Evde ek işiş Fikirleri

EVDE KURDELE ÇİÇEK YAP PARA KAZAN

EVDE KURDELE YAP PARA KAZAN
Çok kolay ve zevkli olan kurdele çiçekler aynı zamanda evinizin geçimine katkıda sağlamaktadır.


KURDELE ÇİÇEK YAP SAT
El emeğine güvenen ve becerisi olan ev hanımları için güzel kazançlar sağlayabilir. Malzemelerini çok kolay temin edebilirsiniz. Ayrıca çok fazla sermayeye ihtiyaç duymazsınız. 100 tl ye birçok kurdele çeşidini almanız mümkün.

Eviniz için çok çeşitli ve harika süslemelerde yapabilirsiniz. Vazoları süsleyen rengarenk gül demetleri, çocuklarınızın kıyafetine hareket katacak çok cici incili çiçekler, bileklik, yüzük, toka, kolye, gelin el çiçekleri gibi daha bir çok şeyler yapabilirsiniz.


Çevrenizin ilgi ve ihtiyaçlarını biliyorsanız eğer ona göre yaptığınız ürünleri çeşitlendirebilirsiniz.
Sosyal medyadan yardım alarak kendiniz bireysel olarak siparişler alıp satabilirsiniz.

Biraz zaman gerektirsede, kendi çevreniz ve yakınlarınıza satarak adınızı duyurmaya çalışın. Diğer bir yöntem ise
çoğu zaman evlere iş vermeyi tercih eden firmalarla hem kurdele çiçek yapıp hemde dikimini gerçekleştirmek içinde anlaşabilirsiniz.

Tekstil atölyelerinde bebek çocuk giyim süslemelerinde yaptığınız çiçekleri iş yeri ile toptan anlaşarak satabilirsiniz. Gelinlikçilerde ise isteğe göre el buketi talebi daha fazladır ve daha fazla fiyatlarla satılmaktadır.

Hobi marketlerinde kendi el işini yapmak için ürünler satılsa da hazır ürünlerde rağbet görür. Perde dikimi yapan mağazalara perde süsleride hazırlanabilir. 100-500 TL arası perde süsleri yapılmaktadır.


İlgili işyerleri ile görüşüp anlaşarak el emeklerinizi satarak paralar kazanabilirsiniz.
Kurdele çiçek yapımı dışında keçe, oje, ince tül, pıtırcık ve grapon kağıtları ile de çok çeşitli çiçekler yapılmaktadır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Yaptığınız çiçeklerin sağlam ve kaliteli olmasına özen gösterin. Oje ve grapon kağıdı diğer malzemelerle yapılan çiçekler kadar dayanıklı değildir. Küçük süslemeler harici fazla tercih etmeyiniz.

Aldığınız siparişleri zamanında teslim etmeye özen gösterin. İşinizde temiz, düzgün ve güvenilir çalışmanız işyerleri tarafından takdir gördüğünde bir sonraki işte ilk arayacakları yine siz olursunuz.

Evde kurdele çiçek yap para kazan konumuz ile alakalı görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz düşünleriniz bizim için önemlidir.Web sitemizdeki diger kazanç yöntemlerini buradan okuyabilirsiniz

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

157 thoughts on “EVDE KURDELE ÇİÇEK YAP PARA KAZAN”

 1. Bu işe başlarken önce kendi yakın çevrene satışlar yapacaksın.Daha sonra zamanla büyüyerek daha çok kazanç elde edebilirsin.

 2. El sanatları ülkemizde oldukça sevilerek yapılanmeslekler aradına girmekte, bu yolla para kazanan bir çok insan var. Bunlar-dan birini seçip o iş ile ilgili eğitim almak sonucundada pazarlamasını yapmak ü zel bir uğraş.Makale için teşekkürler.

 3. Tam benim hanıma göre evde çocuk bakarken hem ekstra gelir olur hem de el işini geliştirir. Emeğinize sağlık

 4. Evde yapabilecek cok guzel bir is bide bu işe eli yatkın olanlar cok guzel paralar kazanabilirler makale icin tesekkurler

  1. bencede evde otururken yap dur güzel güzel tasarla sonrasında pazarla al paranı keyfine bak çok güzel bir iş hemde evde

 5. El emeği göz nuru ile yapılan bu işler de insan biraz birsey kazanınca ne kadarda mutlu oluyor buna benzer daha kolay ve güzel pratik uygulamalar devam

 6. Elimiz bu ise yatkinsa guzel isler yapılır.Bu işte para kazanmak zor olabilir ama ismimizi duyurduktan sonra kazanç kapısı acilacaktir.

  1. Evet size katılıyorum. Bu işlerde adımızı duyurmak lazım.Eli yatkın olan bayanlar yapsınlar.guzel kazanç bence.

 7. El beceri olan arkadaşlar için güzel fikir artık süslemeler her yerde kullanılıyor .hem boş vakitleri değerlendirmek hemde eğlenceli vakit geçirip para kazanmak için güzel bir uğraş. Çok fazla sermayede ihtiyaç olmaz kullanılan malzemeler çok pahalı değil. Yapan arkadaşlara kolay gelsin.

 8. aslında hiçte fena fikir değil zamanını evde geçiren kişiler için çok idael bir iş imkanı makale güzel elinize sağlık teşekkürler

 9. Elimiz bu ise yatkinsa guzel isler yapılır.Bu işte para kazanmak zor olabilir ama ismimizi duyurduktan sonra kazanç kapısı acilacaktir.

 10. Güzel pasif gelir elde edebileceğimiz tamamen şeffaf bir evde kazanılabilecek iş şahsen makalede anlatılmış detaylı olarak evdeki insanlar bu kazanç sistemini kullanabilir diye düşünüyorum gayet basit ve reklam ile iyi yerlere gelinebilir.

 11. Ev haimlari isi olmayan insanların vakit gecirebileceği güzel bir kazanç sistemi işi otututurur iseniz pasif gelir kazanabilirsiniz.

 12. ek iş arayanlar için bulunmaz fırsat hem güzel vakit geçirerek hem el emeğinizi bir kazanca çevirebilirsiniz.

 13. aslında hiçte fena fikir değil zamanını evde geçiren kişiler için çok idael bir iş imkanı makale güzel elinize sağlık teşekkürler

 14. Bayanlar için çok güzel makale gelir kaynağı istedikten sonra olmayacak şey yok yeter ki inanin erkekler içinde makale istiyoruz evde para kazanma mesela teşbih yapma veya maket gemi oyuncak yapımı gibi.

 15. Ev hanimlari açısından güzel ve kafa dağitabilecekleri bir el becerisi olacak çocouklar için ve evin süslemesi için kulanilabilir boş vakitlerde yapılabilecek bir kazanç yolu

 16. Kurdeladan çiçek ve toka yapmak çok zevkli eğlenceli bir çalışmadır. Bir zamanlar ben de çok değısik ve güzel kurdelelerden çiçek ve toka yapıp güzel gelirler elde etmiştim. Bu tür el işi çalışmalarda becerikli ve yetenekli olmak gerekir.
  Bu günlerde, düğünlerde misafirlere dağıtmak için çok çeşitli çiçekler ve tokalar yapılmakta. Bunları hazır almak maliyetli olur diyenler, malzemeleri alıp kendileri de yapabilirler.

 17. Makale gercekten guzel ve aydnlatici olmus. El becerisi olan kisiler icin guzel bir kazanc kapisi ve ek gelir. Yaparkende zevkli olur.

 18. Neden makalede sadece hanımlar için demiş ki bence erkekler kadınlardan daha güzel yapabilir burada önemli olan istek ve beceri olması

 19. calısmayqn ev kadunlarına guzel bı fırsat aslında evde kurdele yaparak para kazanmak guzel kolayda oyle zorlu da yok eliniz alışınca daah cok pratik azimli yapmak isteyen yapar evind e oturarak guzel makale

 20. Annemin bu konularda el becerisi oldukça fazla iyi diyebilirim ona bu makaleden bir an önce bahsetmeliyim 🙂 Hem artık canı sıkılmaz hem de ev bütçesine katkıda bulunur fena mı 🙂

 21. Güzel bir öneri ama erkekler için uygun değil.Bayanlar için mükemmel bir teklif ,yalnız bu zamanın kadınları böyle işlere yanaşmaz diye düşünüyorum.nedeni ise,ev işi çocuk işi vs hepsini bir arada yapamaz.

  1. Fikirlerinize saygı duyuyorum fakat kermeslerde kapış kapış gidiyor ..hem ucuz olduğu için hem de kermes süresi kısıtlı zaman olduğu için …
   Halk eğitimden yada iskurdan kursa gidip öğreniyor …kermes düzenleyip satıyorlar ..
   Bir yazma beğendim 🎀 ile yazılmış oyaları vardı ..almayı düşündüm ..kermesi dolaşıp geleyim derken satılmış hemen :((
   Çok güzeldi ama alamadım o yazmayı …kurdele işi idi …

 22. Güzel fikir ama erkeklere çok uygun olmayan bir iş düşüncesi.Ev hanımlarının evinin maddi gelirine güzel destek çıkabileceği bir fikir onu beğendim.

 23. Anlatım çok iyi ve yararlı bilgiler olmuş teşekkürler. Bu ürünleri yapıp pazarlaması çok sıkıntı olur bence ve tabikide severek yapmak lazım.

 24. Anlatim cok aciklayici olmus.keske cevremde olsa bende yapardim.bu taraz isleri seviyorum

 25. Çok güzel fikir ev hanımları bunu değerlendirmeli bu fırsatı değerlendirmeli

 26. El becerisi gerektiren her ürün güzeldir ve emek ister, bu tür işlerin eğitimini veren yerlerde bu işleri öğrenerek para kazanabiliriz, makale bilgi edinmek açısından güzel yazılmış emeğinize sağlık.

  1. güzel bir makale olmuş bize birazcikta katkısı olan makaleler yazılmaya çalışılıyor çok teşşekür ederim evde kurdele yaparak para kazanmak boş vakti olan ev hanimlari ve el becerisi olan hanımlar için uygun bence kurdele yaparak satışını internet üzerinden yapabilir ve güzel kazançlar elde edebilir.ev ekonomisine de katkısı olur

 27. Sadece Kurdele Ve Boncuk Masrafı Yaparak Yani Az Sermaye Çok Kazanç Sağlayabilirsiniz.Emeği Geçen Herkese Teşekkürler…

 28. Makale aydınlatıcı ve kapsamlı bilgiler içirdiği için emeğinize sağlık
  Ayrıca yukarıda da söylendiği gibi basit bir eğitimle faydalı olacağı
  İnsanların para kazanma yönlerinde etkili olabilir el emeği göz nuru işler nede olsa
  Herkese bol kazançlar dilerim

 29. Anlatim cok aciklayici olmus.keske cevremde olsa bende yapardim.bu taraz isleri seviyorum

  Makalenize murekkeb elinize saglik.

 30. Çeşit çeşit toka taçlar çiçekler çok güzel olmuş el emeği göz nuru elinize sağlık makale çok fayfalı buluyorum

 31. bence bu tarz işerde sadece ev hanımları akla gelmemeli artık. ÇAlışanlarda boş vakitlerinde gayet yapabilir aslında..

 32. Bos zamanlarinizi evinizde değerlendirebileceginiz güzel para kazanma yöntemi bence.Kurdela çiçek yapmak hem zevkli hemde zamanınızı nakite çevirebileceğiniz güzel bir ek gelir kaynağı olarak görebileceginiz birşey.makale faydalı oldu teşekkürler..

 33. Ev hanımları için çok güzel bir iş. Büyük sermayeye ihtiyaç yok. Hemen başlanabilir. ayrıca eğlenceli olur. güzel zaman geçer. Bilgilendirici makaleniz için teşekkürler.

 34. Insan isterse ve el becerisi varsa guzel kazandirabilir bir is
  Buna benzer bir-çok el becerisi ile elde edilen kazanç yollarını araştırmak lazim

 35. Eli yatkın olanlar için güzel bir iş satış yapcak yer bulmak zor olacaktır.Bu yüzden is veren yerler var onlardan alıp ypmak daha iyi olcaktir kolay gelsin yapanlara .Makale icin teşekkürler.

 36. Her ne kadar buyuk sermaye gitmeswde bu işi yapacak kimseler de biraz da beceri birazda yetenek olması lazım

 37. Bu işle kazanan arkadaşlarım var kurslar da var el emeği ile yapılan herşey güzel oluyor internet üzerinden de satışı yapılabilir çok güzel fikir teşekkürler

 38. Ev hanımı bayanların zamanı çok iyi bir şekilde geçirip para kazanabilecek bir çalışma.Paylaşım için teşekkürler.

 39. güzel makale olmuş kurdele yaparak para kazanmak kadinlar açısından ilgi çekici olucaktir el becerisi isteyen bir iş.kullanım alanlarına bakılırsak çocuk ve süsleme için kulanilanlir

 40. kendı grubunu oluşturup toptan olarak bu işi yapabılırsın şahısa özel çalışmalar pek tutmaz toptancılarla çalışmak daha iyi

 41. Kurdele ile küçük büyük güller yaparak kına sepetleri …havlu kenarları (çeyiz işi) yapabilirsiniz….çeyiz mağazası …tuhafiye gibi yerlerle anlaşma yapabilirsiniz…internetten satış yapabilirsiniz…

  1. Kurdele ile küçük büyük güller yaparak kına sepetleri süper fikir bence sen yaparsın bu işi 🙂

 42. el becerisi olan ve özellikle ev hanımlarına uygun bir iş dalı. Benim işim yok ve zamanım bol diyen ev hanımları için fırsatlar yaratır.

 43. Bende ev süslemesi için kullanıyorum sipariş alıp satıyorum gerçekten harika işler çıkıyor ortaya. Kazancı da gayet güzel

 44. İnce bir dokunuş biraz emekle çok güzel şeyler ortaya çıkabilir yazıda çok güzel bilgilendirmis

 45. Tam bir küçük ek iş konusu olduğunu söyleyebilirim , gelir olarak yüksek paralar kazanacağınızı tahmin etmiyorum , bu ve bunun gibi işlerin yapılmasından çok satılması sorun , genellikle mağazalar anca satınca veriyorlar paranızı . Eve iş veren firmalardan bahsetmiyorum bile , duyduğum kadarıyla tam mesaili iş gibi zamanınızı alıp küçük bir kazanç sağlıyor ayrıca kurdeleden bu çiçekleri yaparken de belli bir zaman ayıracaksınız ama el çabukluğu geliştikçe ve modaya göre nelerin tutulduğunu takip ettikçe bir sorun olmayacaktır . Bana göre bu işi yapana kadar , az zamanla daha çok kazandıracak şeylere yönelmek lazım .

 46. Ev hanımları için çok iyi fırsat bence çiçek yapmak vakitlerini değerlendirerek bu işten çok güzel para kazanabilirler faydalı makale için teşekkürler

 47. El becerisi olan bayanlar için güzel bir kazanç yöntemi. Kurdele çiçek Bir çok alanda kullanılır.tokalar perdeler elbise süslemelerinde ev dekorasyon olarak çok güzel ve hoş.

 48. Ev hanımlarının gerçekten uğraşabilecekleri zevk alırken para kazanabilecekleri bir fikir.Benim şahsi fikrim düşünceyi beğendim.Bu işe girecekler için umarım bol kazançlar elde edersiniz.

 49. Başarılı ve güzel bir makale olmuş.kurdele çiçek yapımını ben şahsen küçükken denemişligim vardır çok basit aslında ama ben bu tür süslü şeyler yapmadım kendime çocuk aklıyla sade bir şey yapiyodm ve ablama hediye ediyordum papatyadan yapiyoduk fakat burda gelire dönüştürmek güzel fikir çocuklar için uygun olacağına inaniyorum

 50. Sade bir kıyafet alıp …. 🎀 den güller yapıp üstüne işleyerek farklı bir kıyafet elde etmiş oluruz ,…ben genelde sade kıyafetler alıp kendim tasarım yapayorum ….
  Sade bir saç tokası alıp üzerini kurdele den küçük güller yapıştırıp kullanıyorum…..

 51. Kurdele ile oya …flar…bileklik …ev dekorasyonu….panolar yapabiliyor…El becerisi olan tasarım yapmayı sevenler için güzel bir gelir kaynağı ….

 52. kurdele çiçek yapmak satıp para kazanmak süper bısey kendi el emeğimizle yapmak satmak daha cok değişik şeyler de yapabilirler aslında bunun kursları var onlara girip yapmak isteyen yapar kendıne güvenen neden yapamasın ki

 53. Güzel bir iş .Bu işlerle ilgili kurslar var bu kurslara gidip detayıni öğrendikten sonra işi yapabilirler .sonrada satış için iş yeri acabilir veya internetten de yapılır.

 54. biraz uğraştırıcı bir iş ama satabilirseniz güzel bir mevlada para elde edebilirsiniz ama biraz uğraş ve sabır gerekiyor birde pazarlamasını yapabilirseniz keyfinize doyum olmaz

 55. Ev hanımları için ek gelir kaynaklarından bir tanesi olabilir.Kurdale çiçek yaparak para kazanmak iyi fikir..Ev işlerinde tabi fırsat kalırsa neden olmasın.

 56. Güzel bir iş .Bu işlerle ilgili kurslar var bu kurslara gidip detayıni öğrendikten sonra işi yapabilirler .sonrada satış için iş yeri acabilir veya internetten de yapılır.

 57. Kurdeleden çiçek yapmak çok zevkli bir uğraşı. Bütün işlerde olduğu gibi bunda bütün mesele yapılan işleri pazarlayabilmek. Kurdele çiçekler birçok eşyayı süslemede kullanılabilir. Yaparken çok fazla zaman da almaz. Yapacak arkadaşlara kolay gelsin.

 58. makale gayet açıklayıcı çok sermaya gerekmeyen bir iş ama öncelikle eğitim videosu yada bunu yapabilen birinden eğitim alınması gerekiyor ve daha sonra tekstil yönünde iş yapılacaksa bursada yapılması uygun görüyorum türkiyede en çok tekstil bulunan illerde favori olak görülüyorum ama alternatif şehirlerde istanbul izmir ve denizlide olabilir. bu şehirlerde çalışma imkanı olmayan varsa ilk başta çevredeki yerlerde satılmaya başlayabilir ve daha sonra n11 gittigidiyor gibi sitelerde bile satış yapılabilir.

  1. Biraz sermaye biraz boş zaman biraz uğraş biraz da uygun çevre ile güzel bu iş ortaya çıkabilir ama o kadar tutulacak bir iş olmadığını düşünüyorum o kadar kazanç beklenmez ma denemekten zarar gelmez giren kişinin kazancagini düşünüyorum.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla