Reklam ile Para kazanma

REKLAM İZLEYEREK NASIL PARA KAZANILIR

REKLAM İZLEYEREK NASIL PARA KAZANILIR
İnternetten para kazanmanın bir çok farklı yolu vardır. İnterneti aktif kullanıyorsanız ve birazda vaktiniz varsa REKLAM İZLEYEREK para kazanabilirsiniz. Fazla zenginlik hayali kurmadan orta çaplı bir kazanç elde edebilirsiniz.

Büyük yada küçük işletme farketmeksizin markayı duyurmak, kalitesini anlatmak, yeni çıkan ürünleri tanıtmak, daha çok kazanç sağlamak adına reklam vermeye ihtiyaç duyulur ve gerçekten reklam vermek çok işe yarar.
Reklam izleyerek nasıl para kazanılır? Bir çok reklam sitesinin ortak sloganı “reklam izleyerek para kazan” dır. Siteye girip kayıt oluşturduğunuz da size görev olarak verilen reklamlar bağlantıları bulunmakta. Ve kısa-uzun reklam değişiyorsa ona görede para hesaplaması bulunuyor. Örneğin: kısa reklam 0.03 ise uzun reklam 0.07 olabilir, farklılık gösterebilir. Bir diğer reklam izleyerek para kazanma yöntemi sitenin size verdiği bağlantı ile Web sitelerinde gezmek. Kurduğunuz bağlantı sayesinde Web sitelerine reklam verilmesi ve o reklama belli bir süre tıklayıp gezmek size yine para kazandıracaktır.
Birde para vermeden reklam izleten siteler mevcut. Para vermiyorsa benim kazancım ne diyorsanız… Para almak yerine değişik hediyeler seçiyorsunuz kendinize. Örneğin: Telefon, tablet vs. Tabi izediğiniz reklamlar belli rakamlara ulaştığında bu hediyelerden kendinize talep edebiliyorsunuz.

Sadece reklam izleyerek para kazanmak değil referans yaparak, reklam izlemeyi tavsiye ederek size kazanç eklenecektir. Bir çok ödeme yöntemleri de mevcuttur. Kimi aylık ödeme, kimisi ise belirlenen limite gelince paranızı ödeme talep edebiliyorsunuz.
DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Ne yazık ki internetten para kazanma yolları çoğaldıkça dolandırıcılara da bir kapı daha açılmış oldu. Bunun için reklam izleyerek para kazan sitelerine girmeden önce o sitenin güvenilirliğini çok iyi araştırın. Daha önceden bu işi yapmış olan veya hala yapıyor olan kişilerle konuşmanızı tavsiye ederiz. Reklam izleyerek para kazan işine çok fazla vaktini ayıran, emek veren ve kazanan insanlar var.

Websitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan göz atabilirsiniz

Bize destek olmak için REKLAM İZLEYEREK NASIL PARA KAZANILIR hakkındaki görüş ve düşüncelerinizide bizimle paylaşabilir ve aklınızda bir konu var ise yazıp bize gönderebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

24 thoughts on “REKLAM İZLEYEREK NASIL PARA KAZANILIR”

  1. Ben guvenilir buluyorum herkes nasil dusunuyor bilmiyirum ama bence guvenilir ama cok uygulama var hangisine guvenelim bilemedim

  2. Reklam izlettiren siteler çok para vermiyor akmasada damlar mantığı burda geçerli.

  3. Kullandığımız bütün uygulamalarda reklamlar var kimi uygulamalar reklam gelirini kullanıcılara dağıtıyor ek gelir yapmak isteyenler içinde güzel bir firsat

  4. hemen hemen her site reklam izleterek para kazanıyor ve kazandırtıyor. ancak güvenilir olması gerekli.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla