ParaKas.NET

FAL YORUMLA PARA KAZAN

Fal yorumla para kazan yazımızda sizlere evde nasıl para kazanacağına  dair biraz bilgi vereceğiz.

FAL YORUMLAYARAK PARA KAZAN


Fal yorumlayarak para kazanmak mümkün mü evet mümkün  evinizde telefon yada bilgisayar tablet gibi teknolij cihazlar ile bu işi ek iş olarak yapabilirsiniz.

Fala inanma falsizda kalma mantığı bazen doğru sanırım birçok insana sorsam fal baktırmayı sevmezler ama birebir görünce de insan şaşırıp kalıyor.

Sırf abone olan kişiler bile var fal sadece bayanlar için özgü bir durum değil günümüz de erkeklerde genel de fal bakıyor ve baktırıyor.

Konumuza devam edelim siz hem evinizde ev işinizi yaparken ek olarak bu işide yaparak para kazanabilirsiniz.Bu işi nasıl yapacağınıza dair birkaç örnek verelim.

Fal siteleri fal grupları gibi adlandırılan sitelere fal yorumcusu olarak kayıt olmanız gerekmekte hadi ben fal bakıyorum diyerek paldır küldür olmuyor bu is sizi site yönetimi ilk önce test ediyor bu testten geçerseniz fal yorumcusu oluyorsunuz.

FAL YORUMLARINDAN NEKADAR PARA KAZANIRIM

Fal yorumla para kazan uzaktan bakıldığı kadar kolay birşey değil sizden seans alan musterinin memnuniyeti çok önemli hakkınızda sisteme olumsuz yorumarlar la dönüş yapıldığı da site size birdaha seans vermez para kazancınız iptal olur.

Sitelerin veya fal uygulamalarının belirlediği ücret tarifesi 5 tl ile 15 tl arasındadır günlük kac misafir yani seans alırsanız okadar para kazanırsınız.

Ayrıca seans almadığınız günlerde olabilir birebir seans aldığınız kişi ile kamera da görüntülü şekilde gerçekleşen fal yorumlama işinin işleyişi bi şekildedir kazanacağıniz para miktarı ise tamamen yorumcu olduğunuz sitenin fiyat tarifesi üzerinden belirlenir.

Biz yukarı da fiyat aralığını belirtmiş bulunduk yanlış bilgi vermek istemeyiz fakat evinizde size ek iş ve para kazanma fırsatlarını değerlendirmek gerekmektedir.

Sizin de bu şekilde bir beceriniz varsa boş zamanınızı fal yorumcusu olarak geçirebilir ve bu zaman dilimini ekstra bir kazanç olarak cebinize evinize para olarak dönmesini sağlayabilirsiniz.

Fal yorumla para kazan konumuzla alakalı sizler de görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz web sitemizdeki diger para kazan konularimiza buradan ulaşabilirsiniz.

4.4
59