Evde ek iş

EVDE SUBLIMASYON BASKI HEDIYELIKLER HAZIRLAMAK

EVDE SUBLIMASYON BASKI HEDIYELIKLER HAZIRLAMAK
Sublimasyon baskı ilk defa duymuş olabilirsiniz. Hem eğleneceğiniz hem para kazanacağınız bu işten size bahsedelim. SUBLİMASYON BASKI NEDİR
Sublimasyon baskı kendi özel makinasında t-shirt, kupa bardak, kanvas tablo,magnet gibi ürünlere uygulanan solmayan, renkli sıcak baskı yöntemidir.Sublimasyon baskı işine girmeden önce biraz araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü minimum seviyede, sermaye gerektiren bir iştir. Birazda bilgisayar üzerinde grafik hazırlamaktan anlamanız gerekir. Eğer ikiside yapacağınız bir iş ise zevkle başlar ve yaparsınız. Dilerseniz çok küçük bir iş yeri açabilir yada evinizin bir odasını çalışma odası yapabilirsiniz.
Size lazım olan malzemeler, sublimasyon baskı için gerekli makina ve makinaya uyumlu aparatlar. Baskı uygulayacağınız ürünler(kupa, taş çerçeve, plaket, masa isimliği). Bir bilgisayar ve yazıcı. Birkaç yardımcı ekipman(transfer kağıdı makas, özel bant).
Bilgisayar ile hazırladığınız grafiği transfer kağıdı kullanarak, yazıcıdan çıkarıp baskı yapacağınız ürüne ve ardından makinaya yerleştirmektir. Yalnız baskıya koyacağınız resmin kalitesi çok iyi olmalıdır. Aksi halde istediğiniz sonucu alamazsınız.
Her ürünün baskısı farklı sıcaklık gerektirebilir. Makina aldığınız bayii veya malzeme tedarikçisi size sıcaklık ayarları, dakikaları konusunda bir kılavuz vererek size yardımcı olacaktır. Bir kaç ufak deneme sonunda işi tamamen öğrenirsiniz.
Taş, Seramik, cam, ahşap, kumaş gibi ürünlere (polyester yüzey olması şartı ile) çok rahat uygulanabilir. Kullanım kurallarına uyulursa, uzun yıllar canlılığını yitirmez, deforme olmaz kaliteli bir baskıdır. Sevdiğiniz insanlara özel günlerde hediye edilebilecek farklı ürünlerdir.
SUBLİMASYON BASKI NASIL SATILIR?
Bu işleri yapan birçok kişi e- ticaret yöntemiyle satmaktadır. Gittigidiyor, Trendyol gibi büyük satış platformları üzerinden satış yaparak kazanabilirsiniz. Diğer bir yöntem kendi Web sitesini oluşturmak. Web sitesi üzerinden kişiye özel baskı yaparsınız. Eğer e- ticaret düşünmüyorsanız ve en önemlisi bayansanız (evde ek iş yapan bayanlar vergi ödemiyor) sosyal medya yine devreye girebilir. Oluşturacağınız bir sayfa ile kendi reklamınızı yapar ürünlerinizi satarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

EVDE SUBLIMASYON BASKI HEDIYELIKLER HAZIRLAMAK konumuzuda elimizden geldigince anlatmiş olduk diger konulara buradan ulaşabilirsiniz yorumalar da gorüslerinizi belirtirseniz seviniriz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

19 thoughts on “EVDE SUBLIMASYON BASKI HEDIYELIKLER HAZIRLAMAK”

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla