iş Fikirleri

MONTESSORİ YATAK YAPMAK

MONTESSORİ YATAK YAPMAK
Montessori kelimesini ilk kez duymuş olabilirsiniz. Montessori yatak nedir nasıl yapılır sizlere bunu açıklayacağız.


MONTESSORİ YATAK NEDİR
Aslında bir çoğumuz bunu duyduğu zaman, çok eski anılarına, çocukluğuna gidecek ve hatta özlem bile duymaya başlayacaksınız. Montessori, modernize edilmiş, bebekler için eğitici ve zararsız hale getirilmiş YER YATAĞI. 🙂


Bebeklerin güvenlikleri, sağlıklı, güvenilir bir oyun ve uyku alanı olması için montesorri tasarlanmıştır. Bebekler odalarında yalnız kalsalar dahi yatağa çıktı, yataktan düştü derdi olmayacaktır. Yani çocuk odaları için ideal bir yataktır.

Çok şık olması ve rahat kullanılması açısından ebeveynler tercih etmektedir.
Aslında yapımı o kadar basit ki gören evet bunu ben yapabilirim diyebilir. Eğer bu işlere ilginiz ve kabiliyetiniz varsa para kazanmak için güzel bir yöntemdir.


İnternet üzerinden montessori yatak fikirlerini araştırmakla başlayın. Kendi yatağınızın tasarımını kendiniz yapabilirsiniz. Sonrasında ise bir marangozla ahşap parçaları almak için anlaşabilirsiniz. Vidalama, zımpara, sağlıklı boyalar ve bir kaç yardımcı malzeme işinizi görecektir.


Mobilya mağazalarında bu yatakların fiyatları 2.500-5.000 tl arası satılmaktadır. Daha uygun fiyatlara mal ettiğinizi göreceksiniz. Kendi aileniz, sevdikleriniz ve çevreniz için yapabilirsiniz. MONTESSORI yatak fiyatlarını burada bulabilirsiniz.


Montessori yöntemini hayal gücüne bağlı olarak çeşitlendirebilirsiniz. İster kendi odasınızı yatağınızı yenileyin, isterseniz yazın en çok vakit geçirmekten hoşlandığınız balkonlarınıza birer sedir, bahçelerinize çardak olarak hayat versin tamamen size kalmış.


İlk işlerinize kendi çevrenizden başladıktan sonra yeni siparişler almak için sosyal medyadan kendi reklamlarınızı yapabilirsiniz.
Montessori yatağa alternatif olarak yük taşımakta kullanılan palet tercih edebilirsiniz. Kullanıldığı ortama göre şık ve otantik bir hava katmaktadır.

Günümüzde ev hanımları bir kaç palet kullanarak masa, bank, sehpa, balkon-bahçe sediri, yatak yapmaktadır. Evinizin her köşesinde değerlendirip satışını yaparak para kazanabilirsiniz.
Özel ölçüler isteyen müşterileriniz olacaktır. Ölçüsünü, modelini, rengini beraber belirleyip işiniz bittikten sonra siparişi teslim edersiniz.


Ev ekonomisine katkıda bulunmak, evinizi değiştirip güzelleştirmek ve para kazanmak için harika bir yöntemdir. Üstelik hobi olarak yapıp eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

MONTESSORİ yatak yapmak hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz diye para kazan konularina buradan bakabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

71 thoughts on “MONTESSORİ YATAK YAPMAK”

  1. El becerisi ve hayal gücü gerekli bu iş için .Olmazsa olmaz birde şu var;”Severek yapmak her işi. “

  2. Bebekler için çok güvenilir çok zahmetli olsa da bu yöntem para kazandirii

  3. Bu işten çok iyi anlamasanız dahi marangozla anlaşıp rahatlıkla yapılabilir. Tasarım montaj ve boyaması size ait olur. Her şekilde güzel iş

  4. Eskiden saraylardaki padişahların oturduğu sedirlere benziyor. Sanırım onlardan esinlenmiş.

  5. Fikir güzel ama yeni yada ilginç bir şey değil adını montessori koyunca başka bir şey olmuyor , ahşap eşya yap sat adı bu , şöylede bir durum var bir yatak bir sedir yapmak o kadarda basit değil öyle bir yazılmış ki sanki maket yapıyorsun ,kesilmesi zımparası, delinmesi ,boyanması, vernik falan filan birde elin yatkın olacak bu işten biraz anlaman gerekiyor, bu makale eski bir eşyayı allayıp pullayıp yeniymiş gibi satmaya benzemiş, benim düşüncem bu üzgünüm.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla