Para kazandıran meslekler

BİSİKLET İLE PARA KAZAN

BİSİKLET İLE PARA KAZAN
Bisiklet eğlenceli bir aktivite olmasının dışında size para kazandıracak farklı bir yol sunmaktadır. Nasıl kazandırır gelin beraber inceleyelim.

BİSİKLETLİ KURYE OLMAK
Bisiklet ile para kazan Bisiklet diğer taşıtlarda farklı olarak insan gücüyle çalışan, yakıtsız, park sorunu olmayan ekonomik bir araçtır. Çocuk yaşlarda başlayan çocuk sevdası kimene göre spor kimine göre ise adrenalin ve maceradır.

En kalabalık trafikte dahi çok kolay ilerlemeleri, pratik olmaları bisiklet kullanan kişiler için avantaj sağlamıştır. Öyle ki iş için kullananlar diğer araçlardan daha hızlı teslimat yaptığını görmüştür.

Mektup, dergi, özel yazışma küçük kargo gibi bir çok ürünü teslim etmenize olanak sağlamaktadır. Büyük şehirlerde yakın mesafelerde sorunsuz ilerleyebilir. Küçük illerde ise tasarruflu ve kolay ulaşım sağlamaktadır.

Bisiklet kullanarak hem para kazanır hemde spor yapmış olursunuz. Kilometrelerce bisiklet kullananlar bulunmaktadır. Bu işi para kazanmaya çevirebilir.

Restaurantlar, giyim firmaları, matbaalar, özel bürolar vs bu iş için ayrıca eleman ihtiyacı duyduğundan bisikletli kurye ye başvurabilirler. Kendi harçlığını çıkarmak isteyen öğrenciler, mağlulen çalışma engeli olanlar için bir kazanç yöntemi olacaktır.

Bisiklet kullanmak büyük bir tutkunuzsa, pedal çevirerek para kazanmayı istiyorsanız ve kuryelik yapmak size göreyse, kendi sosyal paylaşım sitenizde ilanlar vererek ve küçük kuryelik işleri için ilan veren firmaları takip ederek başlayabilirsiniz.

Size verilen paketi sorunsuz bir şekilde teslim etmeniz gerekir. Küçük işler gibi görünse de bazı durumlarda günü kurtaran bir kahraman olabilirsiniz.
Teslimat adreslerinin uzadığı hatta bisikletle imkansızlaştığı yerlerde motorbisiklet devreye girebilir. Motorbisikletiniz varsa gereken özelliklere sahipseniz diğer bir tercihiniz olabilir.


DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Bisikletinizin özelliklerine dikkat etmelisiniz. Taşıma sepeti koruması olmalı ki teslim edeceğiniz ürünlerde maddi kayıplar yaşamayın. 2 taraf içinde maddi sorumluluk altına girmemiş olursunuz.

Trafik kurallarına bisikletli dahi olsanız çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Unutmayın araçları koruyan bir kaporta ve emniyet kemeri varken bisikletlerde kaporta sizsiniz. Bu yüzden hayatınızı riske atmadan en emniyetli ve dikkatli yollardan ulaşmaya çalışın.

Bisiklet ile para kazan konumuz ile alakalı görüşlerinizi yorum olarak belirtebilir ve diger kazanç yöntemlerine buradan bakabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

147 thoughts on “BİSİKLET İLE PARA KAZAN”

 1. Bisiklet aracıyla para kazanmak, oldukça avantajlı sayılır sadece beden gücünüzü harcarsınız ve bu yolla rahatlıkla kazanç sağlamış olursunuz Makale güzel yazılmış emeğinize sağlık.

 2. Bisiklet kullanmak çok güzel ve zevkli bir iştir.Bu sayede para kazanmak ilgimi çekti.Degerlendirmek gerektiğini düşünüyorum.

 3. hazırlamış olduğunuz bu güzel makale için teşekkür ederim gerçekten çok keyifli bir is olacağından şüphem yok özellikle de bisiklet kullanmayı sevenler için gerçekten çok kazanç sağlayabilir

 4. Konut ettiğim yer pisiklet kullanmak için elverişli ve bende bunu kazanca çevirirsem daha güzel olacak

 5. Bisiklet kullanmak çok kolay ve zevkli bir iş ve bu sayede kazanç sağlamak çok güzel bir iş olabilir. Teşekkür ederim

 6. Bisiklet sürmek çok güzel ve kolay bu sayede para kazanmak çok ilginç geldi bana fakat sonunda kazanç olursa çok iyi olur.

 7. Güzel bir fikir ama trafikte bisiklet ile dolaşabilmek çok kolay değil. Trafikte bisiklet ile gezme cesareti olanlar bunu değerlendirebilir.

 8. Hem kazanç hemde sağlık kazanmak açısından kendine güvenenler içi özellikle öğrenciler için kaçırılmaz fırsat bence.

 9. Eğlenceli bir iş. İyi para kazanılabilir. Ayda en fazla 1 ya da 2 kere iş bulabiliriz bence. Hatta küçük şehirlerde hiç bulamayadabiliriz. Yaratıcı ve yararlı olmuş bence.

 10. ÇOK GÜZEL.MACERA DOLU EGLENCELİ BİR İŞ.HEM SPOR YAP HEM PARA KAZAN.TABİ SAGLIK AÇISINDAN SPOR İYİ BİŞEY AMA DİKKATLİ OLMAK LAZIM.BİSİKLET KULLANIRKEN KURALLARA UYMAK VE KASK KULLANMAK ÇOK ÖNEMLİ.HADİ BAKALIM BOL ŞANS BOL KAZANÇ HERKESE

 11. gerçekten çok keyifle okuduğum bir makale oldu bunun için teşekkür ederim. bisiklet kullanmayı sevenler icin özellikle bu konuda faydalanabilir ve belli bir plan doğrultusunda işini yaparsa cok kazanç sağlayacağına inanıyorum. is yapmak isteyip ama nasıl yapacagini bilmeyenler için yardımcı olduğunuz için ayrıca cok teşekkür ederim.

 12. Bisiklet ile kuryelik yaparak para kazanmak trafiği yoğun bir ilde yaşıyorsanız zor ancak daha küçük bir yerde yaşıyorsanız trafik fazla yoğun değilse yapılabilir. Bu şekilde çalışacak olan arkadaşlara başarılar dilerim

 13. Bisikletle kurye yaparak para kazanmak genelikle iyi olmasada belirli illerde yapılabilir. İstanbul gibi trafik sorunu olan bir ilde yapılması oldukça zor. Küçük şehirlerde imkan olmayan yerlerde bisiklet ile kurye yapılabilir diye düşünüyorum…

 14. Bisiklet kullanmak çok zevkli bizim de evde var ama biraz tehlikeli olduğunu düşünüyorum resimdeki gibi büyük yükler ise kolay gelsin

 15. Metropol şehirlerde trafiğin yoğun olduğu ortamlarda bisiklet sürerek size verilen kargoyu teslim ettikten sonra düzenli olarak kazanç sağlarsınız.

 16. Makale için teşşkür ederim. Bisiklet sürerek para kazanmak yakın zamanda çıkan bir kazanç yöntemi olmuştur. Genel olarak genç kesimin yaptığı bu iş özelikle Avrupa ülkelerinde çok yapılıyor. Metropol şehirlerde trafiğin yoğun olduğu ortamlarda bisiklet sürerek size verilen kargoyu teslim ettikten sonra düzenli olarak kazanç sağlarsınız. Genç kesimin yapabileceği öğrenci masraflarını Bi nebzede olsa azaltacak bir para kazanma yöntemi olmuş.

 17. super bır ıs benım gıbı sısmanlar ıcın daha guzel bır ıs ama nasıl bınerız nasıl surerız o bıraz zor

 18. Bir insan sadece bisiklet binse başka birswy yapmasa bile buyuk bir para kazanmış olur çünkü sağlık kazanmış olur en güzel kazanım sağlıktır

 19. çok Kullanışlı. Egsoz dumanı ve küresel ısınma için Gayet Güzel

 20. Ben %45 bedensel engelli olduğumdan bu para kazanma yöntemini yapamam. Allah nasip ederse iki erkek evladım var. İnşaallah onlara bu yöntemi tavsiye edeceğim ve para kazanmaları için gayret sarfedeceğim elbette.

 21. Gerçekten harika bir iş hem eğlenceli hemde kesinlikle keyif alıcı bisiklet sürmeyi bilenler için tavsiye ederim

 22. öğrencilik donemlerimde yaz aylarinda yapmistim . zevkli bir meslek . kafeteryalarin servislerini yapmistim .

 23. selam arkadaşlar kargo sektöründe çalışıyorum cumartesi ve pazar günlerim tatil olduğu için genellikle cumartesi günü banka ve kredi kartı dağıtan firmalara gidiyor ve ek iş olarak yapıyorum dağıtım türüne göre ücret değişiyor genellikle 100 tl den aşağı almıyorum.ayrıca makalede de söylendiği gibi diğer yollar da izlenebilir.

 24. Bisiklet üzerinde kurye olmak oldukça meşakkatli bir iş olsa gerek fakat;bir takım ek düzeneklerle zor olan yanı giderilip oldukça eğlenceli ve de kazançlı bir hale dönüştürülebilir..

 25. BİSİKLET SÜRMEYİ BİLENLER VE SEVENLER İÇİN ON NUMARA BİR İŞ.KİMSE İŞSİZİM DİYE SIZLANMASIN ELİNDE OLAN BÜTÜN İMKANLARI DEGERLENDİRMEK LAZIM.OTURUP BEKLEMEYLE İŞ GELMEZ.İŞİMİZ VARSA OLMAYANLARI BURAYA DAVET EDİP SİTEYİ İNCELEMELERİ ÇOK FAYDALI OLUR

 26. Bisiklet sürmeyi sevenler için çok güzel bir kazanç yolu. Spor yapmışda oluyorsunuz ben bayıldım teklif etseler yaparım
  Kullanışlı bir kazanç yolu

 27. Güzel bir makale olmuş. Bisiklet sürmeyi sevenler,hobi olarak seven benimseyen ve kullanırken mutlu olan insanların işe çevirebileceği güzel fikirlerle dolu bir makale. Trafik sıkıntısı olmadan, hızlı ama dikkatli bir şekilde bisiklet sürerek işlerini halledebilenler için çok güzel bir para kazanma yöntemi olmuş. Benim için olmasa da, yapabilenler için yada yapmayı denemek, istemek ya da düşünenler için güzel bir yöntem. Bisiklet sürerken mutlu olup bir yandan da para kazanmayı isteyen insanlar için gerçekten güzel bir kazanç elde etme sistemi.. Bu makale için teşekkür ederim.

 28. Çlok yararlı bir makale olmuş. Biraz zor öeslek herkes yapamaz emekli ve yaşlılar için biraz zor. Tabi bisiklet kullanmasını bilmekte lazım 🙂

 29. çocukluğumuzun mahalle arası sevinci olan ve arkadaştan mutlaka tur istenilen bisikletin günün birinde para kazandıracağını kim bilebilirdi ki.

 30. Abi bayağı iyiymiş bu bisikletle para kazanmak hem pedal çekerek para kazanacaksın hem spor yapacaksın gayet iyi benim gibi öğrencileri bunu düşünmesi lazım Bence hem ailesine bir katkı sağlamış olur ve ailesinden harçlık almak zorunda kalmaz gayet iyi

 31. Bisiklet kullanmayı seven ve genç yaşta olan insanlar için kazanç kapısı olabilir. Bana göre değil.

 32. Bisiklet ile para kazanabiliriz ama ne kadar kazanabiliriz ki sonuca küçük işler alabilirsiniz ama güzel bir calışma yaparak daha cok kazanma yolları aranabilir

 33. Hem spor yapmış oluyoruz hemde para kazanıyoruz hatta sevdiğim bir işde çok güzel yani hiç canım sıkılmadan bu işi yapabilirim mantıklı beğendim.
  Ama bizim ülkemizde olucağını sanmıyorum 🙂

 34. Çok keyifli bir iş olmalı bisiklet kullanmayı bilmeyenler hemen öğrenip başlasınlar. Şimdiden hepinize bol kazançlar

 35. Bisiklet kullanmayı seviyorum çok güzel bir iş fırsatı olduğunu düşünüyorum güzel kazançlar elde edebiliriz.

 36. Makale için teşşkür ederim. Bisiklet sürmek bazı insanlar için eylence ve adrenalin yoludur. Ama paraya ihtiyacı olacak insanlar için güzel bir kazanç yoludur. Metropol şehirlerde teslim edilmesi gereken kargo şirketlerine ait yada loknatan benzeri yerlerde çalışarak ürün teslimatını yaptıktan sonra beli bir kazanç sağlarsınız. Avrupa ülkelerinde yaygın olarak gördüğümüz bu kazanç yolu ülkemizde de bilinmeyen başlandı.

 37. Bisiklet kullanarak para kazanmak güzel fakat sadece mevsimlik olur diye düşünüyorum …
  Yazın olabilir ama kışın zor olmaz mı ?

 38. bisiklet sürmek bir tutkudur bunun yanında bisiklet sürerek çalışmak bence çok eğlenceli olur faydalı makale emeğinize sağlık

 39. bisiklet kullanmasını severım ama sadece severım iş için kullanmam buda benim tercihim sevip yapanlarda vardır elbet

 40. Bencede cok mantikli bir iş ve cok buyuk gelirleri var egerki isleri buyutursek cok guzel yerlere varabiliriz

 41. Mantıklı Ve Güzel Bir İş Hatta Bir Kaç Arkadaş Birleşerek Bisikletleri Kiraya Vererek de Para Kazanılır Ama Dikkat Etmek Lazım….Emeği Geçen Herkese Teşekkürler…

 42. ne kadar çok bisiklet kullanırsanız o kadar çok para kazanıyorsunuz. Bisiklet kullanırken çalıştırdığınız uygulama ile ne kadar yol yapmışsınız, hangi hızda gitmişsiniz, takip edebiliyor ve ne kadar para kazandığınızı da görebiliyorsunuz guzel bı makale tskurler .

  1. Aynen katılıyorum size yurt dışında yapmak daha avantajlıdır. Türkiyede zor cidden trafik sorunu var ve genelikle bu tür iş verenlerde olmuyor…

 43. Gayet mantıklı ve günümüz şartlarında aranan bir iş yöntemi , makalede gerekli açıklamalarla konu anlatılmış , ayrıca trafik kurallarına uyulması kısmına katılıyorum . Zaten ülkemizde de işe gidip gelme konusunda bazı ülkeler gibi bisiklet alışkanlığı kazanılabilir , tabi ki mesafe dikkate alınmalı . Bisikletli kurye işi öğrenciler için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir konu , ayrıca bir yere tıkılıp çalışmaktansa dışarıda bisiklet kullanarak çalışmak daha eğlenceli olacaktır , tabi ki şunu da unutmamak gerekir bu iş bir yaz işi , kışın yapılacağını sanmıyorum soğuk büyük dert olacaktır.

 44. Gerçekten çok güzel bir yöntem ama tabi bunun için de belli bir güç sarf etmeniz gerekecektir.Her işte olduğu gibi bu isin de kendine gore riskleri var.Bunları göze alarak yapılacak olursa eğer güzel bir kazanç sağlammış olur.

 45. bisiklet kullanmayı sevenler için gelir kaynağı hem spor yapıyorsun hem para kazanıyorsun sağlıklı güzel işlerden biri (trafike dikkat edelim)

 46. bisiklet sürmek tam bir denge işidir ve hiç dengeyi kaybetmeden sürecek kadar iyiysek güzel para kazanma yöntemi

 47. Bisiklet sürerken para kazanmak harika bir fikir bisiklet sürmeyi bilenler mutlaka değerlendirmeli. Deneyenlere şimdiden bol kazançlar dilerim

 48. Yeni bir fikir olmuş. Yapılabilir. Gençlere daha uygun. Sanıyorum şu an bilinmiyor. ilk defa duydum. Bisiklet kullanmayı sevenler düşünebilir.

 49. Yeni bir fikir olmuş. Yapılabilir. Gençlere daha uygun. Sanıyorum şu an bilinmiyor. ilk defa duydum. Bisiklet kullanmayı sevenler düşünebilir.

 50. Motor kuryeler çok fazla var birde ulkemizde birkac sehir disinda heryer daglik engebeli o yuzden bu şekilde kazanmak en azindan bizim ülkemizde zor.

 51. Bence bu çok guzel bir fikir.
  Masrafsız olması çabası
  Aslında buna ek olarak genelde sahil bölgelerinde bisikletinizi saatlik kiralayarakts kazanç sağlayabilirsiniz
  Bu güven acısından biraz riskli olsada iyi bir kazanç elde edilebilir

 52. Bisiklet sürerken para kazanmak harika bir fikir bisiklet sürmeyi bilenler mutlaka değerlendirmeli. Deneyenlere şimdiden bol kazançlar dilerim

 53. Normal bir işten sonra spor salonuna gitmek yerine pedal çevirerek ek gelir elde etmek fena bir fikir gelmiyor. Belli bir kota olmaksızın çalışmak koşulu olursa ne mutlu

 54. Makale güzel olmuş bu fikri ilk defa duydum okudum şu an.İyi özelliklere uygun bir bisikletini varsa bu işten para kazanabilirsiniz.Benim şu an bu özellikler de bisiklet sahibi olmam biraz zor ama ileride düşüneceğim.

  1. Her makale gibi bu makale çok güzel önemli olan bu makalelerin insanlar üzerindeki etkisi insanlar bunları yapabiliyormu veya bunları değerlendirebiliyormu makale için teşekkürler

 55. kısa mesafelerde mantıklı olan da bu.hayatını riske atmadan hem spor yap,hem para kazan.bisiklet sürmesini bilen ve bulundugu bölgeyi iyi tanıyan kişiler için güzel bir iş imkanı..

 56. Gençler için güzel iş hem zevkli hem para kazandıran çok severim bisiklet sürmeyi ama bizden geçti yapacaklara bol kazanç diliyorum…

 57. Bisiklet çocukların hayallerini süsleyen en güzel gezme.aletiydi biz küçükken, Her çocuğun hayallerini süslerdi, Büyüyünce niye uzaklaştığını bisikletten her yaşta birikebilir aslında, keşke motorlu araçların yerini yakın mesafelerde bisiklet alsa, herkes bisikletle gitse .Hem spor da yapmış olur hemde ekonomisine faydası olur. Makalede yazıldığı gibi eşya taşıyarak da faydalanılabilir bisikletten.

 58. Bisiklet kullanmayı sevenler için güzel fikir tabiki fakat yine isyerleryle birlikte çalışmanız gerekir yani işyerinin elemanı olmalısınız. Bağımsız olarak bu işi yapamazsınız. Yiyecek işi yapan firmalar bu tür elemanlara daha çok ihtiyaç duyuyorlar ve tam öğrencilere göre bir iş. Yapan arkadaşlara kolay gelsin.

 59. Bisikletli kurye olmak güzel yanlız resimde gösterilen fazla bisiklet fazla yük taşımaz yada tehlikeli olabilir

  1. Resimdekine takılıp korkma , yarışma için yapılmış bi kareden cekilme.
   Hem spor hem kazanç yapan için. Yaptıran için tasarruf:)

 60. Bisikleti cok iyi kullana bilenler için tam bir iş imkanı heleki şimdi bu mevsimde ideal bir gelir saglaya bilir. Bu iş kışın zor yapılır hem sizin hemde iletmek üzere sorumlu olunan yük riski büyük. Ben bisiklete binmeyi sevdigim halde bu mesuliyeti alamazdım ne yaz nede kış günü. Eline emeginize saglık başarılar.

 61. Genelde Yurt dışında yapılan bir iş.Ve Amazon gibi büyük bir şirket bu dağıtım yöntemini kullanan şirketlerden biri.Kısa zamanda Türkiyede de gözde bir sevkiyat sistemi olmasını umuyorum.

 62. Çok güzel hem sağlık hem kazanç. Kuryelik dışında mesire alanlarında kiralanarak da kazanç elde edilebilir.
  Motor ile paket servis yapılan yerlerde kısa mesafelere bisiklet ile servis yapılıp gider den de kırılabilir.

 63. bisiklet sürmek insan sağlığına en yararlı sporlardan biri aslında hem sağlık kazancı hem para kazancı olacak çok güzel bir yöntem gibi

 64. Bu yöntem genelde avrupa ve amerıka da işe yaramaktadır. Malesef ülkemizde bu yontemle kayda değer para kazanmak mümkün değildir. Heleki İstanbul dısında baska bır sehırde yasıyorsanız. Bu yontem hıc uygun degıldır. Fakat New York gibi şehirlerde Uber Eats uygulamasını telefonunuza ındırerek ve sadece bisiklet kullanarak yemek teslımat işi yapabılır ve bundan cıddı gelırler elde edebılrısınız. Malesef ulkemızde Uber Yasak !!

 65. Bisiklet kullanmayı zaten çok severim ve bu işte kullanmak için bahane ve güzel bir kazanç yöntemi olmuş olur.

 66. Bisilkletle alakalı makale gwrcwkten cok guzel degerli ve faydalı olmuş hiç Bi zararı olmayan bisikletle para kazanmak hiç aklıma gelmemişti

 67. Emeğinize sağlık açıklaması güzel olmuş.Lakin sölemekle olucak iş değil.Moto kuryeler iş yapamıyorken bisikletle zaten olmaz.Bisiklet yetersiz kalır…

 68. Bisiklet ile para kazanma fikri çok güzel.bisiklet yada motorsiklet kullanıyorsanız öğrenciler ve paraya ihtiyacı olan insanlara, güzel gelir bence.aman trafikte dikkat edelim.bol kazançlar dilerim.

 69. Bisiklet kullanarak kuryelik yapmak güzel bir fikir .Fakat benlik bir iş değil :))
  Küçükken bisikletten düştüğüm için bir daha asla kullanmadım .

 70. Bu isle ugrasmak güzel olcaktir ama iş veren yer bulması biraz zor.Makale işi yapmak isteyenler için bilgilendirici olmuş.

 71. Hic bir zaman is acisindan dusunmemistim cok mantikli bir aciklama olmus…son zamanlarda tasitlarin cogalmasindan dolayi ulasimi kolaylastiran mantikli bir bakis acisi vede bu isten para kazanmak en keyif verico istir.elinize dusuncenize saglik.makalenize bol murekkeb olsun.

 72. Makale için teşşkürler. Bisiklet sürmek dediğiniz gibi kimsi için adranalin ve macera, kimsi için de bir kazanç yolu olabilir. Genelde Avrupa ülkelerinde görülen bu uygulama öğrenciler için okul harclığını çıkarmak yolu olacaktır. Lokanta veya herhangi bir kargo yada ürün taşımacılığı için bisiklet güzel bir taşıma aracı olur. Metropol şehirlerde çok yaygın olarak kullanıldığını biliyorum sebebi ise trafik yoğunluğundan dolayı herhangi başka bir aracın kulanılamamsı.

 73. bisikleti kurye olarak kullanmak baya zordur pek önermem bunun sağlık açısından hem spor yapmış olunur ama trafikte baya sıkıntıya sebep verebilir. Trafikte bisiklet ile bir şeyi taşımak pek kolay değil…

 74. Hızlı bisiklet kullanabilen, özgürlük ve heyecan hoşuna gidenler için bu fikir çok uygun değerlendirenler güzel para kazanabilir 🙏👍

Close

HATA !!

Sitemizdeki içerikleri Görebilmek için Reklam Engelleyicinizi Devre Dışı Bırakmanız Gerekmektedir.
Araç çubuğuna atla