ParaKas.NET

OYUN OYNA PARA KAZAN 2019

ONLİNE OYUN OYNA PARA KAZAN 2019
Strateji oyunları, zeka oyunları, eğitici oyunlar gibi daha nicesi, çocuk, genç demeden herkes tarafından ilgi ile oynanmaktadır. Oyunlara doyamayanlara ise tam onlara göre bir iş olan online oyna para kazan sisteminden bahsedeceğiz.


NEDİR? NASIL KAZANILIR?
Dünyada yeni çıkan oyunlar büyük bir heyecanla beklenir hale gelmiş durumda. Bilgisayar başından kalkmadan en az gününün 10-12 saatini oyun oynayarak geçiren tutkunlar bulunmakta. Öyle bir hale gelmiş ki level atlayan oyun avatarları ciddi paralara satın alınmaya başlamış.

Bedava oyun oynayabilceginiz bir web site buradan inceleyebilirsiniz

Online satış olan oyun üretim firmaları para kazanmayı desteklemiştir. Peki siz nasıl kazanacaksınız hemen bundan bahsedelim. İlk önce yapmamız gereken online para kazandıran oyunlardan birine üye olmak ve sonrasında oyun oynayarak seviyeleri başarı ile geçmeniz.

Özel karakterleri toplamamız ve özel güçleri almanız gerekmektedir. Sizin profilinize yada oyunun bağlı bulunduğu siteye, özel karakterlerden ve güçlerden almak isteyen oyun tutkunları bildirim gönderecektir. iletişime geçerek bu özel güçleri karakterleri satabilirsiniz. Eğer seviyeniz çok üst sıralarda ise oyun profilinize talip olabilirler.

Bunun dışında oyunda ne kadar başarılı iseniz puan biriktirmeye başlıyorsunuz ve bu puanları belli bir seviyede nakit paraya çevirebilirsiniz. Hesabında 10 bin doları olan çılgın oyuncular sizdeki özel karakteri almak için bu parayı size verebilir. Bu gibi tutkun oyuncular oyun oynamak pahasına ne yemek ne uyku umurlarında olmaz.


Unutmayın sizden aldığı özel karakterle başka karakter kazanıp başka oyuncuya 20 bin dolar karşılığında satması onunda kazancı olacağı için pekte saçma gelmemeli. Profesyonel olarak oynayan ve bu yöntemle milyonlar kazanan insanlar bulunmakta.
Bazı oyunlarda ise yukarıdaki sitelerin aksine karakter, özel güç satmak, almak yerine oyunlarda eşlemeli turnuvalar, reklam, video izleme, anket doldurmak gibi görevler verilerekte kazanmanız sağlanıyor.

ONLİNE OYUN RİSKLİMİDİR
Online oyunları oynarken çevrimiçi harcamaları nasılsa daha çok kazanacam diye abartmazsanız kaybetme riskiniz pekte yoktur. Ancak kazandığınız puanları paraya çevirerek iyi bir strateji ile oynamanız gerekir. Reklam, video, anket, turnuva olan oyunlarda kaybetme riskiniz yoktur. Bu tür siteler kazan-kazandır yöntemiyle çalışır.
Oyun oyna para kazan makalemiz hakkında görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Bol kazançlar.

oyun oyna para kazan 2019 konumuz alakalı görüşlerinizi belirtebilirsiniz sitemizdeki diger kazanç para kazan konularina buradan bakabilirsiniz

4.8
41