Güncel Para kazanma YöntemleriPara Kazan

Fiverr’da İlan Açın Para Kas

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize Hoş Geldiniz. Hemen sizlere olabildiğince Basit bir dille Anlatmaya çalışacağım.

Fiverr’da İlan Açın Ve Para Kasmak Çok kolay

Freelance çalışanların dünyada en çok ziyaret ettiği sitelerden biri olan Fiverr‘de kendi ilanınızı açıp müşteri çekmeye odaklanabilirsiniz. Fiverr’de şuanda 4 milyona yakın farklı ilan bulunuyor ve kullanıcılar yaptırmak istediği genellikle küçük işler için Fiverr’deki kullanıcıların ilanlarına büyük rağbet gösteriyor.

Fiverr’de yapabileceğiniz işlerin bir sınırı yoktur. Örneğin, kartvizit tasarımı, logo tasarımı, SEO işlemleri, CSS hatalarını çözmek, seslendirme yapmak, çeviri yapmak veya video hazırlamak. Yada kendi becerilerinize yönelik farklı bir iş için bile ilan açabilirsiniz. Fiverr’de aylık binlerce dolar kazanan freelancerların da olduğunu belirtmekte yarar var. İşlerinizi doğru zamanında ve doğru şekilde yapabilirseniz eğer kısa sürede ciddi olumlu referanslar ile çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Fiverr ile para kazanmak için yapmanız gerekenler:
1.Fiverr’da bir hesap açın.
2.“Satmaya Başla” (Start Selling) butonuna tıklayın.
3.“İlk Gigini Oluştur” (Create First Gig) butonuna tıklayın.
4.İstediğiniz gigi oluşturmak için talimatları uygulayın.
5.Müşterilerin sizin giglerinizi kabul etmesini bekleyin ve iş geldiğinde zamanında yapıp teslim edin.

Fiverr’da Hizmet Satarak Para Kazan

Fiverr insanların birçok hizmeti 5 $ karşılığında sattığı bir sitedir. İnsanlar burada tavsiyede bulunmaktan makale yazımına kadar birçok hizmeti sunarlar. İnsanların neler teklif ettiği hakkında bir bilgiye sahip olmak için sitede gezinin. Başkalarının önerdiği şeyleri de yapabilir ya da yeni “küçük işler” (gigs) oluşturabilirsiniz. Sattığınız her “küçük iş” için 4 $ kazanırsınız ve 1 $ da Fiverr’da kalır. Bazı popüler “küçük iş”ler size günde 100 $’dan daha fazlasını kazandırabilir.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

12 thoughts on “Fiverr’da İlan Açın Para Kas”

  1. bu gibi konularda becerisi olan kişiler rahatlıkla yapıp para kazanabilirler bence.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla