Evde ek işiş Fikirleri

EVDE AHŞAP OYUNCAK YAP SAT

EVDE AHŞAP OYUNCAK YAP SAT


Çocukların en eğlenceli hali oyun oynadıkları halleridir. Ve ebeveynlerin çocukları için daha güvenli ve daha sağlıklı olmaları yönünden ilk tercihleri ahşap oyuncak seçimi olmuştur. Plastik oyuncakların yerini büyük bir hızla almayı başaran ahşap oyuncaklar yeni bir para kazanma kapısı olarakta görülmeye başlanmıştır.


AHŞAP OYUNCAK NEDİR
Doğal ürünlerden el işçiliği ile katkısız üretilen sağlıklı ürünlerdir. Kansorejen kimyasal maddeler ve bakteri barındırmazlar. Kırılarak küçük parçaları yutma riski daha azdır. Uzun yıllar kullanılabilir.
AHŞAP OYUNCAKLARIN ÇOCUKLAR İÇİN YARARLARI
Oyuncaklarla oynamak çocukların zihin gelişimi için çok faydalıdır. El göz koordinasyonu gelişimini destekler. Hayal gücü artar. Yer, boyut, zaman kavramlarını öğrenir. Büyük küçük kaslarını geliştirir. Eğlenceli kaliteli zaman geçirmelerini sağlar.

AHŞAP OYUNCAK YAP SAT PARA KAZAN
Eğer bu işlere ilginiz ve el beceriniz varsa ve para kazanmak istiyorsanız, ahşap eğitim kurslarına giderek bu işi öğrenin. Evde yapılan sermayesiz işlerden biridir. Sonrasında evinizde yaparak kendi çevrenizden başlayarak, sosyal medyadan destek alın.

Oyuncak mağazaları ile anlaşabilirsiniz. Çeşitli kermeslerde satılabilir. Okullar ilede iletişime geçip ürünlerinizi satıp para kazanırsınız. En çok tercih edilen ev, araba, tren, lego, bultak , tangram, çarpım tablosu, abaküs yapabilirsiniz. Yada oyuncakları kişiselleştirebilir çocukların isimleri yazılı kumbaralar, isim treni yada resim baskılı yapbozlar vs. Burada ahşap oyuncaklara bakabilirsiniz.

Bu işi daha ileri boyutlara taşımak isterseniz çocuk ahşap at, oyun evi, ahşap oyun çitleri yapabilirsiniz. Tamamen sizin ne satmak istediğinize hatta hayal gücünüze göre oyuncak yapımıda çeşitlenir. Para kazanmak için eğlenceli olmasının dışında biraz uğraştırıcı olduğu söylenebilir.


PLASTİK OYUNCAKLARIN ZARARLARI


Son yıllarda uzmanlar tarafından sağlıklı olmadıkları yönünde bir çok araştırmalar yapılmıştır ve haklı çıkmışlardır. Piyasada bir çok ürünün kansorejen, zehirli ve kimyasal maddelerle yapıldığı kanıtlanmıştır. Yaş ne kadar küçükse zararları o kadar artmaktadır. Hormon bozukluğu ve erken ergenliğe girdikleri tespit edilmiştir. Birçok bakteri mikrobunuda barındırmaktadır. Plastik oyuncaklar da daha küçük parçalar kullanılmakta ve yutulması durumunda çocuklara zarar vermektedir. Tabiki çok kaliteli oyuncaklar üreten, sağlıklı olmasına özen gösteren, plastikleri testlerden geçiren firmalar istisna.

Evde oyuncak yap sat konumuzun sonuna geldik sitemizdeki diger konulara buradan ulaşabilirsiniz görüş ve önerilerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

33 thoughts on “EVDE AHŞAP OYUNCAK YAP SAT”

  1. Çocuklar icin saglikli , guvenilir,dayanikli bir oyuncak iyi olur.Hemde degerli geri dönusumude mumkun bu bakimdan guzel fikir.

  2. Emek vererek yapılan her iş kıymetlidir…sağlık açısından mükemmel bir fikir ahşap oyuncaklar.tesekkurler paylaşım için.

  3. Gerçektende çocukların plastik oyuncak yerine tahta oyuncaklar ile oyun oynamaları daha faydalı.

  4. El emeği göz nuru işler ile uğraşmak emeğinin karşılığını almak oldukça zor.

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla