Evde ek işPara Kazan

EVDEN 2. EL EŞYALAR SATARAK PARA KAZANMAK

EVDEN 2. EL EŞYALAR SATARAK PARA KAZANMAK
Malesef bir çoğumuzun evi, dolabı kullanmak istemediğimiz, sıkıldığımız, değişmesini istediğimiz ürünlerle dolup taşmıştır. Tabi ki bunuda kazanca çevirebilirsiniz. Nasıl mı? Şimdi sizler için anlatacağız.


2.EL EŞYA NASIL SATILIR?
Hepimiz çok beğenerek aldığı kıyafetler, ayakkabılar, takıları, gerek mobilyalar ve daha birçok ürün eve geldiğimiz zaman ya hoşumuza gitmiyor, yada birkaç kullanımdan sonra sıkılıyoruz. Kullanmadığımız eşyaları ihtiyacı olanlara vererek, spotçuya satarak veya çöpe atıyoruz. Bunun içindir birçok 2. El siteleri vardır. İstediğiniz ürünleri istediğiniz fiyatlara satabiliyorsunuz. Sattığınız zaman kazanç sağlıyorsunuz. Emin olun 2. El olarak sattığınız ürünler ciddi miktarda geri dönüş sağlayacaktır.

Gereksiz yere israf etmekten kurtulacaksınız. Atmak yerine para olarak dönüşümü olması sizi daha çok mutlu edecektir. Örneğin beyaz eşya, mobilya, kıyafetler kullanılabilir bütün ürünler satılabilir. Dilerseniz piyasada çok pahalı olan bazı ürünleri daha düşük bütçe ile alabilirsiniz dahi. Böylelikle aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. ikinci el eşya fiyatlarını buradan bulabilirsiniz


Bunların dışında eğer çok eskimiş eşyalar ise, yıpranmışsa, tamir edebilir, boyayıp yenileyebilir ve tekrar satışa sunabilirsiniz. 2. El eşya satışı yapan bir çok site var. Bazıları size özel panel veriyor İstediğiniz kadar ürünü satma şansınız oluyor.

Alıcılar mesaj yoluyla size dönüş yapıyorlar. Ad soyad adres olarak kargolanabiliyor. Eğer mobilya beyaz eşya gibi büyük ürünlerse elden teslim almak istiyorlar. Hatta sizle pazarlık dahi yapabilirler.
Düşünün bir koltuk ve bir halı satmak istiyorsunuz siz koltuk 250tl, halı 75tl die düşündünüz. Spotçuya sorduğunuzda koltuk 50tl halı 15tl… 2. El eşya sitelerinde fiyatlar size özeldir siz belirlersiniz.

  • EL EŞYA SATARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?
  • El eşya dediğimiz zaman hepimiz biraz temkinli davranırız. Satarkende bir o kadar özenli olmalıyız. Satacağınız ürünün özelliklerini, boyutlarını, varsa defosunu, rengini, anlaşılır bir şekilde ayrıntı olarak belirtmeyi ve kaliteli fotoğraflar ile yayınlamayı unutmayın. Teslim şartları, ödeme seçenekleri gibi ayrıntılarda önemlidir. Nazik ve kibar bir dille alıcının sorularına net cevaplar verin. Çelişkili ifadelerden kaçının. Alıcının güvenini kazanırsınız ve satmak istediğiniz eşyaları daha kolay satarsınız. Böylelikle satışlarınızın devamlılığı sağlanır.

Evden 2.eleşyalar satarak para kazanmak konumuzun sonuna geldik bize destek olmak için görüşlerinizi yorumda belirtiniz web sitemizdeki diger para kazan konularina buradan bakabilirsiniz

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

21 thoughts on “EVDEN 2. EL EŞYALAR SATARAK PARA KAZANMAK”

  1. sizin eskiniz bir başkasının yenisi olabilir artık değiştirmek istediğimiz eşyalarımızı 2. el ile satmak mantıklı.

  2. İkinci el eşya satan dükkanlar oldukça fazlaşıyor. Öğrenciler, bekar çalışan kişiler için önerebilinir bir mağaza 2. el eşya satıcıları.

    1. aynen öğrenciler ve bekar evleri için çok iyi bi fikir al kullan sıkıldın tekrar sat 😉😉

  3. Eşyalarımı yeniledim valla satarak alarak gayet mantıklı kullanmadiklarimi da güzel fiyata sattım halada fazla kullanilmayanlari satıyorum

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla