Para KazanReklam ile Para kazanma

tahmino.com

tahmino.com sitesi hakkin da sizlere biraz bilgi verelim sistem içerigi başlıktan biraz anlaşılacagı üzere tahmin sitesidir.

tahmino.com da ne yapılmakta tahmino sitesinde maç tahminleri yaparak ödüller verilmekte verilen ödüller TP olarak örnek olarak maç tahmini yaptınız diyelim maç tahmininize göre bitti 2 TP kazandınız gibi.

Sistemde link kısaltma sitelerinden eklenen linkleri tıklayarak TP kazancı elde edilebiliyor. Tanıtım videoları kazı kazan,çarkıfelek,şans oyunları sayısal,süperloto,onnumara gibi oyunları oynayarak TP ödülleri kazanılmakta referans linki ile davet ettiginiz kisilerden belirli kazanç elde edebiliyorsunuz.

Not: Burada paylaşimlar bilgi amaçlıdır okuyan veya parakas.net üyelerini bu sistemlere yönlendirmek degildir.

Sistemlere kişiler kendi lehine karar verebilirler.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

11 thoughts on “tahmino.com”

  1. Bu sistemi kullanıyorum herkese tavsiye ederim ben yeni kullanıyorum o yüzden ödeme almadım henüz ama ödeme alan birçok insan var bunu biliyorum..

  2. Makalede herhangi bir yatırımdan bahsetmiyor öyleyse bence bir sıkıntı yok , kazandırır mı yada uzun soluklu olur mu tabi ki bilinmez ama bu tür işlerle uğraşanlar muhakkak deneyecektir . Başta da söylediğim gibi yatırım yapılıyorsa zaten kumar olur oda çok riskli hiç bulaşılmaz .

  3. tahmino güzel bir site hem ücretsiz tahmin yapıyorsunuz hemde bonusları ile birlikte kazançlı bir site.herkese tavsiye derim

  4. O zaman bende bir tahminde bulunayım, ya kazanırsınız yada kaybedersiniz ortası yok 🙂 hadi tahmin oyununa girip tahmin edelim kim kazanacak.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla