Evde ek iş

İNTERNET BUTİĞİ AÇARAK PARA KAZANMAK

İNTERNET BUTİĞİ AÇARAK PARA KAZANMAK
İnternet butigi konumuza biraz degilenelim hadi bakalim

Hepimiz alışveriş yapmayı çok severiz. Özellikle giyim… vakti saati yoktur, almak için beğenmek yeterli. Bu kadar talep edilen bir sektörde olmayı evinizden satarak para kazanmayı kim istemez ki.

İNTERNET BUTİĞİ NEDİR? NASIL KAZANILIR?
İnternet butiğinde zorlanmadan, rahatlıkla istediğiniz ürünleri satabilirsiniz. Küçük bir miktar sermaye lazım öncelikle. Daha sonra ise satabileceğiniz ürünleri belirleyin. Nerden, nasıl alacağınızı, toplumun istek ve ihtiyaçlarını dikkate alın. En kolay ne satılır, nasıl satılır çok iyi takip edin. Aynı işi yapan siteleri takip edin. Ürünlerinizi hazırladıktan sonra geriye tek kalan Facebook yada instagram hesapları oluşturmak. Hesaplarınız size özgün dikkat çekici olsun ve kendinize özel bir logo oluşturun. Ürünlerinizi paylaşırken hashtag kullanın. Satacağınız ürünleri anlaşılır bir şekilde anlatın ve kaliteli fotoğraflar ile cazip hale getirin. En önemlisi ise İnternet butiğinizin devamı ve güvenilirliği için her zaman dürüst olmanızda fayda vardır.

İyi bir beceriye sahipseniz dikiş dikmeyi seviyorsanız, kendi tasarımlarınızı yapabilirsiniz. Kişiye özel siparişler alabilirsiniz. Sattığınız ürünlere ek sitenize kendi ürettiğiniz ürünleri koyabilirsiniz.
Ürünlerinizi nasıl temin edebilirsiniz?
1- Toptan satan işyerleri,
2- Yurtdışından getirtmek,
3- Kendiniz tasarlayıp, üretip satmak.
4- komisyon usulü ile satmak. (giyim mağazası yada firması ile anlaşıp, onların ürünleri üzerinden komisyonlu satış yapmak)

İNTERNET BUTİGİ AÇARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
İnternet butik açtığınızda dikkat etmeniz gereken bazı şartlar vardır.
Öncelikle ödeme seçenekleri her alıcıya uygun olmalı. Bunun için havale, eft, kapıda ödeme oluşturun.
Hatalı, defolu, küçük gelen yada beğenilmeyen ürünleri iade alma garantisi verin.
Satışı gerçekleşen ürünleri özenli bir şekilde paketleyip en kısa zamanda kargo ile gönderin. Tüm bunlar olduğunda alıcı size güven duyacaktır. Tekrar alışveriş yapmak istediğinde ilk önce sizin İnternet butiği ziyaret edecek ve tavsiye edecektir. Şimdi İnternet butiğinizi istediğiniz gibi düzenlemek, satacağınız ürünleri belirlemek sizin elinizde. Küçük sermaye ile başladığınız işler büyük bir kazanca dönebilir. Biraz sabır ve zaman emeklerinizin karşılığını verecektir.

Web sitemizde ki diger konulara buradan ulaşabilirsiniz Internet butigi konumuz hakkinda fikir ve onerilerizi yorum olarak birakabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

13 thoughts on “İNTERNET BUTİĞİ AÇARAK PARA KAZANMAK”

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla