ParaKas.NET

DİREKSİYON DERSİ VER PARA KAZAN

DİREKSİYON DERSİ
Direksiyon dersi ver para kazan Araç kullanmayı çok sevenler bu iş tam size göre. Birde eğitici ve öğretici kabiliyetiniz varsa yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


ÖZEL DİREKSİYON DERSİ
Araç almak, satmak, kullanmak bazılarımız için büyük bir tutku olsa gerek. Hayat koşulları gereği toplu taşıma araçları tercih etmeyenler, bazıları mecburiyetten, bazıları işe gelip giderken yada gezmeye, alışverişe giderken araç kullanmanın şart olduğunu biliyoruz.

Birde yeni ehliyet almış olanlar varki ilk kez direksiyona geçmek trafiğe çıkmak hem büyük bir korku hemde çekincedir. Ehliyet kurslarında alınan direksiyon dersleri yeterli gelmemektedir. Biraz pratik yaparak özgüven kazanırsınız. İlk defa ehliyet alacaklar içinde aracı kaldırmak, vites değiştirmek, gaz ve debriyaj kullanımı, park etmek gibi basit yöntemleri öğrenmek sınavları daha kolay geçmelerine yardımcı olacaktır.


ÖZEL DERS VERMEK İÇİN GEREKENLER
Direksiyon dersi ver para kazan.Özel ders vermek için öncelikle çok sabırlı,sakin ve öğretici kabiliyetiniz olmalıdır. Çok iyi ve dikkatli bir şoför olmanız gerekmektedir.

Trafik kurallarını çok iyi bilmeniz ve anlatmanız gerekir. Eğitmen olmanız için gereken izinleri almalısınız. Aracınızın kasko sigorta gibi önemli evrakları ders sırasında oluşabilecek maddi manevi zararlar için oldukça önemli rol oynar.


Trafik bölgesinden uzak çalışma alanları direksiyon hakimiyeti için Müşteri-öğrencinize sakinlik açısından artı avantaj sağlayacaktır. Bir kaç dersten sonra çok yoğun olmayan bir trafiğe çıkılabilir.

Debriyaj, gaz, fren pedalı, vites birde aynalar bunları bilin yeterli şoförlük tamamdır demeden, gerekirse motor hakkında kısa bilgiler vermelisiniz.
Ders süresi, saati ve ücretini belirleyerek sosyal medyadan ilanlar verebilirsiniz.

Hiç tereddütsüz müşterileriniz çıkacaktır. 1 gün içinde birden çok kişiye özel ders vermeniz mümkündür.
Eğer binek otomobil dışında ağır yük araçları, iş makinası gibi araç operatörlüğünüz varsa kurslara başvurarak bunun içinde eğitmen olabilirsiniz.

Haftalık 100-700 TL arasında para kazanabilirsiniz. Öğrenci sayınıza göre bu kazanç artacaktır.
NOT: Araç kullanmaya başlayacak kişilere verdiğiniz eğitimlerin akılda kalıcı olacağını her trafiğe çıktığında sizin öğrettiklerinizi hatırlayacaklarını, geleceğin şoför adaylarını eğittiğinizi ve ileride onlarda başka canları taşıyacaklarını unutmayın.

Paramı alayım nasıl öğrenirse öğrensin demeden önce ciddi bir işe gönül verdiğinizi ve layığıyla emek vermeyi ihmal etmeyin. Hem kendine hemde başka sürücülere saygılı sürücü adayları yetiştirin. Trafiğe çıkmak ve başka canlar taşımak ciddi sorumluluktur. Bunun bilincinde olan ciddi bireyler eğitmeyi ASLA VE ASLA UNUTMAYIN.

Direksiyon dersi ver para kazan konumuz ile alakalı görüş ve önerilerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.Websitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan göz atabilirsiniz.

4.8
67