Güncel Para kazanma YöntemleriPara Kazan

KAVANOZ GIDA YAPIMI VE SATISI

KAVANOZ GIDA YAPIMI VE SATISI

Insan kendini sorgulamadan, kendini dinlemeden, içindeki yeteneği keşfedemez. Bir çok kadın, ev hanimligini, kariyerin önünde bir engel olarak görüyor. Kendini basarisiz, yetersiz ve mutsuz hissetme sebepleri, ayaklarının üstünde duramama endişesi.
Ancak durum tam tersi. Ev hanımlığı kesinlikle küçümsenecek, aşağılanarak bir kavram değildir. Bir çocuğun bakımıyla baslar kariyer ve eğitim.
Söz konusu sadece eğitim ya da kariyer değil de, geçim zorluğu oluşmaya başladıysa, içinizdeki cevheri ortaya çıkarmanın zamanı gelmiş demektir.

Peki “Ben hiç çalışmadım, bütün hayatım evde ya da tüm zamanım mutfakta geçiyor” diyen hanimlar, cumledekinsihirli sözcüğü fark etmiyor musunuz?

Mutfak, hanımların illuzyon odası, hatta labaratuaridir. Mutfaginizdan yola çıkarak iyi birkazanc elde edebilirsiniz.

Nasıl mi?

Ülkemizde, reçel, tursu, salça tüketmeyen neredeyse kimse yoktur. Ama hazır gıda köleliği, çalışan kadınlarımızın maalesef çaresi oluyor.

Minimum sermaye ile, zaten günlük rutininizi paraya çevirmek çok kolay. Reçel yapmanın püf noktalarını öğrenerek, az miktarla başlayıp, zamanla çoğaltarak, doğal yapim reçelleri yakın çevrenize satmakla başlayıp, işinize yön verebilirsiniz. Buraya tıklayarak video izleyebilirsiniz

Salça ve konserve domates yapmanın bir sezonu var tabi ki. Uygun yeriniz varsa, ev yapımi salça, azimsanamayacak bir gelir kapısıdır. Yine doğru mevsimde doğru seçilmiş domatesler ile yapılan konserveler, tüketicinin, organik gıda ihtiyacını tatmin edecektir. Ev yapımı turşu, müşterinin tercihine gore bir bekleme süresi ile, diledikleri sertlik ve yumuşaklıkta evlerde üretilebilir. Nereden bakarsanız bakın, kavanoz gıdalar gerçek bir uzmanlık isteyen zor üretimlerdir. Ama Türk kadınının geleneksel yetiştirilmesi göz önüne alınınca, uzmanlığını atalarindan beri içlerinde taşıdıkları muhakkak.

Satış Yöntemi

Bu uzmanlikla, emek verip ürettiğiniz her ürünü, satışını dilerseniz internet ortaminda dilerseniz farklı mecralarda rahatlıkla satabilirsiniz. Hatta ister tek tek ister toptan şekilde de satışını kolaylıkla yapabilirsiniz. Toptan olarak satabilecginiz yerler işletmelere ulaşmak okadar zor değil birçok işletmenin günümüzde web site adres telefon yada sosyal medyada bulunan hesaplarından ulaşmak çok kolay olacaktır bu bu konumuzda sizleri bilgilendirmeye çalıştık bol kazançlar Buraya tıklayarak diğer kazanç yöntemlerine göz atabilirsiniz

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

15 thoughts on “KAVANOZ GIDA YAPIMI VE SATISI”

  1. Reçeller, salçalar, turşular el emeği mis gibi kavanozlara girip satışa sunulsa, evde yapılan yöresel ürünler arasına girse fena olmazmı.

  2. artık instagramlarda bu tür evde yapılan ürünlerin pazarlaması çok kolaylıkla yapılabiliyor.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla