ParaKas.NET

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZAN

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAK
E- ticaret yaparak para kazandıran bu sistem son yıllarda oldukça trend olmuştur. Nasıl para kazandırır, neler yapılması gerekir hep beraber inceleyelim.

DROPSHİPPİNG NEDİR
Dropshipping ile para kazan Uzaktan satış olarak adlandırabileceğimiz bu sistem, aracı şirketlerle anlaşarak kar payı koyarak ürünleri satmaktır. Sıfır risk olan bu iş ürün stoğu yada belirli bir sermaye gerektirmiyor. Kargolama ürün iade, değişim gibi işlerle uğraşmadan kar payını alarak ürün tanıtımı yapıyorsunuz.

Peki nasıl tanıtırım diyenler içinse uluslararası e-ticaret yapan sitelere üye olup cüzi miktarda bir para ile hesap açarak bu işe başlarsınız.
Satış yapacağınız ürüne karar verdikten sonra toptancılarla anlaşarak ürünleri kendi sayfanıza yüklüyorsunuz. Sayfanıza düşen siparişleri ad soyad adres olarak şirkete bildirmeniz gerekir. Yüklediğiniz ürünler satıldıkça kar payınız hesabınıza aktarılıyor.


Gerek Türkiye pazarında gerek uluslararası pazarda bir çok şirket ve toptancı iş yapmaktadır. Güvenilir firmalar araştırarak bu işe rahatlıkla girebilirsiniz. Belirli bir sermaye yatırımı olmadığı için ürünler elimde kalır, para kaybederim diye düşünmezsiniz. Sıfır riskli olan bu işten kesinlikle kar edersiniz.

Günlük binlerce alışveriş yapılmakta ve milyonlarca üyesi bulunan bu platformlarda ya satılmazsa gibi bir düşünceniz olmaz. Eğer çok kaliteli ve iyi bir toptancı seçerseniz satış ortağı olarak fazla paralar kazanabilirsiniz.

Elektronik, giyim, kitap, kozmetik, hobi malzemeleri, ev tekstil ürünleri gibi çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Bu platformda yeteri kadar hakimiyetiniz olduktan sonra kendi tasarladığınız üretiminiz olan ürünleri de pazarlamaya başlayabilirsiniz.
Kendi işinizi yapmak biraz daha riski vardır. Kargolama iade alma değişim tamamen size aittir.


DROPSHİPPİNG RİSKLERİ NELERDİR
Dropshipping ile para kazan Satış yaparak kar payı alarak para kazanmak mümkündür. Kesinlikle sizi zarara uğratacak zorunluluklar yoktur. Ancak şu varki e-ticaret yaptığınız sitenin kurallarına uyumamanız ciddi zararlar doğurabilir. Üye olurken kabul ettiğiniz sözleşmeye uymanız gerekir. Kendi işinizi pazarlayacaksanız tanıtım ürünü gerçek olmalı kargolanan ürünle farklı olmamalı. Bu sitelerde eğitimciler vardır. Site ve yapılacak işler üzerine size eğitim verebilirler.

Ancak buda kötü amaçlı kişilerin hedefi olmuş fazla paralar ile size gerçek olmayan eğitim satmaktadırlar. Bu konulara dikkat ettiğiniz sürece zararınız olmayacaktır. Kesinlikle dropshipping yaparak para kazanabilirsiniz.

Dropshipping ile para kazan konumuz hakkında görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.Websitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan bakabilirsiniz.

4.8
81