AL SATBitcoin alt coinlerFinansNetwork marketing

dirhamminer.com

dirhamminer.com hadı hayırlı olsun türki’ye piyasasına da girmişler.

dirhamminer.com nedir? Kısaca sizlere anlatalım arkadaşlar Merkez dubai de kurulmuş olan dirhamminer sizin paranıza talibim diyor açıkcasi içerigi network olan sistem amacı sizin paranız’la paket almanız network yaparak üye toplamanız seklinde tasarlanmış bir sistem.

dirhamminer.com alınan paketler 365 günlük olarak alınmakta bu paketlerin ücreti 30 Dolar seviye 1 paket degeri Seviye 12 paket degeri ise 100 Bin Dolar olarak belirlenmiş.

Bu sisteme btc cüzdanınız’dan ödeme yapıyorsunuz. Sitem tanıtimı karsınıza ya da arkaşınız tarafından size teklif edilirse bu tip sistemlere çok fazla itibar etmeyiniz denemek isterseniz’de 30 dolar gibi rakam ile deneyebilirsiniz.

Bu sistemler tamamen katılmak kişinin kendi insiyatifine kalmış bir durum lakin piyasada kendisi 100 dolar Para Yatırıp insan’lara binlerce dolar yatırtan kişiler mevcut.

Bu kişiler’e lütfen dikkat ediniz süslü yalanlar ve hatta milyon dolarlar kazanacagınız bile size söylenebilir.

Bu yalanların pembe cazibesine inanıp sakın sakın yüksek rakamlarda paralar yatırmayınız.

Sonuclarını ülkemizde çok kısa zaman önce gördük bunları bilmeyeniniz yoktur.

Bu tür sistemlere dikkat ediniz bu tarz sistemler 2011 yılından buyana türkiyede dünyada birçok insanı malesef magdur etti etmeyede devam ediyor.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

11 thoughts on “dirhamminer.com”

  1. Sistem ilk bakıldığında cazip gelebilir ama makalede de belirtildiği gibi bu tür sistemlere çok temkinli yaklaşmak lazım eğer böyle bir siteme para yatırmak istiyorsanız önce araştırıp , güvendiğiniz kişilerin tanıtıp tanıtmadığına , ödeme kanıtlarına mutlaka bakmakta yarar var ama tabi ki yüzde yüz garanti hiçbir sistemde yok .

  2. Valla bende onların parasına talibim hep onlar bizim paralara talip olacak değil ya :))
    Yolunmaktan bıktık birazda biz yolalım:))))

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla