Para Kazan

EVDE EK İŞ YAPARAK PARA KAZANMANIN YOLLARI

EEVDE EK İŞ YAPARAK PARA KAZANMANIN YOLLARI


Bir çok kişinin sorduğu soru “evde iş yaparak nasıl para kazanırım.” bunun için çok çeşitli para kazanma yolları vardır. Kimisi el becerisini kimisi aldığı kurslar neticesinde edineceği beceriyi kimisi de yetenek gerektirmeyen bir kaç deneme yapılarak deneyim kazanılan işleri satarak kazanca dönüştürebilir.


EVDE HANGİ İŞLERİ YAPABILIRIM?
Özellikle kadınların satmak amaçlı olmasa bile çeşitli el işleri yaptığını biliyoruz. Örneğin örgüye yeteneğiniz varsa bebek kıyafetleri çeyizlik patik, lif, atkı, bere gibi ürünler yapabilirsiniz. Kokulu taş, kokulu sabun, magnetler de büyük rağbet görmekte. Başörtü yazma kenarları yapılabilir.
El işinde pek hünerli değilim diye düşünüyorsanız ve farklı bi kazanç yolu isterseniz bazı firmalar eleman azlığından dolayı paketleme sorunlarını halletmek için evlere iş olarak gönderiyor. Sabun, ayçiçeği, toka, ceviz içi vs… gibi ürünler. Eğer dikiş dikmeyi seviyorsanız profesyonel olmasanız bile ufak işlerden başlayarak kendinizi geliştirebilir ileride daha büyük daha kaliteli işlerde başarabilirsiniz. Diğer bir iş ise keçe ürünleri hazırlamak. Çanta, masa örtüleri, çocuk tokaları gibi. Önceleri kendi kendine ufak tefek keçe işleri yapan, siparişler alan ve zaman geçtikçe sipariş çokluğuna yetişemeyen 2 eleman alıp, satışlarını yurt dışına kadar taşıyan girişimci ve azimli ev hanımlarımız var ve takdir ediyoruz. Neden siz olmayasınız? Tabiki bunlardan birini yapmak isterken nasıl satarım sorusuna ise sosyal medya yardıma yetişiyor. Sayfalar açarak ürünlerinizi tanıtarak işe başlayabilirsiniz. Örnek Burayatiklayarak video izleyebilirsiniz


EVDE EK İŞİN UZUN VADEDE KAZANDIRDIKLARI
Hepimiz kazancım uzun vadeli olsun kendi işimin patronu olayım diye düşünürüz. Evde yemek yapıp satarak para kazanan birinin bir catering şirketi kurması, evininin bir odasını keçe işleri için ayıran birinin yurt dışına açılması… Sadece zaman ve kararlılık gerektirir. Bunlar tamamen sermayesiz yapabileceğiniz ve başarının hayal olmayacağı işler…

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

6 thoughts on “EVDE EK İŞ YAPARAK PARA KAZANMANIN YOLLARI”

  1. Arz ve talep olduktan sonra insanlar herisin üstesinden gelir.Guzel is fikirleri verilmiş degerlendirilebilir, teşekkürler.

  2. Evinde ek gelir kazanmak için iş yapan o kadar çok insan var ki. Makale için teşekkürler.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla