Güncel Para kazanma Yöntemleri

EVDE EK İŞ İMKANI VE BAŞARI

EVDE EK İŞ İMKANI VE BAŞARI
Aslında bazı başarılar tesadüfen başlamaz. Emek vermek, zaman harcamak ve çok çalışmak gerektirir. Hayatınızı nasıl belirleyeceğiniz tamamen sizin elinizde. Tabii birazda şans yanınızdaysa başarı mutlaka gelecektir. Ya tesadüfen başladığınız bir iş size başarı getirdiyse


TESADÜFLER DE BAŞARI GETİRİR
JEOFİZİK MÜHENDİSİ olan Gülşah Hanım kendi nişanında davetlilere butik pasta yaparak ikram ettiğini anlatıyor. Sonrasında ise nişana katılanların çok beğenmesi tavsiyesi ve siparişleri Gülşah Hanım için başarının kapısını açmış oluyor.
“Ben tek bir butik pasta bir kaç kalıpla başladım. Siparişler geldikçe yavaş yavaş pasta kalıpları aldım. İşi bilmeden yapmak istemedim. Yapamazsın, başaramazsın para harcamaya değmez dediler dinlemedim. Kurslara gittim.

Bu sırada sosyal medyada açtığım hesapla sipariş çevremi genişlettim. Bir süre sonra kendi iş yerimi açmaya karar verdim. Ve aldığım diğer pastacılık eğitimleri ile yarışmalara katıldım. Bir çok evlilik festivalleri ve pasta festivalleri e katıldım. Ünlü pasta şeflerinin olduğu yarışmalar birinci oldum ve ödüller kazandım. Stresimi atıyorum ve yaptığım pastaları seyrederim, bunu ben yaptım diye kendi kendime söylerim. Pasta yapmaktan mutluyum ve zevkle yapıyorum. İleriye dönük farklı plan ve projelerim var.” diyor. Ve en önemlisi yaptığı işi büyük bir mutluluk ve heyecanla anlatıyor.


İŞİN UZMANINDAN TAVSİYELER
“Öncelikle kararlı olmalılar. Başarılı olan diğer kadınların onlardan hiç bir farkı yok. Araştırmak konu hakkında bilgi sahibi olmak cok önemli. İlla büyük bir iş yeri açmaları gerekmez. İmkanlar kısıtlı oldugunda insan daha üretici oluyor. Yaptığınız işi anlatmanız farklı çevreler tarafından duyulması yani reklam çok önemli.” diyerek yeni başlayanlara bir nevi yol gösterdi butik pasta tasarımcısı.

Hayat hiç ummadığımız yerlerde karşımıza çıkan becerilerimiz bizim için kazanç kapılarının aralanması demektir. Yaptığımız meslek dalları farklılık gösterebilir yeteneklerimizi bazen kendiliğinden doğar bu doğan yeteneklerimizi basariya ulaştırmanın en kolay yolu günümüz de sosyal medyanın gücünü kullanarak istediğimiz kaliteli başarıyı elde etmemize aracı olacaktır.

Sosyal medyada yada internet üzerinden araştırmalar yaptığımız da birçok başarı hikayesi başarı sırları karsımiza çıkacaktır bu konumuzda’da Gülşah hanım başarısına yer vermiş bulunduk sevgiler saygılar.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

14 thoughts on “EVDE EK İŞ İMKANI VE BAŞARI”

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla