleride olabilir ama avrupa için günümüzde döviz kurundan dolayı baya pahalıdır. tek sıkıntı tur firmalarıdır. benim bir arkadaş tatil tur işini yapıyor halen devam etmekte ilk tur firmasıyla yapmıştı baya zarara uğramıştı diyeceğim şu ki tur firmalarının geçmişine ve fiyatlandırmasına bakın.

 74. Tatil turları düzenleyerek para kazanmak aslında güzel iş.Ama her insan bunu yapamaz diye düşünüyorum.sosyal yönden aktif ve girişken olmanız lazım.genc dinamik olmak lazım.cunku yorucu bir iş.

 75. Tur düzenleyerek para kazanmak bana göre değil başka işler daha çok kazandırabilir gezmek bana göre değil

 76. Güzel ve kazançlı bir makale olmuş teşekkür ederim. Tatil turları düzenleyerek para kazanmak bana göre biraz kafa yorucu ve bu işi yapabilmek için belirli bir paramız olması gerekiyor turizm hakkında bilgimiz olması gerekiyor basit bir şeye benzemiyor Fakat bu sektöre giriş yapanlar için çok güzel kazançlar bekliyor

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla