Güncel Para kazanma YöntemleriPara Kazan

DENEK OLARAK PARA KAZAN

DENEK OLARAK PARA KAZAN

Denek olmak deyince bazı insanlar şöyle bir ürperir denenmemiş bişey için kendini feda etmek mi? Ya zararı olursa diye kötü sonuçlardan korkar. Denek olmak nedir şimdi sizlere bunu anlatacağız.


DENEK OLMAK NEDİR
Piyasaya henüz sürülmemiş ürünlerin gönüllü kişiler tarafından denenmesi ve firmaların bu sonuçları birebir gözlemleyip rapor etmesidir. Bu işi yapan 2 sektörden bahsedeceğiz.
1-KOZMETİK
Piyasaya yeni çıkacak kozmetik ürünlerini canlı denekler üzerinde test etmek isterler. Bu ürünler fondöten, gece-gündüz kremleri, yaşlanma karşıtı yada boks etkili kremler vs. Bunun için uzmanlar gözetiminde günlük kullanmalarını sağlayıp rapor tutulur. Hem kullanıcı hem uzmanların pozitif görüşleri o ürünlerin piyasaya sürülmesinde aktif rol oynar.

Denek ile ilgili haberlere buradan bakabilirsiniz.

Kullanacağınız ürünlere bağlı olarak günlük 100-200tl arasında ücret ödenmektedir. İşini ciddi yapan kurumlar yemek, yol, sigorta karşılamaktadır. Yani hem güzelleşip, gençleşiyor hemde para kazanıyorsunuz. Bazı kozmetik firmaları Web sitesi üstünden ücretsiz numune yada normal boy ürünler göndererek kullanıcılardan deneyip memnuniyetlerini bildirmelerini istiyor.

2-İLAÇ
İnsan sağlığı için olmazsa olmaz bir hale gelmiştir. Bir çok insanın ilaçlarla hayata tutunmaya çalıştığı hepimizce malum. İlaç firmaları çok ciddi yatırımlar yaparak yeni ilaçlar üretmektedir. Kozmetik gibi cildin dokusuna etki etmesi değil, direk kana karışması ve hayati organlara ulaşmasıdır. Gerçekten büyük cesaret isteyen bu iş çok sağlıklı kişilerin tercih ettiği bir iş değildir. Daha çok hastalık evresini çoktan aşmış tabiri caizse ümitsiz insanların tercih ettiği iş olarak görülmüştür. Ancak sağlıklı olsa dahi bu işi yapan kişiler mevcut.
Bu iş içinde ciddi miktarda para kazanabilirsiniz.


DENEK OLMANIN ZARARLARI VARMIDIR
Her işin olduğu kadar bu işlerinde olumlu olumsuz yanlarını bilerek girmelisiniz. Daha önceden kullanmış olduğunuz kozmetik ürünlerinin geliştirilmiş hali yada ilaçların muadilini(eşdeğer) kullanmanız istenebilir. Örneğin piyasada olan ağrı kesicilerin antibiyotiklerin farklı firmadan benzer özelliklerle çıkması. Yada içeriği tamamen değişmiş ürünleri de kullanabilirsiniz. Denek ol para kazan işine başlamadan önce varolan alerjilerinizi, hastalığınızı bilmenizde fayda vardır.

Denek olarak para kazan konumuz ile alakalı görüşlerinizi yorumda belirtebilirsiniz.web sitemizdeki diger konulara buradan ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Benzer Yazılar

49 thoughts on “DENEK OLARAK PARA KAZAN”

  1. tamamen saçmalık , böyle bir riske giren sağlıklı bir insanında ruh halinin ne kadar sağlıklı olduğu tartışılır , madem hayat onun için bu kadar önemsiz parayı ne yapacaksın , git köprüden atla kurtul .

  2. Sağlık açısından çok zararlı olabilir. üzerinde denenecek birçok sey
    kişi kendinden vazgeçmişse orasıda ayrı bir durum

ilginizi Çekebilir.

Close
Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla