iş Fikirleri

ORGANİZATÖRLÜK YAP PARA KAZAN

ORGANİZATÖRLÜK YAP PARA KAZAN
Özel Günlerde hepimiz bir alışveriş derdine düşeriz. Neyi nerden alacaz, nasıl alacaz düşünür dururuz. Birileri sizin için düşünse ve sizde yorulmadan o günün tadını çıkarsanız ne güzel olur. Bu gibi durumlarda organizatörler aklımıza gelir. Nedir bu organizatörlük biraz bahsedelim.


ORGANİZATÖRLÜK NEDİR

Sizin için seçimler yapan, siparişleri takip eden, eksiksiz ve kusursuz olması için, zamanınız size kalsın diye, uğraşan kişidir ORGANİZATÖR.


Özel anlarınızda, mutlu günlerinizde düğün, nişan, mezuniyet töreni, doğum günü, seminer gibi günlerde herşey eksiksiz olsun, şık olsun, eğlenceli ve unutulmaz olsun isteriz. Bunun için ekstra bir zaman ve çok pahalı, daha sonra kullanamayacağımız harcamalar yaparız. En mantıklı ve akılcı yolu özel günlerde kullanacağınız bir çok ürünü kiralamaktır.


Organizatör olmak ve para kazanmak istiyorsanız küçük bir maliyetle başlayabilirsiniz. Mesela düğün için kına malzemeleri, nikah şekeri örnekleri, davetiye örnekleri, masa süslemeleri, çiçekler, şamdanlar, pasta örnekleri vs..

Daha bir çok ürün seçeneği vardır. Düğünü olacak kişiler hepsini bir arada bulmaktan ve seçmekten daha çok mutlu olacak ve zaman kazanacaklardır.
Nikah şekeri, davetiye, pasta kendi üretiminiz olursa farklı alanlardan da kazancınız olacaktır. Yada bağlantı kurarak komisyon usulü çalışabilirsiniz.

Diğer ürünleri de defalarca kiraya vermiş olacaksınız. 1 üründen defalarca kiralama parası kazanacaksınız demektir. Mekanı önceden gidip görebilir, uygun malzemeler renkler belirlersiniz. Ortamın şık ve gösterişli olması için fikirler verebilirsiniz.

Anlaşmanıza bağlı olarak düzenlemek size ait olabilir. Yada kiralanan ürünleri gününde saatinde teslim edersiniz. Organizatörlük yaparak para kazanmak için sosyal medya en büyük yardımcıdır. Tabi önce aile ve arkadaş çevrenizden, sizi tavsiye etmelerini rica edin.


ÜRÜNLERİN TEMİN EDİLMESİ
Önce hangi ürün çeşitlerini sergileyeceğinize karar verin. İlgili mağazalarla (terzi, matbaa, gelinlikçi, pastane) anlaşmalar yapın, kataloglarını alın, kendi yapacağınız ürünler varsa toptancılar ayarlayabilirsiniz. İnternet üzerinden buradan inceleyebilirsiniz.


Herşeyden önce ne yaparsanız yapın severek, isteyerek yapın. Her üründe özenli çalışın. Aldığınız ürünleri veya siparişlerinizi zamanında teslim etmeye çalışın. Para kazanmak için zevkli ve eğlenceli bir işe benziyor. Ne dersiniz?

Organizatörlük yap para kazan konumuzun sonuna geldik destek ve önerileriniz için yorum yaparsaniz seviniriz web sitemizdeki kazanç yöntemlerine buradan ulaşabilirsiniz

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

37 thoughts on “ORGANİZATÖRLÜK YAP PARA KAZAN”

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla