iş FikirleriPara Kazan

KİRALAMA YÖNTEMİYLE PARA KAZAN

KİRALAMA YÖNTEMİYLE PARA KAZAN

Kiralama yöntemiyle para kazan kazan konumuza biraz deginelim para kazanmak için neler kiralayabiliyoruz hep birlikte okuyalım.Kirala para kazan nedir neler kiraya verilir kısaca sizlere anlatmaya çalışacağız.


KİRALAMA NASIL YAPILIR
Maddi olanaklar çerçevesinde yeni alacak durumu olmayan kişiler kiralama yoluna giderler. İster kısa vadede ister uzun vadede o eşyanın yada taşınmazın kullanım hakkını para karşılığı elde etmektir. Tam tersi bir durumda eviniz var yalnız yaşıyorsunuz. Yada ailenizle berabersiniz oda durumu müsait. Odanın boş kalması yerine size para kazandırmasını tercih edebilirsiniz. Nasıl mı? Sadece kiralık oda ilanı verin.

Göreceksiniz bir çok dönüş yapılacak. Bunun nedeni ise üniversite öğrencilerinin kiralık oda arayışı, bekar çalışan birinin hem ev arkadaşı hemde uygun ev arayışları. Oda kiralamak ev kiralamaktan daha ucuz yöntemdir.
Bir garajınız var ve araç mı yok. Garajı da kiralayabilirsiniz.

Aracı olan komşularınız kiralamak isteyecektir. Yaşadığınız şehir helede büyük bile şehirse o aracı korumak çok zor olacaktır. Garajınızı belli bir ücret karşılığı kiralayabilirler. Hem araçları korunmuş, güvenli bir yerde kalmış olacaktır hemde siz boş kalan garajı değerlendirmiş olacaksınız. Kiralama yöntemi ile para kazan örnek olarak burayı inceleyebilirsiniz.


Eğer bir depo varsa kullanmıyorsanız, sosyal medyadan kiralık ilanları verin. Yine boş depo bulmak isteyen bir çok iş yeri bulunmakta. Yine bu depoyu değerlendirebilirsiniz. Deposu yeterli gelmeyen,ilaç deposu, kozmetik ürün deposu, market ve giyim depoları yada diğer hırdavat ürünler deposu olarak kullanılabilir. Boş durmak yerine bunları kazanca çevirebilirsiniz.


Giyim kiralamakta farklı bir seçenek. Özel günler davetlerde sıfır eşya satın alma durumu olmayanlar abiye, ayakkabı, erkek takım elbise, çanta daha cazip fiyatlarla kiralayıp kullandıktan sonra size geri teslim edebilir. Özellikle üniversite öğrencileri alım güçleri daha zayıf olduğu ve bir kere kullanacakları ürünlere bir çok para harcamak istemedikleri için daha çok rağbet göstermektedir. Kullandıktan sonra size aynı şekilde temizlenmiş olarak iadesi şartını sunun.


Tabi bunları kendi semtinize hatta evinize yakın yerlerde yapmak daha faydalı olacaktır. Kargolamak size ayrıca bir masraf çıkaracaktır. Kiralama yaparak para kazanmak için sık sık sosyal medyadan faydalanın. Bol kazançlar.

Kiralama yöntemiyle para kazan konumuz ile alakalı görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz diğer kazanç konularını burada bulabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

32 thoughts on “KİRALAMA YÖNTEMİYLE PARA KAZAN”

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla