Güncel Para kazanma Yöntemleri

STAND AÇARAK PARA KAZAN

STAND AÇARAK PARA KAZAN


Sizler için sürekli yeni ek işler araştırıyoruz ve bu fikri sizlerle paylaşıyoruz. Şimdiki konumuz ise stand açmak. Gelin birlikte inceleyelim. neler yapılır? nasıl kazanılır.?


STAND AÇMAK NASIL KAZANDIRIR
AVM lerde yada sokakta gezerken sürekli karşımıza farklı standlar çıkmakta. İlk görünüşte küçük sevimli bir dükkanı anımsatan bu stand ilgi çekicidir genellikle. Kimi süt mısır, pamuk şeker, dondurma veya tanıtım-reklam standı.


Rağbet oldukça fazladır. Açık alana kurulmasından kaynaklı olarak hiç değilse gözünüze çarpan ürünü daha yakından görmek için merak ederek bakarsınız. Sizde böyle bi alanda stand açarak para kazanmak isterseniz önce ne satacağınıza karar verin. Stand malzemelerini buradan bulabilirsiniz

Avm lerde yetkililer ile konuşursanız ufak bir ücret karşılığı stand açmanızı kabul edeceklerdir. Avm içinde yada önünde açabilirsiniz. Diyelim mısır satmak istediniz. Sıcak ve soğuk dolaplı standlar temin etmeniz gerekir. Yazın mısır, su, soğuk içecek, yada dondurma satabilirsiniz.

İster tek ürün ister farklı ürünleri bulundurun sizin seçiminize kalmış. Pamuk şeker, çikolata, kurabiyede satabilirsiniz. Veya daha basit yollu küçük bi stand açarak takı, toka, saat, kozmetik ürünleri, parfüm, tesbih yada kendi üretiminiz olan her hangi bir ürünüde satabilirsiniz.

Ben bunların hiç birini yapamam satamam derseniz tanıtım standı yapabilirsiniz. Firma yetkilileri ile görüşüp açacağınız standda o firmaların ürünlerini satın almaya teşvik edebilir tadımlıklar sunarak ürünü tanıtırsınız. Anlaşmanıza bağlı olarak günlük 100- 200 TL arası ücret alırsınız. Tanıdığınız esnaf arkadaşlarınız varsa onlardan rica ederek iş yerleri önünde işgal sorunu yaşamadan standınızı açabilirsiniz.

STAND AÇMAK İÇİN GEREKENLER
Stand açmak çok pahalı bir sistem değildir. İstediğiniz ürünleri satmak tanıtmak için iyi bir fırsat olacaktır. Belediye ve avm gibi yerlerden gerekli izinlerinizi almayı neler yapmanız gerektiğini öğrenmeyi ihmal etmeyin. Hergün stand açmayabilir belli günlerde açabilirsiniz. Satmak, tanıtmak istediğiniz ürünlerde tamamen sizin istediğiniz ürünlerden oluşabilir. Zevkle yapacağınız ürünleri kendiniz belirleyin. Stand açarak para kazanma konumuz umarım sizler için iyi bir fikir olmuştur. Bol kazançlar dileriz.

Stand açarak para kazan konumuz ile alakalı düşüncelerinizi yorumda belirtebilirseniz seviniriz.web sitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

34 thoughts on “STAND AÇARAK PARA KAZAN”

  1. Çok mantıklı bir fikir neden diyeceksiniz insanların kalabalık olduğu yerlere kuracaksınız reklam zaten önemli reklaminiz da olursa yeme de yanında yat :))

  2. Stand acamak bazen malzemeye gerek fuyulur once malzeme almak gerekiyor vede standı daha sonrada acabilirizki umarim guzel olur

  3. Avm lerde caddelerde stand açan kişilere rastlarız. Herkese bol kazançlar emeğinize sağlık

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla