Bitcoin alt coinler

ETHEREUM İLE PARA KAZAN

ETHEREUM İLE PARA KAZAN

Bu erthereum nedir ne işe yarar dediğinizi duyar gibiyim ozaman sizlere erthereum ile nasıl para kazanabilirsiniz biraz bahsedelim.

ETHEREUM NASIL PARA KAZANDIRIR

Ethereum tarihinden bahsetmeden doğrudan konuya geçiş yapalım ETHEREUM blokchain taban lı sistem yani sanal paralardan biridir. Ethereum alım satim yaparak para kazanmak mümkün

Ethereum alım satim yapabilmemiz için dijital bir cüzdana ihtiyacınız var cüzdanı buradan açabilirsiniz etheryum alım satım islemlerini yapabilirsiniz.

Ethereum ile para kazanmak için yapmanız gereken piyasa yi ve ülke kurlarını takip etmektir buradan türkiye kurunu takip edebilirsiniz.

Bu kurları takip ettiğinizde düz neler ve yükselmeller göreceksiniz düşüş seviyesinde aldığınız ethereum bir başka ülkenin kurunda bozdurabilir.

Başka ülke kurunda aldığınız ethereum türkiye kurunda bozdurarak para kazanabilirsiniz.

Bu alım satım işlemlerinde kur farkları çok önemli rol oynamaktadır. Bu püf noktalara dikkat etmemiz gerek para kazanmak isterken zarar etme ihtimalimizde var.

ETHEREUM KAZANCLIMI

Ethereum ile tanıştığımda 2015 yılıydı o dönemde zaten çok yeni çıkmıştı 1.70 dolar gibi seviyeden satın almıştım aradan geçen zaman için ethereum dan 30 katı kadar fazla kar ile satmıştım.

Suan için uzun vadeli alımlar karlı olurmu çok bir fikrim yok açıkçası suan 100 dolar seviyelerinden işlem görmekte tabiki bu rakamla günlük ve anlık olarak değişkenlik icinde olduğunu bilmelisiniz

ETHEREUM RİSKLİMİ?

Ethereum olmak üzere bir çok sanal para birimi risklidir (alt coin ) olarakta adlandırılmaktır. Hiç bir bilginiz yoksa risk tamamen en üst seviyededir pahalı iken satın alıp belki aylarca dijital cüzdanınızda bekletmek zorunda kalabilirsiniz .

Bu bekleme ve geçen zaman içerisin de örnek bugün 100 dolar civarında olan ethereum satın alıp 5 ay sonra belki 50 dolara satacaksınız tamamen kurların hareketlerine bağlıdır.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi kur ve günlük alım satımları yapmak daha karlı bir kazanç olacaktır az olsun öz olsun sözünün vurgusu yer edinmiş olur aklımızda.

Websitemiz deki diğer konulara buradan bakabilirsiniz. Görüslerinizi yorumlara bırakabilir bizimle paylaşabilir bize destek olmuş olursunuz saygılar.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

15 thoughts on “ETHEREUM İLE PARA KAZAN”

  1. Etheryum ve buna benzer bir çok sanal para mevcut piyasada.alim ve satımda zarar etmemek için iyi takip etmek gerekir

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla