Para kazandıran işler

KAPI STOPERİ YAP PARA KAZAN

KAPI STOPERİ
Kapı stoperi yap para kazan Evet farklı bir işle daha karşınızdayız. Kapı stoperi yaparak para kazanma yollarını sizlere anlatacağız. Nedir? Nasıl yapılır biraz bahsedelim.


KAPI STOPERİ NASIL YAPILIR
Kulağa çok basit bir iş gibi gelsede günlük yaşantımızda ihtiyaç duyulan bir alet haline gelmiş ve yapımı el işi gerektirirken para kazanma yoluna dönüşmüştür.

Özellikle cam bulunan kapılar tehlike oluşturduğundan rüzgarın çarpması ile camın kırılması ve evde küçük çocukların veya bireylerin yaralanması diğer bir faktörde yaşanan ortamdaki ses kirliliğini ortadan kaldırmasında etken rol oynamaktadır. Yani kısaca kapı stoperi, kapıların kapanmasını engellemek için altlarına yerleştirilen dekoratif şık parçalardır.
Yapımı oldukça basit ve zahmetsiz olan bu ürünler büyük sermayeler gerektirmeden yapılır.

100 lira gibi bir maliyetle işe başlayabilirsiniz.
Hazır olarak satılan ahşap-plastik parçaları alarak işe başlayın. Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanarak süslemesini yapmak. Bunun için renkli çiçekler, boncuklar, kurdela, minyatür hayvanlar, resimler kullanabilirsiniz.

Diğer bir seçenek ise evinizdeki artık materyalleri kullanabilirsiniz. Pet şişeler, bitmiş diş macunu kapları, kumaşlar, ipler, silikon yapıştırıcı yine hayal ürünü olarak bunlardan eğlenceli ve zevkli kapı altı stoperi yapılabilir.

Çocuklarınızla beraber eğlenerek yapacağınız bir aktivite haline dönüşebilir ve onlarında hayal gücünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca sevdikleriniz içinde farklı bir hediye olacaktır.
Her işte olduğu gibi kendi çevrenizden satmaya başlarsınız.

Züccaciyelerle anlaşma durumunda işyerine bırakıp satışı gerçekleştirebilir yada komisyon usulü satarak para kazanabilirsiniz. Satışlarınızı İnternet ortamından da yapabilirsiniz. Kendinize bir sayfa açarak yaptığınız ürünleri paylaşabilirsiniz.


DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Kapı stoperi yap para kazan Yaptığınız işlerin sağlam olmasına dikkat edin. Kullandığınız ürünlerin insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli malzemeler olmasına dikkat edin. Evde küçük çocuklar olduğu düşünülürse yapışan parçaların yutulması ihtimaline karşı daha sağlam bir yöntem seçilmelidir.


El emeği ile yapılan tüm işler para kazandırabilir. Sizde doğru yollar izlerseniz kapı stoperi yaparak kesinlikle para kazanmanız mümkündür.

Kapı stoperi yap para kazan konumuz ile alakalı düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.Web sitemizdeki diger para kazanma yöntemlerine buradan bakabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

121 thoughts on “KAPI STOPERİ YAP PARA KAZAN”

 1. Aslinda basit ve masrafsiz bir is.
  Kar ida güzel olur.Hatta çocuklarla beraber tatilde yapılacak güzel bir uğraş olabilir

 2. Kapı stoperini yapmak kolay gözükse de emek istiyor. Yapılan emeğe de deyiyor. İnternetten çok iyi incelemek gerekiyor.Başarılar.Kolay gelsin.

 3. Çok basit bir iş gibi görünüyor.ama fazla bir talep olacagini sanmiyorum.böyle şeyler 100 kişide 1 kişinin evinde ancak vardir.ona göre düşünüp işe atilmak lazim.

 4. Birde yere sabit olan kapı stoperi yapıp güzelce de süs ledimmi sanki cok güzel olur güzelde kazanım elde edilebilir

 5. Akmaz kokmaz derler ya öyle bir iş işte yeterki pazarlamasını bilin . Bu türev ihtiyacı satan yetlerde büyük pazarlarda görüyorum yapan arkadaşlara bol kazançlar dilerim.

 6. Maliyeti çok az yok bile denebilir odunu kendiniz ayarlaya bilirseniz maliyet bile yok uğur böcekli stoperi çok güzel.

 7. Ya herkes bayram tatiline gitmiş benden başka yorum yapan yok haydi el emeği göz nuru kapı stoperi iz gelmiştir indirimli kapı syoperlerimiz

 8. değişik is faktörlerine atılmakta fayda var kazanmak için denemek gerekir gayet güzel bir yönteme benziyor

 9. Biraz sermaye biraz çaba ve yeniliklere açık farklı orjinal üretimlerle dikkat çekerek bu işten pekala güzel kazanç elde edilir diye düşünüyorum.

 10. Galiba başarabildiğim yazılardan biri de bu olsa gerek ama en faydalı ve ihtiyaç olan seydşr kapı stoperi yazanlar dan teşekkürler

 11. Bu yazıyı okuyıpda bu işi yapmak isteyen kişi el becerisini geliştirip güzel paralar kazanabilir sonuçta Bi çalışma bir emek var Hz Allah larşılıksız bırakmz

 12. Bu yazıdan sonra artık her gittiğim yerde kapı stoperi varmı yokmu ona bakmaya başladım ve cok yerde eksik bu işde güzel para var

 13. Küçük sermaye ile ev hanımlarının kolay ek gelir kazancı sağlayabileceğiniz bir iş çocuklarıyla oyun şeklinde ve çocuk gelişimine katkı sağlanarak yapılabilir.. Çok başarılı bir fikir

 14. Böyle güzel fikirler vererek bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkürler sizlere sayenizde meslek sahibi bile olunur

 15. Bu tür el emeği isteyen işler basit gibi görünebilir ama seri üretim ve çeşit ile ufak bir reyon olusturulup bi pazar elde edilebilir. Güzel fikirleri. Devamını bekliyoruz.

 16. Becerisi ve kabiliyeti olana çok çok uygun bir para kazanma şekli. Tabi her şey yetenek ve imkana bağlı.Yapabilene kolaylıklar dilerim.

 17. Kapı stoperi yaparak para kazanmak güzel bir öneri, bir çok pazarı var yeterki pazarlamayı bil makale için teşekkürler.aydınlatıcı oldu.

 18. Becerisi ve kabiliyeti olana çok çok uygun bir para kazanma şekli. Tabi her şey yetenek ve imkana bağlı.Yapabilene kolaylıklar dilerim.

 19. Belki basit gibi gözükebilir amabu yazıdan sonra bircok kişi için güzel Bi fırsat olmuştur faydalı oldugun iannıyorum

 20. Aslında güzel fikir.Böyle farklı renk ve desenlerde yapabilirsek çok daha dikkat çekici olur ve bir o kadarda fazla satış olur diye düşünüyorum.Bu fikir şu an benim yapabileceğim bir fikir değil ama yapabilecekler için güzel bir tavsiyedir.Deneyin derim çok bir şey kaybetmezsiniz ama kazanırsanız güzel bir geliriniz olabilir.

 21. Bazı alış veriş marketlerinde bu tür şeylerin satıldığını biliyorum. Değişik bır işi, Yapacak arkadaşlara bol kazançlar dilerim

 22. Marangoz işlerine eli yatkın olan kişiler için az maliyetli güzel bir önerisi.Çok büyük paralar kazandırmaz belki ama aile bütçesine ufakta olsa destek olur

 23. Bu makaleden sonra gittim pencerelerime stoper aldim..cok guzel fikir bir o kadar da yaz gununde bu makaylele para kazanmasakta para kazandir dirk bu isi yapan esnaflara.

 24. Şu yaz mevsiminde talebi olabilecek bir ürün mutlaka eli yatkın arkadaşlar bu makaleyi okuyup degerlendirmeye alıp para kazana bilirler

 25. Bu giibi meslekler güvenliğin arttırılması açısından da güzel bir fikir aslında yani mesele sadece para kazanmak değil.

 26. Kapı stoperi en güzel meşe ağacından yapılır sağlam ve sağlıklı olur sonradan değişik seyler kullanarak yapılırsa zararlıbolabilir

 27. Kapı stoperi çok tatlı çok hoş bir görüntüsü var kullanan arkadaşlar var üstündeki figürlerde güzel görüntü sağlıyor çok zor değildir diye düşünüyorum kolay gelsin

 28. Makale ne kadar açıklayıcı ve teşvik edici olsa da , ben makalenin konusunu beğenmedim . Kapı stoperi gibi basit ve kolay işler , mesela önceki makalelerde anlatılan evde tespih , kurdele , sabun gibi konular hobi işleri başlığı altında toplanabilir , bunları tek tek alıp makale konusu yapmak sadece konu bulmakta sıkıntı yaşamanın göstergesi gibi geliyor bana , aslında şöyle bir çözüm olabilir , örneğin hem hobi yap hem para kazan diye ana başlık açılıp , alt başlığa da istediğiniz kadar hobi ve el işlerinin yazılması , göze batmayacaktır . Git gide güzel ve dikkat çekici konular , kapı stoperi gibi basit ve ilgi çekmeyen konular arasında kayboluyor .

 29. El emeği ile yapılan tüm işler para kazandırabilir. Sizde doğru yollar izlerseniz kapı stoperi yaparak kesinlikle para kazanmanız mümkündür. HARİKA

 30. Pratik ve kullanışlı bir ürün.Yapımıda kolay .Bence iyi fikir üstüne düşülürse kazançlı olabilecek bi iş …

 31. Ill defa duyuyorum.esimie tavsiye edicem.mutlaka denemesini soylicem.bu isten ciddi paralar kazanabiliriz diye dusunuyorum.

 32. el yatkınlığı olanlar için iyi bir kazanç kapısı olabilir. önemli olan yapılan ürünü satabilmek.

 33. Kapı stoperi deyip gecmemek lazım maddi destek olduğu gibi maddi yukden Dr kurtarıyor kapı canlarının kırılmasına engel de oluyor güzel birsey

 34. Kapı stoperleri daima ihtiyaç duyulan bir evde olmazsa olmaz diyebileceğimiz araç gereçlerdir.Bu yüzden kapı stoperi işi ekmek kapısı olabilecek niteliktedir.Bu iş fırsata dönüştürülerek ciddi paralar kazanılabilir kanaatindeyim.Mutlaka değerlendirilmelidir diye düşünüyorum…

 35. düşük maliyetle yüksek miktarlı para kazanılabilir, ilgi çekici renkler desenlerle albenisi arttırılabilir..

 36. Ilk defa duydum bu kazanç yöntemini ama el işlerinden anlayan herkes için kolay gelecektir Faydalı makaleleriniz in devamını dilerim..

 37. Güzel bir stoper yaparak hem evde işimize yarar hemde kazanç sağlaya biliriz hem evimizin eksiklerini giderimiş olur hemde oturduğumuz yerden çok güzel kazançlar sağlaya biliriz.

 38. Makale yararlı olmuş kapı stoperi iyi bir kazanç yöntemidir. Bizim evde bile var çok yararlı oluyor cidden eğer stoperi evde yapılıyorsa cocuklar icin dikkat edilmesi gerekiyor…

 39. Kapılar carpmasin diye kapının önüne kirlant koyan biri olarak şöyle diyebilirim,
  Güzel fikir sunulmuş her zaman ki gibi …

 40. El emegi ile yapılan tüm işlerde para kazandırır dogru bir tespit yapmışsınız bu makalenizde elinize saglık. Bilgi icin Tesekkurler

 41. Kimileri kapıya su şişesini koyuyor ama kapı stoperi çok daha şık duruyor yapımıda kolay bol kazançlar dilerim

 42. El emegi ile yapılan tüm işlerde para kazandırır dogru bir tespit yapmışsınız bu makalenizde elinize saglık. Evimde kapı stoperi kullanıyorum hem dekoratif hemde kullanışlı.

 43. Defmgisik bir kazanc sistemi emeginize saglik. Daha degisik fikirler ureterek guzel satislar yapilabilir.

 44. Her eve lazım ben kullanıyorum çok faydalı ama yapıp satmak aklıma gelmemişti teşekkürler cok mantiklı makale

  1. Bizler hep almaya alisinca gercekten yapmak aklimiza gelmiyor…ama yapilabilrcek kolay bir nesle bizlerder istedikten sonra birde el emegimiz de varsa guzel kazanc kapisi olabilir ozellikle yaz aylarina dogru carpan kapilar pencereler.

 45. Mantıklı guzel bir iş fakat malzemeden çalıp kötü mal çıkarırsan o zaman daha kötü. Işi bilenler yapsa daha iyi olur.

 46. El emeği ile yapılan tüm işler para kazandırabilir.Çocuklarınızla beraber eğlenerek yapacağınız bir aktivite haline dönüşebilir.

 47. Yapımı hiç zor değil. Sağlam bir yapıştırıcı sür çocuklar yapıştırsın hemde oynamış olsun. Böylece beraber vakitte geçirilmiş olur. 10 dk da bir çok kapı stoperi yapılır. İşyerleriyle de komisyon usulü güzel Para kazanılabilir.

 48. Güzel bir makale olmuş. Uğraştırıcı çok da zaman alıcı olmadığı için pratik ve kolay bir para kazanma yöntemi.

 49. Yazin ihtiyac duydumuz bir gerec , yapmak istendikten sonra evde bile kilterstere ile yapilabilir mantikli bir is olmus.burda tanesini 4 tl den aliyoruz.yapanin eline emegine saglik.istedikten sonra yapilamayacak is yok.

 50. Farklı ve el becerisi gerektiren bir yöntem aslında basit duruyor ama bir emek harcıyorsun zaman harcıyorsun o yüzden bu işiyapmaya hevesli olan kişiler yapabilir benim pek yapabileceğim bir iş değil malesef. Çok el becerisi iyi olan biri değilim.

 51. Faydalı bir makale olmuş teşekkürler. Kapı stoperi yapma fikri çok güzel el emeği olarak yapılırsa para kazandırabilir. Stoper olarak çok değişik modeller mevcut. Peluş oyuncak tarzından tut araba modeline kadar Çeşitlendirip satılabilir.

 52. Evlerin çoğunda kullanılması gereken bir malzeme bu ne güzel bir iş önerisi ellerinize sağlık.

 53. Yeni duyduğum ve çok enterasan bir para kazanma yöntemi. Çocuklarımla en kısa zamanda bu para kazanma yöntemini denemek istiyorum.Yapmak isteyenlere de şiddetle tavsiye ediyorum.

  1. Guzel bir is.oncelikle boyoe faydali makaleler geldikce cok mutlu okuyoruz.saglam bir sermaye ve bilgiyle istek arzu azimle olmayacak bisey yok.herkes evden yada dukkanini acarak buyuk paralar kazanabilir.

 54. el emeği ve hayal gücünün birleşmesi gerçekten inanılmaz şeyler oluşturur hatta bir kaç firmayla anlaşılıp kapı stoperi üzerine bu firmaların reklamları konulup toptan satılabilir ayrıca insan sağlığı üzerine yaptığınız uyarı için teşekkürler herkese bol kazanç

 55. Kapı stoperi çok tatlı çok hoş bir görüntüsü var kullanan arkadaşlar var üstündeki figürlerde güzel görüntü sağlıyor çok zor değildir diye düşünüyorum kolay gelsin

 56. Hep merak ederdim bunun adı ne die buldum:)
  Basit nerede ise sermayesiz ve kolay tezgahlara konalulabilen bi ürün.
  Satımı da iyi olacağını düşünüyorum. Sade değil süslü boyalı olarak ideal olur.

 57. Evde artık işe yaramayan ıvır zıvırı kullanıp tasarruf etmek baya mantıklı. Bununla kalmayıp ayrıca para da kazanmak bu işi cazip hale getiriyor. Ben böyle el işleriyle uğraşmayı severim. İlk denememi evde ki bazı kapılar için yapıcam. Devamı gelir umarım 🧐

   1. Önemli olan kapı pencere uyumlu bir şekilde kapı stoperi yapmak lazımtabi hayal gücünü bu yazının da yardımı ile daha cokda geliştirip güzel netice alınabilir

 58. Allah Allah ben terlik yerleştiriyorum kapının altına hiçte böyle bişey görmedim ,güzel şık bir duruşu varda bilemedim yinede 😊

 59. Güzel paralar kazandırabilir cokta ugrastirmayan bir iş yapacak olan arkadaşlara bol kazançlar dilerim.denemekte fayda var

Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla