ParaKas.NET

EL SANATI TABLO İLE PARA KAZAN

EL SANATI TABLO İLE PARA KAZAN


Evlerde el emeği verilmiş ürünleri kullanmak kadar değerli bir şey daha yoktur. Bunlardan biri olan çok rağbet gören ve yıllar geçtikçe değerlenen ve özenle hazırlanan tablolardan bahsetmek istiyoruz.


TABLO HAZIRLAMAK
Bir çoğumuzun evinde göz zevkimize hitap eden ünlü ressamların replika tabloları bulunmaktadır. Evlerimizi süslemek, hediye etmek için alıyoruzda. Bu tabloları kendimiz yapıp satarak para kazanabilir, evlerimizde kullanabilir, hediye edebiliriz.

El emeği verip hazırlayacağınız para kazanacağınız bir kaç tablo hazırlama yönteminden sizlere bahsedelim.

1-YAĞLI BOYA TABLO
En eski dönemlerden beri hazırlanan, duygularını, sevdiği insanın portresini, doğa güzelliklerini kağıda resmetmişlerdir. Dünyanın en ünlü tabloları yağlı boya resimden olup milyonlarca lira değerinde satılmaktadır.


Eğer sizinde resim yapma beceriniz gelişmişse yağlı boya tablolar yapabilirsiniz. Resim yapmak çok zevkli bir iş olmasının yanında 1 günde resim yapma şansınız olmayabilir. Tabi ünlü ressamlar gibi milyonlarca lira değeri olmasa da kendi çapında size paralar kazandırır.

2- KAĞIT RÖLYEF
Kağıt deyince aklınıza dayanıksız ürün gelmesin. Kaliteli, dayanıklı ve uzun yıllar kullanılacak bir malzemedir aslında. RÖLYEF kelime anlamı ise kabartmadır. Halk eğitim merkezlerinde ücretsiz kurslar verilmektedir.

Kağıt rölyef malzemelerini hazır olarak temin edebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken tabloya resmetmek için kağıtları özel aparatlarla şekil verip yerleştirmek. İşiniz bittiği zaman gerçekten harika bir iş ortaya çıkmaktadır.

3- HAT SANATI
Bu sanatın gerçekten özel olduğuna inanmaktayız. Öyle ki tabloyu akışkan bir şeklide bir defada tamamlamanız gerekebilir. Neredeyse hata kabul etmeyen bir sanattır.

Bozuk olduğu zaman üstüne başka renkle rötuş atma yada parça değişme şansınız yok. Yine kurslar alarak bu sanatı öğrenebilirsiniz. Üstelik sadece tablo değil başka hediyelik eşyalardan hat sanatıyla yazılar yazarakta para kazanmanız mümkün.

Alacağınız kısa eğitimler ardından bu zevkli işi kazanca döndürebilirsiniz. Sosyal medyadan destek alarak kendinize bir satış sayfası oluşturabilir oradan satışlarınıza devam edebilirsiniz.

Avmler,Halk eğitim merkezleri gibi yetkili yerlerden izin alarak tabloları sergilemeniz satışa sunmanızda mümkündür.

El sanatı tablo ile para kazan konumuzla alakalı düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Web sitemizdeki diğer kazanç yöntemleri ile alakalı buradan bilgi alabilirsiniz.

4.7
55