Güncel Para kazanma YöntemleriİNTERNETiş FikirleriNetwork marketing

kazandiranpaket.com Scam mı

Bügüne Kadar birçok bu tarz yatırım Network’lerini Gördük ve sonuçları malesef hüsranla bitmiş olan yine bir umut para kazanırım hevesi ile Yatırım Yapan kişilerin Giden paralarına olmuştur.

Yakın zamanda patlak veren çiftlikbank,kairos,Detay Maxinet,nilfa holding,MMTürkiye,Hipper A.ş,Sitwin gibi daha buna benzer birçok yatırım yaparak kazanç veren sistemler malesef patladı sisteme giren birçok kisi parasını kurtar’dı veya kâr’ınıda aldı lakin sisteme dahil edilen binlerce insan malesef magdur oldu bunun bilgisinide vermiş olalım.

Kazandiranpaket sistemini incelediğimizde şirker projesi’nin 13 adet olduğu lakin 6 sının aktif olduguna dair bilgi paylaşılmış fakat bu proje veya projeler hakkında detay bulamadık.

Sistem kişilere 11 adet reklam paketi altinda 50 tl den başlayıp 15 bin tl ye Kadar paket seçenekleri sunmaktadır. Paketler günlük kâr ve süresi de yer almakta.

Sistem içinde referans linki ile davet ettiğiniz kişinin aldıgı paket üzerinden %10 kazanç elde etmektesiniz sistemi biz kısaca anlattık lakin sistem içeriginde herhangi bir şirket veya proje hakkında bilgiye rastlamadık.

Kanunen ( Kişilerden yada bireylerden para toplamak suçtur.)

Kişiler kendi özgür iradesinde degerlendirebilirler.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

8 thoughts on “kazandiranpaket.com Scam mı”

  1. Bahsi geçen sistemlerden 1-2 tanesine paramı kaptırdım ve tecrübe edindim arkadaşlar kesinlikle bu tür sistemlere yatırım yapmayın..

  2. Genelde bu tür sistemlerden uzak durmak lazım ama bu işlerle ilgileniyorsanız yatırım sitelerini de araştırıp çok güzel kazançlar elde etmekte mümkün . Çok büyük bir kısmının dolandırıcı olduğu bu piyasada yatırım düşünüyorsanız öncelikle sistemi açanların ulaşılabilir olması çok önemli , aynı zamanda ne kadardır ödeme yaptığı ve sizin yatırımınızı nasıl değerlendirip size ödeme yapacağı gibi bazı önemli konularda da bilgi sahibi olmak gerekir . Sonuç olarak ne kadar güvenilir olursa olsun hiçbir yatırım sitesinin batmama garantisi yoktur yani risk her zaman var .

  3. Millet güvenip para yatırsın onlar paraları alıp ortadan kaybolsun oh ne güzel. Ah almayın çıkar aheste aheste.

  4. Sistem içinde referans linki ile davet ettiğiniz kişinin aldıgı paket üzerinden %10 kazanç elde etmektesiniz sistemi biz kısaca anlattık lakin sistem içeriginde herhangi bir şirket veya proje hakkında bilgiye rastlamadık. Gayet iyi…

  5. İyice araştırmadan kullanıcılarından bilgi almadan her şirkete güvenip yatırım yapmak doğru değil.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla