ParaKas.NET

SİNCAP OL PARA KAZAN

SİNCAP OL PARA KAZAN
Sincap ol para kazan.Sincap mı? Nasıl yani? Dediğinizi duyar gibiyiz. Öyle kostümler giyerek sincap olmayacaksınız merak etmeyin. Sadece görevci ajan sincap olacaksınız. Nasıl olacaksınız hemen anlatalım.


AJAN SİNCAP GÖREV PEŞİNDE


Benim işim yok akşama kadar geziyorum, öğrenciyim, ev hanımıyım , emekliyim ve hele birde akıllı telefonda İnternetsiz duramam diyorsanız bu iş tam size göre. İndireceğiniz uygulamada görev yapacak olan karakterlere sincap deniyor.

O karakter sincap siz oluyorsunuz. Sincap olarak para kazanıyorsunuz.
İlk yapmanız gereken uygulamayı indirmek üye olmak. Hemen uygulama içeriğinden bahsedelim.

Uygulama içinde sizlere belirli anketler, görevler veriliyor. Görevlerden bir tanesi konum bilgilerinizi kullanarak belirli büyük markaların iş yerlerine gitmek. Her görev karşısında ne kadar ücret alacağınız yazıyor.

İş yerinde ne yapmanız ne konuşmanız gerektiği dahi sizlere bilgi olarak veriliyor. Tabi lokasyonu size uygunsa hemen görevi kabul edip işyerine gitmeniz gerekiyor.


Diyelim bir markete gitmeniz istendi. Büyük bir içecek markasının stant fotoğrafı sizden istenebilir. Hemen fotoğrafı çekip uygulamaya yüklüyosunuz. Yada bir telefon bayisine gittiniz.

Yeni gelen telefonu, güncel kampanyaları sormanız istenebilir. Gittiğinize dair yine bir fotoğraf çekip yüklersiniz. Fotoğraf dışında sizden sorduğunuz soru ve cevabın ses kaydı istenebilir.


Diğer bir görev ise gittiğiniz iş yerlerinde çalışanların size nasıl davrandığı ile ilgili ufak bir anket doldurmak. Konuşmaları, sorularınıza cevap verme tarzları, temizlik leri vs gibi.


Yüklediğiniz fotoğraflar ve ses kayıtları incelenip profil hesabınıza paranızı yansıtıyorlar. Kolay, zevkli ve gezerek para kazanacağınız bir yöntem.
Uzaklık yakınlık mesafesine göre görev başına 5 liradan başlatıp 100 tl ye kadar ödemeler yapılıyor. Günlük yapabildiğiniz kadar görev alabiliyorsunuz.
Aylık olarak 750 liradan başlayan para kazanmanız mümkün.

SİNCAP OLARAK PARA KAZANMA ŞARTLARI
Öncelikle kesinlikle yaptığınız işi açıklamamanız gerekli.
Ses kaydı fotoğraf alırken belli etmeden yapmanız.
Çalışanları ve işyerini rahatsız etmemeniz.
Tarafsız, dürüst bir şeklide anketleri doldurmanız.

GÖREV VEREN UYGULAMA HAKKINDA

Sincap ol para kazan görevleri veren uygulama nerelerde görev veriyor.
Büyük marketler, bankalar, benzin istasyonu, giyim mağazaları, lokanta vs gibi özel kurum ve kuruluşlar iş yerlerinin çalışırlık ve müşteri memnuniyetini bu yolla sağlamaktadır.

Kendi bünyelerinde denetleme yapmaları haftalar alırken bu tür uygulamalar ile bir kaç günde denetim sağlanmış olmaktadır.

Sincap ol para kazan konumuzla alakali görüşlerı goruslerinizi. Yorumda belirtebilirsiniz web sitemizdeki diger para kazanma konularına buradan göz atabilirsiniz.

4.6
59