ParaKas.NET

PASTA YAP PARA KAZAN

PASTA YAP PARA KAZAN

Sizlere daha faydalı olmak adına extradan yapabileceginiz işleri buradan sizlerle paylaşmak sizlerinde kazanç elde etmesini saglamak için dogru bilgi verme cabasındayız.

EV YAPIMI PASTALAR

Pasta yap para kazan icerigini sizlere biraz anlatalım bu konuda tamamen sosyal medyada gördügüm ve gayet işini başarılı yapan kişiden esinlendim sizlerle bunu paylaşmak istedim.

Günümüzde gıda terörü dedigimiz olay hat safada olunca birçok kişi ev yapımı ürünleri tercih etmekte bu sadece bizim ülkemizde degil birçok ülkede insanların tercihi.

Ev de yapılan yaş pastalar kuru pastalar birçok pasta ceşitleri benimde ilgimi çekmekte.Bu işi sadece bayanlar degil erkeklerde yapabilmekte kazanç olarak ek bir kazanç elde etmekteler zamanı olanlar için güzel bir yöntem.

Marketlerde veya dükkanlarda ev yapımı adı altında geçen ürünlerin bircogu fabrikasyon ürünler halk olarak yapamaya üşendigimiz herşeyi gidip marketten almak yerine buna emegini veren kişiden almak daha mantıklı.

Evde dügün pastası dogum günleri pastaları özel günler için ve ya normal pastalar yapılabilir.Bunların nasil yapıldı ile alakalı internetten gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

PASTA YAPARAK NEKADAR PARA KAZANIRIM

Pastanın maliyeti boyut olarak ve süslemesine göre degişmekte normal bir pastanın maliyeti 15 lira civarı pastane ve marketlerde satış fiyatlarını inceledigimizde 15 liralik maliyetli pastanin 50 tl ve üzerinde satışları yapılmakta.

Siz kendi evinizde bu işi yaparsanız ve üstüne makul bir kar payı koyarak satışını yaptıgınızda örnek olarak markette veya pastanede 50 tl olan pastayı siz 35 tl satıgınızda hem kazanç olarak ve müsteri potansiyelini artırmış olursunuz.

Evden pasta yapıcam ama nasıl satacam kaygısı illaki aklınıza gelebilir.Evde ilk önce tanıtım için pastalar yapmanız gerekli bu pastaları sehir dışına satmanıza gerek yok.

Tanıtım için yaptıgınız pastalar sosyal medya üzerinden tanıtmaya başlamanız gerekmekte bu tanıtimlar illaki belirli zaman alacaktır fakat ayni sehirdeki insanların mutlaka dikkatini çekecektir.

Siz bu zaman icerisinde biraz sabırlı olmanız gerekmekte ve müşterileriniz sizden fiyat isteyecektir işleriniz acılacak kazanç elde etmeye başlamıs olacaksınız.

Pasta yap para kazan konumuz ile alakalı düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.web sitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan göz atabilirsiniz.

4.7
74