ParaKas.NET

BUTİK SABUN YAP PARA KAZAN

BUTİK SABUN İLE PARA KAZAN
Evden ek iş yaparak para kazanma yollarına her gün yeni işler katılmaktadır. Butik sabun yaparak nasıl para kazanacağınızı hemen anlatalım.
BUTİK SABUN NASIL YAPILIR
Evimizde kullanmayı en çok sevdiğimiz olmazsa olmaz temizlik ürünüdür. Kozmetik ürünü olarakta sıkça kullanılmaya başlamıştır. Hijyen sağlamasının yanı sıra içeriğindeki doğal özler sayesinde cildin temizlenmesi arınması ve bakımı için katkı

sağlamaktadır. Çok şık görünmesi sebebiyle banyolarda aksesuar olarak sabun dekoruda kullanılmaktadır. Ortamın havasını değiştirerek mis gibi kokularıyla ferahlık sağlamaktadır.
Marketlerden aldığımız ve içeriğinde hangi maddeler kullanıldığını bilmediğimiz sabunlar yerine kendimiz yapabiliriz.

Güzellik sabunları olarak adlandırılan butik sabunlar ev ortamında çok kolay hazırlanabilir.
Gerekli olan malzemeleri alarak işe başlayabilirsiniz. Sabun bazı, koku esansları, bitki özü yağlar, renklendirici damlalar ve uygun bir kaç kalıp. Sabun bazını eriterek istediğiniz rengi verin. İçeriğine istediğiniz koku ve yağları ilave edin.

Donmaya başlamadan kalıplara dökün ve bekleyin. Dilerseniz tam donmadan kesici alet yardımıyla istediğiniz büyüklükte kesebilir yada şekilli kalıplar kullanabilirsiniz.

Şeffaf sabun bazı kullanırsanız içine kır çiçekleri, gül yaprakları, meyve taneleri koyarak harika tasarımlı sabunlarınız olacaktır. Sabun bazı almak istemiyorum başka bir yöntem yokmu derseniz yanmış odun külü yapabilirsiniz.

Evet doğru okudunuz.! Odun külü sabun bazı gibi ihtiyacınızı karşılayacaktır. Süsleyip paketlemesinde süsleme ipleri, kumaşlar, kurdele kullanarak daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.
Maliyeti bütçenizi kesinlikle zorlamaz.
Satışına kendi çevrenizden başlayabilirsiniz. Sosyal medya aracılığı ile tanıtım yaparak sipariş alırsınız.

Organik pazarda kendiniz satar yada anlaşarak organik meraklıları hedef kitlenizi de oluşturursunuz. Aktarlar da büyük rağbet görecektir. Anlaşarak satışınızı yaparsınız. Diğer bir seçenek ise avm yada marketlerde cüzi bir miktar kira karşılığı stand-raf kiralayarak satışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan bu işten para kazanmanız kesinlikle mümkündür.

İPUCU-UYARI
Butik sabun yap para kazan İmal ettiğiniz ürünlere kesinlikle içerik yazısı yapıştırmayı unutmayın. Müşterilerin alerji gibi ciddi bir sorunla karşılaşmamaları için yararlı olacaktır. İçeriğindeki herhangi bir yağa karşı alerjileri olabilir. Okuyup almaları hem sizin için hemde müşteri için daha sağlıklıdır.

Yada tamamen içeriklerini kendileri seçerek üretim yapabilirsiniz.
Sabunlarınızı aşırı sıcak ve soğuktan korumanız görünümlerinin bozulmaması için gereklidir. Uygun koşullarda saklayın. Butik sabun yaparak aile bütçenize ciddi anlamda bir gelir sağlayabilirsiniz.

Butik sabun yap para kazan konumuz ile alakalı gorüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.Web sitemizdeki diger kazanç yöntemlerine buradan bakabilirsiniz.

4.9
50