Evde ek iş

EVDEN YEMEK YAP SAT PARA KAZAN

EVDEN YEMEK YAP SAT PARA KAZAN
Bir çok ev hanımı yemek yapmaktan büyük bir zevk alır. Ancak çalışan kadınlar içinse çok zorlayıcı olabiliyor. Dışardan yemek siparişi de bir noktadan sonra bıktırıcı gelebilir. Kim istemez mis gibi ev yemeklerini? İşte bu noktada evden yemek yap sat yapan kişiler akla gelir.


EVDEN YEMEK YAP SAT NEDİR

Yemeklerinin lezzetine güvenen kadınlar aynı zamanda yemek yap sat la para kazanabilir. Peki nasıl yaparım diye düşünüyorsanız. Satmak istediğiniz, ben bunu en güzel yaparım dediğiniz yemekleri kafanızda belirleyin.

Öncesinde çeşitli denemeler yapın. Eğer hiç bilmediğiniz bir yemekte satılır evet diyorsanız çok iyi öğrenmeniz aynı ölçüleri kullanmanızı tavsiye ederiz.
Böylelikle yemek yap sat işine girdiğinizde lezzet bozulmamış olur ve satışlarınızın devamlı olmasını sağlar. Örneğin siz bir pasta aldınız ve hiç beğenmediniz. Tekrar almak istediğinizde aynı yerden sipariş verirmisiniz?
Yemekleriniz ne kadar çok beğenilir ve lezzetli olursa o kadar o işten para kazanmanızı sağlar. Yemek yapıp satan kişiler ilk başta hemen çok müşteri gelmeyeceğini bilmeleri gerekir. Kendinizi duyurmak içinse sosyal medyadan hesaplar açabilirsiniz. Büyük bir şehirde yaşıyorsanız bir Web sitesi açabilir, çeşitli el broşürleri dağıtabilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha kolay tanıtabilirsiniz. Çalışan kişilerin, öğrencilerin, esnafların dikkatini çekersiniz.En çokta kadınlar toplantılarda, parti, doğum günü, özel davetlerde kendileri yapamayacak durumdalarsa, ev yemekleri yapan güvendikleri bir yer olsun isterler. İlk akıllarına gelen ise yemek yapıp satanlar.

Buradan örnek olarak video izleyebilirsiniz

YEMEK YAP SAT


Çokta yabancı olmadığınız bir iş. Hatta yemek yapmak bir sanattır diyebiliriz. Yemek yap sat işine girmek sermaye gerektirmez. Tek dikkat etmeniz ve önemli kuralı hijyen ve taze lezzetli yemekler yapmaktır. Sipariş aldıktan sonrası ise güvenli bir şekilde istenen adrese teslim edilmesi.


HANGİ YEMEKLER SATILABİLİR
Kültürümüzde çok fazla yemek çeşidi vardır. Yaşadığınız bölgeye bağlı olarak yöresel yemekler yapabilirsiniz. Tatlı, börek, dolmalar, pasta, kurabiye, zeytinyağlı ve etli, sulu yemekler satılabilir. Evden yemek yap sat, risksiz ve severek yapılacak bir iştir.

Web sitemizdeki diger kazanma yollarina buradan ualsabilirsiniz. Konulara yorum ve onerileriniz ile sizlerde destek olabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

15 thoughts on “EVDEN YEMEK YAP SAT PARA KAZAN”

  1. evde yapılanmantı içli köfte sarma gibi yemekler sanırım daha çok satılır ve alıcısı fazla olur.

  2. yöresel ürün satan panayırlarda genelde evde yapılan yemek ve pastalar pazarlanıyor. güzel bir iş bence .

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla