iş FikirleriPara Kazan

PET ŞİŞE İLE PARA KAZAN

Pet şişe ile para kazan denilince kardeş sen ne diyorsun diyenler olabilir bu bir şaka değil sokaga çıkıp pet şişe toplayın demiyoruz evinizdeki aldığınız içecekler temizlik ürün şişelerinden bahsediyoruz ozaman konumuza geçelim.

PET ŞİŞE İLE PARA KAZAN

Yanlış duymadınız arkadaşlar pet şişeden para kazan diyoruz hergun birçok insanın tüketip çöpe attığı pet şişeler ile evinizde boş zamanınızda neler yaparak para kazanabilirsiniz biraz ondan bahsedelim.

Pet şişe ile para kazan evet kazanın vaktiniz var ise bunu gayet çok rahat yapabilir ve sosyal medya üzerinden satışını yaparak kazanç elde etmiş olursunuz .

Pet şişe ile neler yapılabilir internet üzerinden birçok şablon çıktısı alabilirsiniz bu şablonlar ile pet şişe üzerine uygulamalı kesimler yapabilir ve evinizdeki herhangi parlak boya ile boyama yaparak hazır hale getirebilirsiniz.

Örneğin buraya tıklayarak pet şişe ile neler yapılabilir videosunda detaylara ulaşabilirsiniz. Bizim çöp poşetlerine attığımız pet şişeler kazanç sağladığını daha iyi anlamış olacaksınız.

PET ŞİŞEDEN NELER YAPILIR

Pet şişeden neler yapılabilir kısaca bunları siralayacagız sizlerinde umarım işine yarayacağını düşünüyoruz.

1 ) Pet şişeden makyaj malzeme kutusu 2) Harika rengarenk dolap süsleri 3) Birbirinden güzel çiçek saksıları 4)Cüzdan 5) Kapı ve salon süsleri 6)İçine renkli taşlar koyarak renkli gece led lambası 7)Fotoğraf süslemesi yapanlar için baskı malzemesi

Pet şişe ile para kazan Birkaç örnek ile yapılabilecek önerileri yukarıda belirtmiş olduk şimdi bunları okurken hadi biz bunu yaptık kardeş kime satacağız diyor olabilirsiniz.

Günümüz de sosyal medya yı kullanmayan kişi sayısı bir kesim harici çok az denilebilecek seviyede iken ve ınstgram veya facebook gibi birçok insana hitap eden sosyal medyaları veya youtube video yayın içeriği oluşturarak.

Hem reklamınızı yapmış olur hemde yeni ve tanımadığınız kitlelere ulaşarak ürününüz tanınmış olur.Sizin ürün tanındıkça birçok insan bunları görerek mutlaka fiyat bilgisi isteyeceklerdir ucuk rakamlar ile satmaya kalkarsanız satamazsınız bariz fiyat ile kargo alıcı ya ait olacak şekilde satışı yapabilirsiniz.

Pet şişe ile para kazan konumuz ile alakalı kısa olsa sizlere bilgi vermeye çalıştık web sitemizdeki diger kazanç yöntem lerine buradan bakabilirsiniz pet şise ile para kazan konumuza görüşlerinizi yazabilirsiniz

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

73 thoughts on “PET ŞİŞE İLE PARA KAZAN”

  1. Pet şişelerin doğada kaybolması yüzyıllar sürüyor …bunun yerine geri dönüşüm olarak kullanılması …çiçek.vazo,kapı tacı yapılarak gelir elde edilebilinir …hem doğayı korumuş oluruz hemde gelir elde edebilirsiniz ..

  2. Plastiği hayatımızdan çıkaramıyoruz. Bari faydalı işler yapalım diyenler için ideal bir öneri.

  3. Süs bitkiniz gelişmiyorsa sera yöntemi gibi üstüne kapatabilirsiniz. Canlanıp büyüyor 🤗😊

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla