Evde ek işPara Kazan

EVDE ÜTÜ YAP PARA KAZAN

EVDE ÜTÜ YAP PARA KAZAN

Bu konu biraz tuhaf gelebilir ama gerçek evinizde ütü yaparak para kazanıyorsunuz o halde konumuza geçelim

EVDE ÜTÜ YAPARAK PARA KAZANABİLİR MİYİZ
Gitgide zorlaşan hayat şartları nedeniyle insanlar ister istemez farklı kazanç yollarına yönelir oldular. Hem ev ekonomisine katkı sağlamak hem de zorlaşan yaşam koşullarını maddi olarak hafifletmek amacıyla evde ütü yaparak ek gelir kazanmak, bayanlar için evde yapılabilecek ideal bir kazanç kapısı olabilir.


Çalışan kişi nüfusunun yoğun olduğu şehirlerde, çalışan bayan ve erkek nüfusunu düşünürsek çalışma koşulları nedeniyle koşuşturmaktan ütüye ayıracak vakit bulamayanlar, onlara yardımcı olacak bayanlar veya bu işi ticarete dökmüş firmalar ile gereksinimlerini karşılarlar.


Çalışan kesim, günlük koşuşturma sonucunda vakit ayıramadığı bu tür işlerini belirli bir para karşılığında karşılarken, diğer tarafta evinde ek gelir kazanabileceği için mutlu olur.
Artık herkesin evinde bulunan internet bu işi tanımadığınız insanlara duyurmak için ideal bir araçtır. İnternet sayesinde bu işi yapmak isteyen kişilerle, ihtiyacı olan kişiler bir araya gelebilirler.

Evde ütü iş ilanlarına buradan bakabilirsiniz

Bu şekilde evde ek iş imkanına sahip olmak yarı zamanlı çalışma sağladığından oldukça tercih edilen bir durumdur.
Ben internetten anlamıyorum diyorsanız, büyük şehirlerde açılan alışveriş merkezlerinde bu tür mağazalar gün geçtikçe artmaktadır onlarla görüşebilirsiniz.

Ayrıca evinizin camına ya da bazı dükkanların camlarına el ilanı ile ütü yapılır diye yazıp asabilirsiniz bazı yerlerde dağıtabilirsiniz yada whatsapp gruplarında paylaşabilirsiniz.


SIRA HEDEF BELİRLEMEKTE
Hedef kitlenizi belirleyin bunlar, bekar iş adamları, bekar memurlar, çalışan karı kocalar, kuru temizleme yapan yerler olabilir.
Önce birkaç kişi ile başlayıp daha sonra kişi sayısını arttırabilirsiniz. Maddi açıdan oldukça tatmin edici olduğunu zaman içinde göreceksiniz. Evde ütü yapıp aylık 2.500 tl. Para kazandığını söyleyen kişiler var. Ev hanımlarımız evlerinde bu tür işleri yaparak hem evlerini ihmal etmemiş hem de ev ekonomisine katkı sağlayarak maddi sıkıntıdan kurtulmuş olurlar.


Bu işi yapabilmek için sosyal yönünüzün kuvvetli olması, girişimci bir ruha sahip olmanız gerekir. Ben bu işi yapabilirim derseniz bu iş için gerekli girişimleri yapıp paranızı çok rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Önce evinizde başlayacağınız bu işe müşterilerinizin sayısı arttırdıkça kendi işiniz için bir yer bile kiralayabilirsiniz. Bunun için Kosgeb’e başvuru yapabilirsiniz. Kosgeb kadınlara özel, geri ödemesiz hibe kredi vermektedir. Sizde bunun gibi kredilerle işinizi geliştirebilirsiniz.


Yeter ki istekli olun, başaracağınıza inanın. Şunu asla unutmayın istemek başarmanın yarısı demektir. Evde ütü yap para kazan konumuz ile alakalı düşüncelerinizi yorumda belirtebilirsiniz diğer para kazanç konularina buradan bakabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

126 thoughts on “EVDE ÜTÜ YAP PARA KAZAN”

 1. Bir arkadas evine aliyor mantikli aslinda.biraz yorucu ama yorucu da olmayan is yok…tabiki disarda calismaktansa az olsun oz olsun temiz olsun neden bayanlar icin cok guzel is.

 2. Çoğu insan ütü yapmayı sevmez, ancak bu işi yaparak para kazanacağını düşünürse ütü yapma eylemini sevmeye başlayabilir. Hiçbir sermaye olmadan başlanılan bu işe müşteri potansiyeliniz genişledikçe devlet desteği alarak bir dükkan açıp devam etmek süper bir teklif. Düşünen arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

 3. güzel bir iş ütü yapmak zevkli bir iştir çok severim ütü yapmayı zaten tüm giysilerimi kendim ütülerim aslında böyle evde iş veren olsa süper olur yani bayan olmadığım için verirlermi bilemiyorum

 4. Öncelikle bilgi için teşekkürler.evde ütü yaparak kazanmak güzel bir fikir özellikle ütü yapmayı seven ev hanımları için tabi bu işi evinizde yapacaksani belli bir maliyeti olur elektrik gidersiniz ve utunuzu kullanma giderini iyi hesaplamalisiniz öyle bir fiyat belirlemelisiniz .yapan arkadaşlara kolay gelsin.

 5. Bayan olsaydım bu işi yapabilirdim ütü yapacak vakti olmayanlar başka insanlara gelir elde ettirebilmesi güzel

 6. Aslında utu yapmayı sevmeyen kadınlar oldıgu gibi ütü yapmayı cok seven erkeklerde var ve bu işten daha cok fazla kazanabiliriz bazılarının hobisi bu ütü ama erkeklere yönelik teşvik olmalı

 7. Ev ekonomisine katkıda bulunmayı kim istemez, rahat bir yaşam için ekonomik şartlarınızın iyi olması gerekir öyle değilmi? O zaman yapmamız gereken evimizde yapabilece işimiz sermayesiz işlere yönelmek olmalıdır. Bunlardan biride evde ütü yaparak para kazanma, şartları oluşturduktan sonra koskebe başvurup işe başlamak için ne yapmamız gerektiğini öğrenip başlayabiliriz. Devlet yardımıyla yapılabilecek işlerden birisi denemekte fayda var.

 8. Günümüz şartlarında özellikle bayanlar o kadar yoğun oluyorlar ki, bazı şeyleri yapmakta vakit bile bulamıyorlar. Bunların başında da ütü geliyo. Bir tarafın ihtiyacı giderilirken diğer tarafında kazanması çok güzel bir döngüdür. Bunun için temiz titiz olunması gerekir. Bazı kötü sonuçlarda olabilir .Mesela yanan giysilerde masrafı karşılaması gerekir . Bu müsterin dd güvenini kazanır, bu da işinin daha büyümesine yok açabilir.

 9. Evt hanımlar icin cok guzle bir is ama bu isde sevmek lazim bazı kadınlar nefret eder utuden ama bence degerlendirilebilir

 10. guzel makale olmus tessekur ederim .utu yapmak pek cazip gelmiyo insana hem evinde baska insanlarin giysileri oluncw insan cekiniyo.inasanlarin cok fazla madi acidan zorlanmasi olmasa bu isleri yapmamasi lazim .

 11. Ütü yaparak para kazanma fikri gerçekten güzel sanırım burada sorun müşteri bulmak. Çünkü kuru temizleme ilerliyor bu işi yapıyorlar fakat internete ilan vererek bu işi daha uygun yaparsanız müşteri bulabilirsiniz sanıyorum. Yapan arkadaşlara kolay gelsin.

 12. Ütülü kıyafet giymeyi severim …ama ütü yapmayı sevmem …iş olarak düşündüğümüzde seri bir şekilde utuyu yapıp yerlerine kaldıranlar var ..aldıkları para tamamen alın teri ve helaldir …kışın neyse de yazın sicakta hiç çekilmiyor…..

 13. Evimizde iki parça ütü yapılacak gömlek pantolon olunca onu çok büyük ağır bir iş olarak gördüğümüz doğrudur …Fakat oflayasakta ziplasakta gene biz yapıyoruz .. Şöyle düşünürsek kendi utumuzu yaparak maddi olarak değil ama izafi olarak bütçeye katkıda bulunmuş oluyoruz …ütümüzü başka birine yaptırmış olsak ödeme yapmak zorunda olurduk :))

 14. Evde ütü yaparak para kazanmak çoğu insanın tercih edebileceği bir ek gelir imkanı olabilir. Hazırlığını yaparak bu işi denemek gerek. Özellikle büyük şehirlerdeyapma imkanı daha fazla olabilir.

 15. Ütü yapmaktan nefret eden biri olarak yazıyorum bu işi yapacak arkadaşlar gercekten kazanç elde edebilirler . Ütüden kurtulmakiçin bir bütce ayıra bilirim bile👏👏😀

 16. Bayanlar için güzel bir para kazanma yöntemi bence bayan arkadaşların kesinlikle yapması gereken bir işe benziyor. Benim düşüncem bu şekilde.

 17. İlk başlarda sermaye gerektirmeyen daha sonra devlet yardımıyla genişletilmesi mümkün bir iş.

 18. Utu yapmak benim cok sevdiğim birswy dir ama bazı elbiseler utu yapılmak istemiyor o zaman sıkıcı olabilir

 19. çok güzel bir para kazanma yöntemi ancak eşler arasında kavgalara ve geçimsizliklere sebep olabilir,yinede güzel

 20. Ütü yapmak daha doğrusu doğru bir şekilde yapmak çok iyi bir başarıdır yani kadınlar bu işte çok başarılı para kazanmak isteyenler hemen ilgilensin derim.

 21. Zor is ama ufakda olsa katki aile butçesine katlanilir allah kolaylık versin

 22. Işe ihtiyacı olanlar için çok guzel bir is bayanlar için com kolay bi is ama en önemlisi azimle yapmak gerek

 23. Şahsen kendi ütü mu bile yapamıyorum yeteri isteyen bisi müşteri memnuniyeti şart yoksa ikinci defa gelmez

 24. çok mantıklı bir fikir olarak düşünüyorum ütü yaparak para kazanıla bilir ben internetten para kazanmaya çalışıyorum tavsiye için teşekkürler

 25. Hayat şartları evde kazanç fikirlerini zenginleştirmekte, yapılabilecek her işi planlayıp yürürlüğe koymak önemlidir. Evde ütü yaparak kazanç sağlamakta bunlardan biridir.

 26. Günümüzde çalışan birçok bayan var ve ev işlerinde zorlaniyor evde ütü işi yapanlar bunlara işlerini hafifletmek için tam isabet güzel fikir

   1. erhaba orçun kardeşim bu konuda ciddimisiniz o şirketlerin isimlerine ulaşabilirmisiniz ?

 27. Böyle bir işin var olduğunu daha önce hiç duymamıştım.Ama kadınlara faydalı bir makale olmuş

 28. Ütü Yapmayi Cok İyi Biliyorum Fakat Cok Sıkıcı Geliyor Bana Fakat Bir Meslek Olarak Bakildigi Zaman Sanirim Yapilir Emek Yoksa Ekmekde Yok Teşekkürler.

 29. Mantıklı bir iş özellikle ev hanımlarına uygun ve ev hanımlarının mutfak ihtiyaçlarını rahatlıkla kazanabileceği bir iş.

 30. Evde ütü yaparak kazanç elde etmek görüldüğü gibi basit ve kolay iş değil.Öncelikle iyi bir organize ve süreklilik şart diye düşünüyorum.

 31. Bayanlar icin bire bir guzel calisma ew hanimlari icin hem can sikintisisini giderecek hemde ustune para kazanacaklar

 32. Ütü yapmak gerçekten mantıklı belirli bir kitleye ulaştıktan sonra küçük bir dükkan açarak daha da fazla kazanılabilir bayan erkek işi diye bir ayrım yok bence hiçbir işte

 33. Evde ütü yapmak bayan işidir ama isteyen erkeklerde yapabilir ev hanımları için güzel iş yapmak isterlerse tabiki tavsiye ederim

  1. Ütü yapmak bayan işidir tanımı kabul etmiyorum…kuru temizleme iler erkek ..evden utulenecek olan kıyafetleri alıp söz vermiş olduğu saatte utulenmis bir şekilde eve teslim ediyorlar …
   Şahsen ütü yapmayı sevmiyorum :))

 34. bayanlar için guzel bı fırsat aslında guzel bı makale ütü biraz olsun sıkıcı olsada para kazandıkça bayanlarda sever belkı

 35. Ev hanımları için çok güzel fırsat bu fırsatı para kazanarak kullanabilirler

 36. Ben bilmem zorluğunu ama baya zor olduğunu söylüyorlar ütü yapmanın. Bundan keyif alanlar için iyi bir gelir kapısı olabilir:)

 37. Öğrenciler için Ankara da mesela belediyenin yerleri var gidip kıyafetlerinizi yıkayıp ütüleyip çok rahat bu derttten kurulabiliyorsunuz .

   1. Kuru temizleme de çalışanların çoğu erkek …parça başı ütü yapıyorlar ..aradaki fark onlar işletmeci …ev hanımları için ek gelir kapısı ütü yapmak …

 38. Güzel bir iş önerisi bence.Bayanlarin yapabileceği bir iş.Ama tecrübeli kişilerden fiyat teklifi almak lazım.malum para kazanalim derken faturayı kabartmamak lazim…Degerlendirmek lazim.

 39. gayet iyi bir fikir evde ütü yaparak para kazanmak. bir dükkanı kiralanması gerekir evde daima yapılmaz baya müşteri olduğunda. ve bu iş için el ilanı broşürlerle reklam yapılması gerekiyor dediğiniz gibi bekar iş adamları bekar memurlar çalışan karı koca. evin kapısının önüne el ilanı bırakılması gerekir.

 40. Cok kolay para kazanilmiyo zor bi is emek ve sabir olmasi lazim ben yani dabir olmadigi icin benim icin zor bir is ama yani para kazanmak istiyosaniz katlanacksiniz buna

 41. Önce birkaç kişi ile başlayıp daha sonra kişi sayısını arttırabilirsiniz Böylece Kısa Zamanda kendi işinizi kura bilirsiniz 🙂 Teşekkürler Bilgi İçin

 42. bu işten para kazananları duydum parca başına alıyor parasını ama.bana göre değil utu yapmayı sevmem🙊🙊

 43. gayet iyi bir fikir evde ütü yaparak para kazanmak. bir dükkanı kiralanması gerekir evde daima yapılmaz baya müşteri olduğunda. ve bu iş için el ilanı broşürlerle reklam yapılması gerekiyor dediğiniz gibi bekar iş adamları bekar memurlar çalışan karı koca. evin kapısının önüne el ilanı bırakılması gerekir.

 44. Evinizde ütü yaparak aile bütçesine katkı da bulunabilirsiniz.Biraz zahmetli olsa da zevkle yapanlar vardır.

 45. Evde ütü yaparak para kazanmak çok güzel bir fikir utuyu çok güzel yapıyor olmalısınız normalde bu işi kuru temizleyiciler yapıyorlar fakat daha pahalıya bu sebeple evde biraz daha ucuza çalışmalısınız . Güzel makale olmuş emeğinize sağlık.

 46. Bayanlar için gerçekten uygun evde boş zamanlarında oturmak yerine ütü yapıp para kazanabilirler. Guzel bir kazanç yöntemi olmuş makaleyi beğendim elinize saglik.

 47. Evde ütü yaparak para kazanmak ev hanımları için ideal çözümlerden bir tanesi ev hanımları ütü yaparak para kazanabilirler para kazanmak için güzel fırsatlardan bir tanesi bu fırsatı degerlendirmeliler bence

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla