Hakkımızda

Hakkımızda Detaylı Bilgi Edineceğiniz Bu Sayfamıza, Hoş geldiniz.

Parakas.Net 2018 Yılında 3 Samimi Arkadaşın Önce hayal Ettiği Sonrada Hayata Geçirdiği Bir Projedir.

Projemizde Şunları Düşündük Ve Sitemize Birçoğunu Ekledik.

 1. insanları internette Nasıl Para Kazanabileceklerini Araştırıp Ve Paylaşmak.
 2. Herkese Uygun Para Kazandıran Yöntemler Keşfetmek.
 3. Nasıl Para Kazanırım Sorusuna Tam Cevap Verecek Paylaşımlar Yapmak
 4. Güçlü Bir Alt Yapı Oluşturarak Sitemizi Sağlam Bir Firmada Barındırmak. Böylece Potansiyel Ziyaretçi Kaybına Uğramamak.
 5. Sitemizde üye Olmaya izin Vermek. Ve Her Bir üyemizle ilgilenmek. Böylece üyelerimizin Anlamadıkları Noktalarda Yardımcı olabileceğiz.

Parakas.Net Web Sitemizi 2019 Yılında Hayata Geçirdik. Ekibimizi Kurduk Sosyal medyalarda Kendimizi Tanıttık. Ayrıca Google Gibi Arama Motorlarının Önde Gelen Firmalarına Kendimizi Tanıttık.

Artık Sadece insanların Sitemize olan ilgisini Kazanmak. Bunun için Sürekli Çalışıyoruz, sitemize Her gün yeni Yazılar Ekliyoruz.

Kazandığımız üyelerimizle Birebir ilgileniyoruz. Fikirlerimizi Sizlerle Paylaşarak Daha iyi Projelere Adım Atıyoruz.

Herhangi Bir Sorun, Öneri veya şikayetleriniz için Bizimle iletişime Geçebilirsiniz.

Mail: destek@parakas.net

Saygılarımızla…

www.Parakas.Net – Para Kazandıran Etkileyici Fikirler Sunar.

79 thoughts on “Hakkımızda”

 1. Site güzel, çeşitli bilgile ile iş imkanlarımızı gözden geçiriyoruz.ödemeler zamanında yapılıyor, yönetici üyelerle birebir ilgili, her türlü yardim ve önerilere açık bir site daha ne olsun tebrikler başarılar dilerim.

 2. Siteniz çok güzel öncellikle ama bazı eksikler var ve bazı açıklar bunları düzeltme biz lazım ben yeni üye oldum gayet kullanışlı hoş bir site puanlar ve tıkla kazan yok bende çıkmıyor ben attyim boş günüm çok açık ve net oyuzden bu sitenizi gördüm üye oldum yapanların ellerine sağlık

 3. Bazen bazı zorluklarla karşılaşırsınız ve bu zorlukları atlatmak oldukça güç olabilir ama imkansız değildir.Bu günlerde sitede yaşadığımız güçlükler elbetde geçici şeyler, bunların üstesinden gelmekte hepimizin görevini yerine getirmekle olacak. Herkese Başarılar diliyorum

 4. Oldukça güzel faydalı bilgiler içeren bir site yöneticilerine teşekkürler. Hem para kazanıp hemde güzel faydalı bilgiler edinerek iş imkanı bulmak , günde bir kerede olsa şansını deneyerek eğlenmek güzel.

 5. elinize emeğinize sağlık böyle herkese hem yararlı ve herkesin birşeyler kazanmasını ve öğrenmesini sağlayan bir site yaptığınız için ayrıca tebrik ediyorum.başarılarınızın devamını diliyorum.fikir güzel iş güzel bizede sitede ilgilenmek düşer ne diyim hoş güzel efsane bir site.arkadaşlarınıza da öneriniz ben öneriyorum herkese güzel bir site diye.inşallah herkese güzel kazançlar nasip eder YA RABBİM. iyi günler dilerim şididen herkese.

 6. Hergün gelişen güzelleşen bir site olduğunuz üyelerinizle whatsap grubunda ilgilendiğiniz için emeği geçenlere teşeklür ediyorum, Sizlere 5 yıldız vermek istedim ama yıldızları göremedim.🏅🏅🏅🏅🏅madalya gönderiyorum size..Herkese tavsiye ederim dürüst emeğe saygılı insanlar la çalışmak istiyorlarsa parakas.net burda derim, buyrun gelin.

 7. Parakas.net güzel bir site nedenmi bilmediğimiz konularda aydınlatıcı bilgiler ediniyoruz fikrimizi yorum yaparak bildiriyoruz.
  Çarkımızı çevirip puan topluyoruz, videomuzu izleyip puan topluyoruz , arkadaşlıklar ediniyoruz.Aynı zamanda puanlarımız paraya çevriliyor bu sayede parada kazanıyoruz. Whatsapp grubumuzda bilgi paylaşımı görüyoruz. Site kurucumuz her konuda bizlere yardımcı oluyor Sitenin işleyişi ile ilgili bilgiler veriyor daha ne olsun.Emeği geçen herkese teşekkürler .

 8. yararlı bir site projeleri makaleleri gerçekten iyi. insanların nasıl para kazanacak dair yararlı makaleler oluşturmaları. site yönetimide gayet iyi hoşgörüyle karşılaması ve desteklemeleri. geleceğin en iyi site ve projelerle başarılı olacağını düşünüyorum.

 9. Parakas.net projesi oldukça faydalı bir proje, bilmediğimiz bir çok para kazanma yöntem ve şekillerini sizin yayınladığınız makaleler sayesinde öğreniyoruz. Buda bizim tercih yapabilme şansımızı arttırıyor. Her iş yapilacak diye bir kavram yok her insana göre farklılık gosterebilir paylasinlar konular.Makalelere yorum yapıp fikir beyanında bulunabiliyoruz teşekkürler.

 10. yararlı bir site ve makaleleri gayet açıklayıcı insanlara nasıl para kazandırma yöntemlerini anlatıyor hem makale okuyup hemde para kazanmak daha ne olsun:) sitenin alt yapısı cidden iyi özelikle site yönetimin yardımcı olması whatsapp grubunda siteyle ilgili açıklayıcı anlatması.

Bir cevap yazın

Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla