ParaKas.NET

KAPI STOPERİ YAP PARA KAZAN

KAPI STOPERİ
Kapı stoperi yap para kazan Evet farklı bir işle daha karşınızdayız. Kapı stoperi yaparak para kazanma yollarını sizlere anlatacağız. Nedir? Nasıl yapılır biraz bahsedelim.


KAPI STOPERİ NASIL YAPILIR
Kulağa çok basit bir iş gibi gelsede günlük yaşantımızda ihtiyaç duyulan bir alet haline gelmiş ve yapımı el işi gerektirirken para kazanma yoluna dönüşmüştür.

Özellikle cam bulunan kapılar tehlike oluşturduğundan rüzgarın çarpması ile camın kırılması ve evde küçük çocukların veya bireylerin yaralanması diğer bir faktörde yaşanan ortamdaki ses kirliliğini ortadan kaldırmasında etken rol oynamaktadır. Yani kısaca kapı stoperi, kapıların kapanmasını engellemek için altlarına yerleştirilen dekoratif şık parçalardır.
Yapımı oldukça basit ve zahmetsiz olan bu ürünler büyük sermayeler gerektirmeden yapılır.

100 lira gibi bir maliyetle işe başlayabilirsiniz.
Hazır olarak satılan ahşap-plastik parçaları alarak işe başlayın. Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanarak süslemesini yapmak. Bunun için renkli çiçekler, boncuklar, kurdela, minyatür hayvanlar, resimler kullanabilirsiniz.

Diğer bir seçenek ise evinizdeki artık materyalleri kullanabilirsiniz. Pet şişeler, bitmiş diş macunu kapları, kumaşlar, ipler, silikon yapıştırıcı yine hayal ürünü olarak bunlardan eğlenceli ve zevkli kapı altı stoperi yapılabilir.

Çocuklarınızla beraber eğlenerek yapacağınız bir aktivite haline dönüşebilir ve onlarında hayal gücünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca sevdikleriniz içinde farklı bir hediye olacaktır.
Her işte olduğu gibi kendi çevrenizden satmaya başlarsınız.

Züccaciyelerle anlaşma durumunda işyerine bırakıp satışı gerçekleştirebilir yada komisyon usulü satarak para kazanabilirsiniz. Satışlarınızı İnternet ortamından da yapabilirsiniz. Kendinize bir sayfa açarak yaptığınız ürünleri paylaşabilirsiniz.


DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Kapı stoperi yap para kazan Yaptığınız işlerin sağlam olmasına dikkat edin. Kullandığınız ürünlerin insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli malzemeler olmasına dikkat edin. Evde küçük çocuklar olduğu düşünülürse yapışan parçaların yutulması ihtimaline karşı daha sağlam bir yöntem seçilmelidir.


El emeği ile yapılan tüm işler para kazandırabilir. Sizde doğru yollar izlerseniz kapı stoperi yaparak kesinlikle para kazanmanız mümkündür.

Kapı stoperi yap para kazan konumuz ile alakalı düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.Web sitemizdeki diger para kazanma yöntemlerine buradan bakabilirsiniz.

4.7
60