Güncel Para kazanma YöntemleriPara dünyasıPara KazanReklam ile Para kazanma

Kurumsalmakalem.com oyna kazan

Kurumsalmakelem bir makale sitesi degildir isim olarak öyle görünsede içerigi tamamen çiftlik oyununa dayalı kazanç platformudur.

Bu sistem içeriğinden kısaca sizlere bahsedecek olursak. Kullanıcıların sisteme üye olmaları gerekmektedir sistem içeriğinde yer alan oyun alanında oynayarak kazanç elde edebilirsiniz.

Size verilen hayvanı besleyerek sağlığını düzenli şekilde kontrol edip üretilen ürünleri puana dönüştürüp oynayarak kazanmış oluyorsunuz.

Diger bir kazanç yöntemi ise size ait olan davet linki ile arkadaşlarınızı sisteme davet ederek,davet ettiğiniz kişilerden yüzde puan alarak kazanabilirsiniz.

Sistem içeriginin detayları için siteye üye olunuz bol kazaçlar

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

20 thoughts on “Kurumsalmakalem.com oyna kazan”

  1. Sıkıldık hep aynı tip oyunlardan ürün al ürün sat, hayvan besle, reklam izle. Millet boşa kürek çekmese bari.
    Para kas gibi makale sitesi yada onane.net gibi haber sitesi ,altın fidan gibi referans kasmadan oynanılan siteler sıkıcı değil insanı kasmıyor.

  2. minersfrenzy.com ile tamamen aynı arayüze sahip orada ekran kartı üretimi vardı, burada inek var. minerfrenzy bir anda kayboldu, siteye erişim yok, telegram hesabını bile kapattı. 1 ay geçmeden bu çıktı. Güven vermedi bana.

  3. Günümüzde popüler oldu bu tür oyunlar ve en çokta etkisi gerçek para kazandırması.Hemen hemen her yaştaki insanlar için ideal bir oyun biraz fazla zaman harcayarak kazanç oranını yükseltebilir oynayan kişi ve referans linki ile kayıt olan herkesten ek olarak payda alabiliyor Bol kazançlar herkese…

  4. Bu tür kazanç yollarını kullandım , genel mantık aynıdır , parada kazandırır ama burada önemli olan bu oyunu kuranların dürüst insanlar olması . Bu sitelerden çok var , tabi ki her alanda olduğu gibi burada da bir çoğu kapanacak ve para kazandırmayacaktır ama sepet de ki çürük elmalar için sağlam elmalar atılmaz , siteyi denersiniz , zaten oyun kendini belli eder , yöneticilere ulaşabilmek , sitenin ciddiyeti , grubu var mı varsa kullanıcıların çoğunluğunun görüşleri , bunlar devam edip etmemenizde belirleyici sebep olacaktır .

  5. böyle oyunları hiç sevmiyorum.nedeni ise oyuna 3 beş saat girmedigin zaman besledigin hayvan öldü diyerek hesabı sıfırlıyorlar.saçmalıktan başka bişey degil bu tarz oyunlar.burda maksat oyun degil reklam izletmek….BOŞ İŞ

  6. Birçok makale sitesi biliyorum ve bu onlardan daha farklı bir sistem arkadaşlar bu dediğimi daha iyi anlayabilmeniz için üye olup içeriğe erişmeniz gerekiyor bol kazançlar diliyorum..

  7. Bu oyuna ait makaleyi okuyunca hemen uye olmaya karar verdim.Arkadaşlara da şiddetle tavsiye edeceğim.

  8. Kurumsalmakale her zamanki hayvan besle ve reklam izle kazan oyunlarının aynısı gibi görünüyor.Oynayanlara başarılar dilerim.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla