ParaKas.NET

EVDE KURDELE ÇİÇEK YAP PARA KAZAN

EVDE KURDELE YAP PARA KAZAN
Çok kolay ve zevkli olan kurdele çiçekler aynı zamanda evinizin geçimine katkıda sağlamaktadır.


KURDELE ÇİÇEK YAP SAT
El emeğine güvenen ve becerisi olan ev hanımları için güzel kazançlar sağlayabilir. Malzemelerini çok kolay temin edebilirsiniz. Ayrıca çok fazla sermayeye ihtiyaç duymazsınız. 100 tl ye birçok kurdele çeşidini almanız mümkün.

Eviniz için çok çeşitli ve harika süslemelerde yapabilirsiniz. Vazoları süsleyen rengarenk gül demetleri, çocuklarınızın kıyafetine hareket katacak çok cici incili çiçekler, bileklik, yüzük, toka, kolye, gelin el çiçekleri gibi daha bir çok şeyler yapabilirsiniz.


Çevrenizin ilgi ve ihtiyaçlarını biliyorsanız eğer ona göre yaptığınız ürünleri çeşitlendirebilirsiniz.
Sosyal medyadan yardım alarak kendiniz bireysel olarak siparişler alıp satabilirsiniz.

Biraz zaman gerektirsede, kendi çevreniz ve yakınlarınıza satarak adınızı duyurmaya çalışın. Diğer bir yöntem ise
çoğu zaman evlere iş vermeyi tercih eden firmalarla hem kurdele çiçek yapıp hemde dikimini gerçekleştirmek içinde anlaşabilirsiniz.

Tekstil atölyelerinde bebek çocuk giyim süslemelerinde yaptığınız çiçekleri iş yeri ile toptan anlaşarak satabilirsiniz. Gelinlikçilerde ise isteğe göre el buketi talebi daha fazladır ve daha fazla fiyatlarla satılmaktadır.

Hobi marketlerinde kendi el işini yapmak için ürünler satılsa da hazır ürünlerde rağbet görür. Perde dikimi yapan mağazalara perde süsleride hazırlanabilir. 100-500 TL arası perde süsleri yapılmaktadır.


İlgili işyerleri ile görüşüp anlaşarak el emeklerinizi satarak paralar kazanabilirsiniz.
Kurdele çiçek yapımı dışında keçe, oje, ince tül, pıtırcık ve grapon kağıtları ile de çok çeşitli çiçekler yapılmaktadır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Yaptığınız çiçeklerin sağlam ve kaliteli olmasına özen gösterin. Oje ve grapon kağıdı diğer malzemelerle yapılan çiçekler kadar dayanıklı değildir. Küçük süslemeler harici fazla tercih etmeyiniz.

Aldığınız siparişleri zamanında teslim etmeye özen gösterin. İşinizde temiz, düzgün ve güvenilir çalışmanız işyerleri tarafından takdir gördüğünde bir sonraki işte ilk arayacakları yine siz olursunuz.

Evde kurdele çiçek yap para kazan konumuz ile alakalı görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz düşünleriniz bizim için önemlidir.Web sitemizdeki diger kazanç yöntemlerini buradan okuyabilirsiniz

4.7
74