Network marketingPara Kazan

NETWORK MARKETİNG İLE PARA KAZAN

NETWORK MARKETİNG İLE PARA KAZAN

Network marketing malesef ülkemizde birçok kez yanlış yapılan işler yüzünden saadet zinciri pozisyonunda görülmekte bizde biraz network marketing ile para kazan konumuza deginelim isterik.

Network marketing nedir yada nasıl bir sistem olarak işleyiş sağlamak ta kısaca burada anlatım aşağıda örnek resimde görsel olarak görmeniz için resim bulunacaktır. Derinliklerin birbirine bağlanması ile sürekliliğine devam eden bir ağın oluşumuna network denilmekte.

Network marketing dizilim veya derinlik görsel de göründü gibi bir örnektir buna benzer birçok farklı derinlikler ile işler yapan networker yada firmalar mevcuttur. Buradan da video izleyebilirsiniz.

NETWORK İLE PARA NASIL KAZANABİLİRİZ

Yukarıda bahsetmiştik ülkemizde network denilince çok farklı gözlerle bakılmaya başlandı peki bunların sebebi nedir biraz Bundan bahsedelim sonrada nasıl yol izleyerek para kazanabiliriz o detaylara geçelim.

1 Lider olarak insanlara yanlış ve yanıltıcı anlatım ile sadece kendi kazancını veya kariyer basamağını yükseltme peşinde olan kişiler yüzünden ayrıca ekibini sadece kazanç getiren bir birey olarak gören kişiler yüzünden malesef network adı kötüye çıktı.

Network ile para kazan’mak icin neler yapabilir veya hangi yolu izlememiz gerekmektedir bunları sırası ile sizlerle paylaşalım.

 1. Ülkenizde olmayan bir network ürünü tercih etmek
 2. Lider yada yönetici sıfatında olan kişinin sizin üzerinizdeki iş hakimiyetini doğru analiz edebilmek.
 3. Satışı nı yapacağınız ürünlerin kalitesini ilk önce kendiniz test ederek daha sonra bu ürünü insanlara görsel yada video anlatım şeklinde sunmak.
 4. Network marketing ile para kazanmak için size bağlı 3 arkadaşınızın size inanarak sizinle o yolda yapacağınız işe ve insanlara yalan yanlış vaadler vermeden ilerlemek.
 5. Öncelik hedefiniz para olmamalı hedefiniz sadece para kazan mak olursa o hedef te yarı yolda kalırsınız.
 6. Network marketing ile önce çevre sonra para kazanma adımlarını takip ederek bir ekip oluşumu başlar bu ekibe doğru ve yanıltıcı bilgiler vermediğiniz zaman herzaman kazanan bir lider yada kazanan bir networker olursunuz.

Network marketing ile para kazan konumuza kısa dan yer verdik aslında bukadar kısa anlatılacak bir konu değildi etkili yolları sizlerle paylaşmış olduk görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz diğer para kazan konularimiza buradan göz atabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

70 thoughts on “NETWORK MARKETİNG İLE PARA KAZAN”

 1. İnsanlar bu sisteme ön yargılı kalıyor ama başarmak için bazı şeyleri denemek lazım risklide olsa kazanmak için uğraşmak lazim

  1. guzel makale olmus bence denemek gerek her ıs zor ama risk alacaksın şansını deneyeceksin yapabilirsen neden olmasın yeterki azimli olalım

 2. Riskli görünse de hayatta bazen risk almalı insan Yoksa heyacanı kalmaz bu dünyanın Yatırım işlemlerinde herkese başarılar dilerim..

 3. Artık çoğu insan Network marketing yaparak çeşitli ürünler satıp para kazanıyor.

 4. İnsanların kazan ması için yazılan güzel bir makale olmuş elinize emeğinize sağlık bizleri aydınlattığınız için teşekkürler.

 5. Ürün network ü ile satış yaparak para kazanmak kolay değil. O kadar çok satış yapan varki.

 6. Network işini daha önce denedim ama başarılı olamadım insanlar çok önyargılı bu sisteme

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla