Evde ek işGüncel Para kazanma Yöntemleriiş Fikirleri

EVDE ÇİKOLATA YAP PARA KAZAN

EVDE ÇİKOLATA YAP PARA KAZAN
Evde para kazanmanın sayısız yolları vardır. Bunlardan birisi ise çikolata yapmaktır. Nasıl yapıp satarak kazanacağınızı hemen anlatalım.


EV YAPIMI ÇİKOLATA
Evde ek iş yaparak para kazanmak herkesin istediği ve araştırdığı bir konudur. Sürekli yeni fikirler ortaya çıkmaktadır. İhtiyaç varsa icat, tüketim varsa üretim vardır. İnsanoğlu var olduğu sürece yiyecek ihtiyacıda olacaktır.

En kötü olumsuzluklar olsa dahi batmayacak 2 sektörden birisi yiyecek sektörüdür. Bu yüzdendir her zaman ihtiyaç vardır ve kazandırır. (merak edenler için diğeri silah sektörü)
Yiyeceklerin bozulma riskleri dahi olsa katkısız ev yapımı ürünler her zaman daha değerlidir.

Kansorejen, yapay tatlandırıcı, plastik gibi insan sağlığıyla oynayan maddeler yerine, doğal kakao, fındık, fıstık, sütten yapılmış katkısız çikolata yemeyi kim istemez ki. Özellikle çocukların severek tükettiği, özel günlerde hediyelik olarak hazırlanan çikolatalar doğal olmasıyla daha çok ilgi çekecektir.


Yapmanız gereken çikolata maddeleri tedarikçileri ile anlaşmak ve yardımcı malzemeleri almaktır. Kendi mutfağınızda steril olarak çikolata karışımı yapıp kalıplara dökerek şekil vermeniz. Kalıp şekli alan çikolataları özel kutulara yerleştirip servis edebilirsiniz.


Satımına ise kendi çevrenizden özel siparişler le başlayabilirsiniz. Sosyal medyadan adınızı duyurarak yine siparişler alabilirsiniz. Pastaneler ve özel şekerleme dükkanları ile anlaşarak ürünlerinizi satabilirsiniz. Önceden stok yapmanıza gerek yoktur. Günlük taze olarak yaparak teslim edebilirsiniz. Bu işi yapmak için illaki profesyonel olmanız gerekmez.

Evde bir kaç deneme yanılma yoluyla daha iyi sonuçlar almak için kendinizi geliştirebilirsiniz.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Evde çikolata yap para kazan Çikolata görüntüsüyle uzun zaman taze görünüme sahip olsada saklama koşulları da önemlidir. Çok soğuk ortamda beyazlaşmaya başlar.

Bozulmuş değildir ancak görünümü hiçte hoş durmaz ve yemek istemezsiniz. Çok sıcak ortamlarda erimeye başlar. Şekil bozulur ve yerkende eziyete dönüşür. Katkı maddeleri yapay tatlandırıcılar, benzer ürünler kullanmayın. Çikolata yaparkende steril olmaya temiz çalışmaya dikkat edin. Sizin yiyemeyeceğiniz yiyecekleri başkasına yedirmeye çalışmayın.


Bu tatlımı tatlı çok severek yapacağınız, çocuklarınızın dahi çok isteyerek yardım edeceği bir iştir. Çikolata yaparak para kazanmanız kesinlikle mümkündür. Kısa vadede çok büyük paralar kazanmasanız da uzun vadede geridönüşü çok iyi olacaktır.

Evde çikolata yap para kazan konumuzla alakalı götüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.websitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan bakabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

163 thoughts on “EVDE ÇİKOLATA YAP PARA KAZAN”

 1. Çikolata yapmak eğlenceli ve zevkli bir işe benziyor denemek gerektiğini düşünüyorum bu sayede güzel paralar kazanılabilir.

 2. Biraz uğraştırıcı gözüküyor. Çok ihtiyaç duyulacağı konusunda emin değilim. Kötü bir fikir değil ama bana uygun değil. Ayrıca ben evde çikolata yapsam onları kendim yerim.

 3. Makale için teşşkür ederim. Çikolata yaparak para kazanmak kazançlı bir yol. Organik üretim ve el yapımı çıkolatalar lezzeti bakımından çok tercih ediliyor. Bu yola para kazanma isteyenler güzel bir kazanç sağlayacaklarından şüpen yok.

 4. Her kişiye hitap eden bir ürün büyüge kücüge kadına erkege cok azdır çikolatayı sevmeyen heleki organik siterilize ortamda ev yapımı olursa.

 5. Makale güzel ve verimli olmuş yalnız evde çikolata yapsam ben hepsini kendim yerim ondan sonra evde çikolata yaparak iflas eden ilk insan ben olurdum makalede bahsedildiği gibi dünya var oldukça yok olmayacak 2 sektörden birisi gıda diğerinde bence giyimdir kimse aç ve açık gezmez. Ayrıca bu iş biraz zor ve zahmetli gibi hemde steril ve soğuk ortam olması gerekli anladığım kadarıyla herkes kolay gelsin

 6. mükemmel bir iş önerisi.şuan ramazan dolayısıyla oruç tutanların şekeri düştügü için sipariş istegi bu zamanda daha çok olur.arkasıda bayram onun da çok büyük etkisi olacaktır.imkanı olanlar elinden gelenler bu işi degerlendirin derim

 7. Çikolata şahane,makalede bir o kadar şahane ailemde iyi çikolata yapabilecek kişiler mevcutolsa keşke çok fazla yapıp satardım

 8. Ramazan ayındayız ve herkesin seve seve hazırlayacağı bir tatlı türü. Yapanların şimdiden ellerine sağlık

 9. gida sektoru disardan basit gibi gozukuyor ama o kadar kolay degil . evde cikolata yapimi . hic denemedim . ama gida da olsa egitim sart .

 10. Bence insanlar bir takım işleri deneyerek başarılı olup olmayacaklarını anlamalı, daha sonrada o işi yapıp yapmamaya karar vermeliler. Böyle yaparak hem damga sağlam iş kurmuş olurlar. Gıda sektörü her zaman iş yapar ancak bu gibi işleri yapmak el lezzeti de gerektirir bu sayede iyi paralar kazanılabilinir.

 11. çok yararlı bir makale olmuş. evde çikolata yapımı herkes uğarabilir ama satması ve pazarlaması biraz sıkıntılı olabilir. uzun vadede iyi paralar kazanbilirsiniz.

 12. Çikolata yaparak para kazanan biri olmak çok güzel olurdu herkes sizden almaya gelirdi namınız yürürdü 😀

 13. Çikolatayı sevmiyen yoktur ama yapması zahmetli ve iyi bir çikolata yapabilecek kişi bulmak zor ailemde yada çevremde yok

 14. Bencede Çikolata Yaparak Kâr Edebiliriz Ve Bu İşi İlerlettirirsek Çok Büyük Firmalar Bile Acabiliriz Gayet İyi Bir Fikir.

  1. Evde çikolata yapmak çok güzel bir fikir olmuş daha çok bayanlara yönelik olduğunu düşünüyorum yinede denemek gerekir teşekkürler

 15. Evde çikolata yapmak çok güzel bir fikir olmuş daha çok bayanlara yönelik olduğunu düşünüyorum yinede denemek gerekir bu sayede iyi kazançlar sağlanabilir.

 16. Çikolata çok güzel bir şey mutluluk hormonlarını yükseltir yemesi çok güzel hele bir de bu ndan para kazanılır mükemmel olur

 17. Çikolata deyince herkes bi değişiyor😊 gerçekten çok güzel bir iş bayramlarda ikramlık hazırlanabilir. İsteyen kişilere satışı yapılabilir.

 18. evde çikolata yapmak güzel fikir bence yapıp bir pastaneyle anlaşırsanız hergün pastaneye götürür paranızı da alırsınız bence iyi fikir

 19. Kan şekerimiz düştüğü zamanlar da hep aradığınız bir ürün olarak da dikkat çeken çikolata evde yapılması ayrıca bir tat verici.Yapanlarin ellerine sağlık olsun…

 20. Keske elimden gelsede yapabilsem mantikli bir is zaten musteriyi goruntusyle cekiyor. Harila kazanc elde edilebilir yapabilene helal olsun

 21. Çikolata çok sevilen bir yiyecek tabi ev yapımı olursa daha sağlıklı alıcısına çok olabilir. Doğum günlerinde kutlamalarda özel yiyecekleri tercih edebilir insanlar. Yapacak arkadaşlara kolay gelsin.

 22. Çikilotayı seven biri olarak bu işi seven kişilere faydalı olmak kadar güzel birswy olamaz onun için bu makale ye faydalı bulup destekliyorum

 23. Aslinda cok guzel bir fikir ama hijyen acisindan insan herkese guvenip alamiyor.Bu isi yapmak için büyük toptan marketlerde malzemeler kiloluk olarak satılıyor.

 24. Evde çikolata yapıp para kazanmak çok güzel. Ama yapılacak ortamın steril olması lazım. Bu işten iyi anlamak gerekir onun içinde deneme yanılma yöntemiyle en iyi sonucu olana kadar uğraşmakta gerekir.

 25. Güzel fikir olmuş ama ben bu tür işlere çok yatkın değilim.İyi yapıyo olsam bile yaptıklarımı geri yerim.Ama tabi fikir kendisine uygun gelen herkes denemeli diye düşünüyorum.

 26. Her sektör batar ancak gıda sektörü asla heleki elin yatkın ise . Ev Kadınları için degerlendirilicek bir makale olmuş.

 27. Gerçekten Lezzetli ve Güzel Bir İş Hatta Birkaç Tane Düğün Nişan Özel Günde Bağlayıp Satış Yapabilirsen Daha Güzel Bİr İş….Emeği Geçen Fikir Veren Herkese Teşekkürler…

 28. Makale için teşekkür ederim. Çikolata sat para kazanmak güzel bir kazanç yöntemi. Organik olarak yapılması ayrıca artı bir özellik katmış. Özel günlerde kullanılan çikolata benimde tavsiye etiğim tatlılardan.

 29. çikolata hayatımızın neşe kaynağı eli yatkın olan kişilerin rahtça bu işi yaparak para kazanabilir

 30. Görüntüsüyle bile insanları cezbeden çikolata mutluluk hormonu salgılattığı için hemen hemen herkes tarafından sevilerek yenilir. Çikolata yapmı için verilen bilgiler makalenin detayının güzel olduğunu gösteriyor.Teşekkürler.

  1. Çok doğru söyledin. Görüntüsü bile insanları cezb ediyor. Yetenekli ve bu işten anlayan birilerinin yapması kesinlikle kazançlı bir yönteme dönüştürecektir.

 31. Biraz daha zor olabilir sonuçta satış ile ilgiye sahip değilim ama makele yararlı olmuş teşekkürler.

 32. Mutfak isleri ile ilgilenen kişiler için zevkli bir çalışma ortamı olacaktır.Keyifle yapılan çikolata ve çeşitleri ayrıca kazanç sağlayacak aile bütçesine katkı da bulunabilirsiniz.Steril ortam olması tabiki en önemlisi gıda sonuçta kimse sterilsiz ortamda yapılan ne tatlıyı ne de yemeği yemek istemez.Teşekkürler makale için…

 33. bu faydalı makaleyi hazırlayanlara teşekkür ediyorum gerçekten de pratik ve hızlı para kazanılacak aynı zaman da severek yapılacak bir is. gerçekten para kazanmak için beğendiğim bir makale oldu.

 34. Evde çikolata yaparak para kazanma makalesi için teşekkür ederim. Organik ve eş yapımı ürünler benim tercihim olur genellikle. Özel günlerde ve misafirlikte kullanılan çikolata doğal malzemeler ile yapılıyorsa çok daha ilgi göreceğine inanıyorum.

 35. tatlı işi güzel ancak pastayı satabilicek platform bulmak ha deyince kolay değildir. Hem pastayı yapmak çok zor olmasa gerek de bir beceride lazım misal ben anlamam ama çok güzel yerim.

 36. cikolata yaparak para kazanma fikri enteresan acaba bu fikri kim ortaya attı bu fikri sundugunda etrafındakiler ne yaptu ::::))))

 37. Bu benim çok iyi olduğum bir konu değil ama makale çok güzel yazılmış.Çok açıklayıcı ve belirli yerlere değinilmiş.Kendini bu işe yatkın olarak gören herkes bu fikirden kazanç sağlayabilir.

 38. Zevkli ve tatlı bir iş.Çağa uymak ve tekniklwrini geliştirerek bu işten güzel kazanç elde edilir.Eh birazda yatırım şart tabiiki.

 39. Çikolata makalesini her gördügümde iştahım artıyo bu işi yapmış olsam kesin batarım 😀😀yaptıgım tüm çikolataları kendim yerim… 👍

 40. mutluluk kaynagı olarak bilinir çikolata…sevmem yemem diyen yalan söyler.saglık açısından yemez ona lafım yok.üretildigi zaman mutlaka alıcısı olacak bir yiyecek türü.anlayanlar ve marifetli olanlar için güzel bir iş teklifi

 41. Yapımından anlamıyorum ama iş yemeye gelince bayılıyorum yapan arkadaşların ellerine sağlık.

 42. Ilk önce emeğinize saglik makale cok guzel olmuş bu is Benim yapabileyim bi is degil ama çikolatayı cok severim

 43. bu güzel makale için çok teşekkürler:) el yapımı çikolatalar fabrika yapımından daha lezzetli ve daha uygun fiyatlarla bulabiliriz. hem de doğal olduğu için sağlıklı olduğunu düşünüyorum. bu tür sektörler daha da gelişmeli

 44. Bu işle ugrasmakta güzel ama bu işi yapamam çikolatayi yemekten satmaya kalmicaktir😊
  Bilgi için teşekkürler anlatım da güzel olmuş.

 45. Mutfak isleri ile ilgilenen arkadaşlara duyurulur tatlı kolaylıklar dilerim.Çikolata yaparak bütçeye katkı sağlamak mümkün olduğunu bu makalede öğrendim Bilgileriniz için teşekkür ederim.Ellerinize sağlık…

 46. Çikolata tadından yenmeyecek kadar güzel bir tatlı. Birde onu yapması kadar dünyada güzel ve tatlı bir şey yok. Ve satılması çok kolay bir yiyecek. Denemekte fayda olduğunu görüyorum.

 47. Evde denemeler sonucu ortaya cıkan sonuca göre güzel kazanç olabilir yapılan malzeme güzel olduktan sonra mutlaka alıcı çıkar

 48. Artık günümüzde sosyal medya aracılığıyla öğrenerek her işi yapmak mümkün , Hayat şartlarının ağırlığı geçim zorluğu insanların evde üretken olmasını sağlıyor. Bu işlerden biride evde çikolata yapımı . Hadi çikolata yapalım dünya kakao koksun 😊

 49. Benlik is deyil ama cikolata drndinde akan suyu durur ondam yapanlar kazanir…ellerinize emeginize saglik makalrnize bol murekkeb. Grtirirsi olan bir is.

 50. Evde çikolata yapıp satarak para kazanmak güzel fikir evet gıda sektöründe her zaman kazanç var olacaktır. Fakat bu çokta kolay bir iş değil bu işin eğitimini almak gerekir. Zaten çikolata satan yerler hizte az değil sadece ev yapımı olduğu için tercih edilebilir.

 51. Tatlı herkes tarafından çok sevilir ve aşırı bir şekilde bağımlılık yapicak bir gıdadır.Tabi herkes güzel tatli yapmayı bilemez ama bilenler de paraya para demez.

 52. Gerçekten bu işi yapabilecek bayan sayısı çok fazla.Bazen bunu sen mi yaptın cümlesi aklıma çok geliyor 🙂

 53. Çikolata genelde herkes tarafından sevilir .İş olarak düşünüldüğünde müşteri sıkıntısı hariç hiç bir sorun olmaz sanırım .

 54. öncelikle makale güzel eline sağlık usta teşvik edici makaleler göndermeye devam ediyorsun maşallah evde çikolata yapmak güzel iş getirisi güzel tabiki yakınlarınızda çocuk parkı yada okul varsa getirisi katlanacaktır çocukların vazgeçilmezi çikolata kim yemezki herkesin sevdiği birşey sonuçta ben bu işe güzel bir müşteri olurum yanlız yapamam ilgi alanım değil bu işi en iyi bayanlar yapar hiç bir erkek bir kadından daha iyi yemek yapamaz damak tadını kadınlardan iyi kimse bilemez allah kadınları başımızdan eksik etmesin onlar olmasa zaten yanmışız neyse usta makale gerçekten güzel olmuş eline sağlık allah emeğini ziyat etmesin inşallah bu işi bayanlar yapar bu makaleyi okuduktan sonra kesin yaparlar heralde tabiki bundada beceri istiyor sonuçta kıvamını verebilmeleri lazım değilmi bunuda herkes yapamaz yapacak kişilere şimdiden allah bol kazanç verir inşallah

 55. Çikolata yaparak para kazanmak güzel ve tatlı bir kazanma yolu olduğunu düşünüyorum. Hem el yapımı be doğal ürünler içinde barındırdığı için ayrı bir. Lezzetli olduğunu düşünüyorum.

 56. Güzel fikir emeğinize sağlık.Lakin maliyetli bir iş kurtarcağını sanmıyorum.İnsanlar marka ve belge sorguluyorlar…

 57. Çikolatal, brownielere pastalardan şekerlemelere kadar farklı pek çok şekilde tüketilir. Bununla birlikte çikolatadan yapılan şekerlemelerin üretim aşamasında ayrı bir özen gösterilmesi gerekir. Bu işe başlamak için yaratıcı, organize, sabırlı olmalısınız ve pazarlamadan anlamalısınız. Bu sizi tanımlıyorsa evde çikolata yapma işine başlayarak tatlıya olan düşkünlüğünüzü tatmin edebilirsınız.

 58. evde çikolata yapmak güzel fikir bence yapıp bir pastaneyle anlaşırsanız hergün pastaneye götürür paranızı da alırsınız bence iyi fikir

 59. Boş zamanı olanlar ve çikolata yapımı ile ilgili el yatkınlığı olanlar için iyi kazanç olabilir. bana göre değil.

 60. Makale her detaya değinerek konunun iyi anlaşılmasını sağlamış , ayrıca gıda sektörünün her zaman kazançlı olması fikrine bende katılıyorum . Evde çikolata yapmanın kolay olacağını düşünüyorum . Belirli birkaç pastahane gibi yerlerle anlaşarak işi büyütebilirsiniz . Temizlik konusu bana göre en dikkat edilmesi gereken konu çünkü herhangi bir kötü durumda maruz kalan kişinin bir daha sizden bir şey alacağına inanmıyorum . Kaliteli ve dürüst çalışıldıktan sonra para kazanmanın çokta zor olacağını düşünmüyorum .

 61. Cok degerli islerden birisi bence oturdugun yerde cikolata hazirlayip satiyon bu isde iyi olursaniz kisa surede gelise bilirsiniz 🙂

 62. Cok degerli islerden birisi bence oturdugun yerde cikolata hazirlayip satiyon bu isde iyi olursaniz kisa surede gelise bilirsiniz

 63. Off hepside nefis görünüyor, bu çikolataları yapmak oldukça zevkli olmalı, üstelik bu kadar çok çukulata seven kişi varken, Nasıl yapılacağını öğrenmek , saklama koşullarına uymak çok önemli diye düşünüyorum.

 64. Çikolata yaparak para kazanmak iyi fikir gerçekten..Yemesini severim ama yapmakta keyifli oluyordur.Degisik tadlar fark yaratacaktır.

 65. Çikilotayı seven biri olarak cok sevdiğim ve yapmak istediğim birsey ama daha cok yaparak öğrenilecek birsey

 66. Ev yapımı guda satışları günümüzde popülaritesi artışta olan bir sektör. Hem ev ekonomisine hem sağlık acısından ideal ve tutulan sektör olmuştur. Kabiliyetli ve güzel yapabilen arkadaşlara tavsiye derim.
  Ev hanımları bile altın gününde yada özel günlerinde toplantılarında satım alıp kendi yapmış gibi ikram da bulunuyor :)))

 67. Evde çikolata yapıp para kazanma fikri çok güzel.dogal katkısız çikolata yemek kim istemez ki.deneyecek olanlara kolay gelsin.

 68. makale gayet iyi çikolata yaparak para kazanmak mantıklı iş. çikolatayı lezzet katmaları içinde iyi bir malzemeye sahip olmaları gerekiyor ve nasıl yapıldığını iyice anlaması gerekir. genelikle bayramlarda iyi satış yapılabilir. sosyal medyada reklam yaparak ve her hangi bir toptancıyla anlaşma yapılmalı.

 69. Evde çikolata yapıp, satarak para kazanma konusunda bilgi verici ve açıklayıcı bir makale olmuş. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 70. Satışlara öncelikle kendi çevrenizden başlayın.Zamanla yaptığınız çikolataları beğenen müşterileriniz artacak ve kazancınız düzenli hale gelecektir.

 71. Marifetli bay ve bayanlar için çok güzel bir teklif.hem vakit geçir hem para kazan.çevrendeki kişilere anlat ,sosyal medyada reklam yap.mutlaka tercih eden sipariş veren çıkar.olmadi otur ailen ile birlikte ye.kaybedecek bişey yok yani.bol şans bol kazanç herkese

 72. Evde organik sağlıklı gıda malzemeleri kullanarak çikolata yapıp satmak çok mantıklı bir kazanç kapısı. Hem içimiz rahat , bir şekilde satar , hem de gönül rahatlığıyla tüketiriz. Burda yine yapmamız gereken şey pazar yeri bulmak. Bunu da olabilmesi için önce aileden çevreden tanıtıma ve tattırmaya başlamak gerekir.

 73. Özellikle Kadınların yapmaktan büyük ilgi duyacağını düşünüyorum. Çikolata çoğu insanın vazgeçilmezidir zaten keyif alarak yapılabilir bi iş olabilir.

 74. Makaleniz cok tatlı ve leziz olmuş okumaktan cok keyif aldım verdiginiz bilgilere teşekkür ederim.

 75. Pasta yapımına benzer bir iş. Hanımlar değerlendirebilir. Önce bir araştırma yapmak gerekir. Çevresinde satabileceği insanlar var mı diye. Bu işin de meraklıları var. Olabilir. Sonuçta amaç para kazanmak.

 76. Kansorejen, yapay tatlandırıcı, plastik gibi insan sağlığıyla oynayan maddeler yerine, doğal kakao, fındık, fıstık, sütten yapılmış katkısız çikolata olması daha iyi olur ve daha çok kişiye ulaşmasını sağlar.

 77. Evde İnterneti olmayan insan hemen hemen yoktur sizlerinde bildiği üzere,doğal olarak insanlar ben nasıl çikolata yaparım bu imkansız ya da ben çikolata yapamam gibi bir karamsarlığa kapılması söz konusu değildir. Çünkü bilmediğimiz birçok yiyecek ve içeceği dünyanın en büyük video izleme platformu olan youtube’den izleyebiliyor ve istediğimiz her şeyi yapabilir noktaya gelebiliyoruz ve demem o ki bu durumu para kazanmaya dönüştürebiliriz ve eminim ki bu şekilde birçok insan para kazanıyordur..

 78. Güzel iş aman dışarıdan aldığımız çikolataların tadını tutturabilirmiyiz o biraz düşündürüyor..

 79. makale için teşekkür ederim. çikolata yaparak para kazanmak kazançlı bir yöntem. el yapımı olması daha da güzel. insanların sağlığı için onemli. hediyelik olarak da kullanılıyor zaten.

 80. Çikolata herkesin çok sevdiği ve vazgeçilmezimiz ama evde yapılırsa satılırmı onu bilemem kolay gelsin

 81. Makale için teşekkür ederim. Çikolata yaparak para kazanmak Beyendiğim bir makale oldu. İnsanlar gittikleri yerlerde yada özel günlerde çikolata götürür. Bunun doğal ve lezzetli olmasıda bu ürünü cazip kılacaktır. Bu işle uğraşmak isteyenler için bilgilendirici bir makale olmuş.

 82. Çikolata şahane,makalede bir o kadar şahane ailemde iyi çikolata yapabilecek kişiler mevcut denemekte hayır vardır 👍

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla